Yüzbaşı
23 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, kolay gelsin herkese

Tyt de suan da sosyal netlerim 10-12 arasinda geliyor ( cogunlukla cografyayi yapmiyorum)

Yorum gerektiren sorulari yapiyorum. Pek bilgim yok sosyalde. Sizce bu saatten sonra kasmak mantikli mi yoksa buna harcayacagim sureyle mat mi kasayim? Mat da 25-30 arasi geliyor tahminen 30 un uzerine cikaririm diye dusunuyorum.
Böyle bir başlık açayım, son haftalar birbirimize moral, öneri verelim dedim.

Benim hedefim ilk 100 bursu ( ki bunun için full yapmam gerek diye düşünüyorum) ama bir türlü 67-71 aralığını geçemedim. Paragraf ve cümle tamamlama sorularında banko yanlışım çıkıyor. Sizler napiyorsunuz?

Edit: Telegram grubuna katılmak isteyen PM atabilir.
Şöyle olduğunu düşündüğüm program:

1. Topal&Sozua birlikte oynamalı, aksi iddia bile edilmemeli

2.Top ne zaman nöştaydır a gelirse topu Fernandao ya şişirmeli ve pozisyonu rakibe vermeli.

3. Topal kesinlikle ileri gitmemeli ya da ileriye pas atmamalı. Boyuna yukarı aşağı, bir oraya bir buraya oynayıp istatistik kasmalı.

4. Bir maçta çok iyi performans gösteren oyuncu diğer maçta oynamamalı.

5. 1 den fazla yaratıcı oyuncu oynamamalı mümkünse hiç oynamamalı. Takımın dengesi bozulur.

6. Her türlü pozisyona itiraz edilmeli

7. Eğer olurda 2 den fazla gol atılırsa bütün takım habur sınır kapısına kadar çekilmeli.

8. Oyuna heyecan katmak amacıyla her maç saçma sapan defans hatalarıyla rakibe gol ya da goller hediye edilmeli.

Ayrica kornerleri 2 kisi kullanmak da apayri bi sacmalik. ismail ya da h.ali den nasil bi sasirtma bekleyebilirsin ki

İçimi döktüm
*7 kitap 100tl (mf kitapları)

*Ekstrem yayınları

İlgilenenler PM atabilir.
Merhaba,

Teknik konularda henüz acemiyim. Yeni değil daha çok eski bir fotoğraf makinesi arıyorum. 90, 2000 li yılların görüntü kalitesini arıyorum. Hangi makineyi tavsiye edersiniz?
Çok bilindik bir solo. Sizce nasıl olmuş? Eksikliklerimizi, hatalarımız neler sizce?

https://youtu.be/xjrwnFPKWDU
Mutluluk nedir sizce?
Ps 3 sahibiyim ve Aral game den oyun almak istemiyorum. Önerdiğiniz site veya bir mağaza var mı?
Klasik gitardan geçiş yapacağım ve başlangıç seviyesi degilim. Butcem maksimum 600tl. (2. El)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.153
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 24.938 (Bu ay: 299)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.701 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.