H

Teğmen
30 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, Annem için 2000TL civarında bir telefon arıyorum. Ekran görüntü kalitesi ve kamera kalitesi önemli. Tavsiye verebilecek olan var mıdır?

Merhabalar,

Ekranı 17.3
Etrafta taşıyabileceğim şık tasarımlı, (hafif ya da ince)
Uygulamalarda iyi performans veren (Autocad, pdf vs.)
SSD'si olan
Oyunlarda da kısmen iyi performans veren bir dizüstü tavsiye edebilir misiniz?

Bütçe konusunda aradığım 5000 civarı, gerekirse 6000, çok fazla performans farkı varsa 7000'e kadar çıkabilirim.
Merhabalar,

Ekranı 17.3
Etrafta taşıyabileceğim şık tasarımlı, (hafif ya da ince)
Uygulamalarda iyi performans veren (Autocad, pdf vs.)
SSD'si olan
Oyunlarda da kısmen iyi performans veren bir dizüstü tavsiye edebilir misiniz?

Bütçe konusunda aradığım 5000 civarı, gerekirse 6000, çok fazla performans farkı varsa 7000'e kadar çıkabilirim.
Merhaba arkadaşlar,

LOL oynamak için mekanik klavye almayı düşünüyorum ama max 250 tl civarı olması lazım. Ayrıca mouse da alacağım. Mouse ele oturan rahat bir mouse olmalı bütçe max 125 tl diyebilirim. Alacağım mouse'da makro pek tercihim değil. Bu 2 ekipmanı takım olarak öneren varsa, öyle de alabilirim. Bana bu konuda alternatifler önerebilecek arkadaşlar varsa memnun kalırım.

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşlar boyum 1.80 bacak boyu 80cm normalde bu ölçülere 54 cm civarı kadro öneriliyor.Ama sanırım carraro sportive 225'de işler biraz farklıymış.Kaç kadro bana gider yardımcı olabilir misiniz?
Ayrıca bu aralar bisiklet araştırıyorum 1000 tl civarı-Carraro sportive 225-224 , Salcano city sport 40 , Sedona 300 seçeneklerini araştırıyorum başka tavsiyesi olan yada bunların arasında düşüncelerinizi aktarabilirseniz sevinirim.
Arkadaşlar bir arkadaşım için bilgisayar arıyoruz verebiliceğimiz en yüksek miktar 1600 TL. Dizüstü piyasasını fazla takip edemediğimden şu an pek fikrim yok açıkçası hangi ekran kartı daha iyidir filan. Bize Max 1600 Tl ye sağlam bir bilgisayar önerebilirseniz seviniriz
it was as fragrant as if he was grazing on no other food than rosebuds bu cümledeki as , as if kalıpları filan biraz birbirine girmiş tam anlayamadım yapısını ve anlamını bana açıklayabilicek biri var mı acaba?
Merhaba arkadaşlar. Ben Şehir içinde , sahil yollarında gezmek için kullanabiliceğim bir bisiklet almak istiyorum. Hepsiburada.com da 2 tane bisiklet buldum, bu bisikletlere bakıp yorumunuzu söyleyebilir misiniz? Bisiklet markalarından hngisi iyidir kötüdür onu da bilmiyourm. Bide eğer bunları beğenmediyseniz bana önerebiliceğiniz 300-550 Tl arası bisiklet var mı? Son olarak dağ bisikleti mi almam lazım şehir bisikleti mi o konuda da bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. Bisikletlere ilgim var :) Linkler aşağıda arkadaşlar..

Seçenek 1
Seçenek 2

Bu arada Boy: 1.82 Kilo: 80
Arkadaşlar ben diş teli kullanıyorum. Diş telimin en arkasındaki dişlerde bulunan yüzükler tedavi süresince 5 6 defa çıktı doktora gidip yeniden taktırdım bu normal mi neden böyle oluyor bilgili arkadaşlar beni de bilgilendirebilirse sevinirim. Not: Şu an lastik tedavisi görüyorum
Arkadaşlar mesela karşımızdaki kişi ingilizce konuşurken anlamadığımız bir kelime var Biz bu kelimenin anlamı nedir diye sormak istersek;
What does it mean?
What is its mean?
bunlardan sanırım ilkini söyleyebiliyormuşuz ama 2.sini söyleyemiyormuşuz bunun sebebini bana güzelce gramer dahil ederek açıklayabilecek biri var mı?
Bide son olarak What is meaning of this? gibi bir şekildede sorabiliyormuşuz herhalde bu da doğrusu nediir neden continuous tense açıklayabilicek varsa sevinirim :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 151
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.821 (Bu ay: 109)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.