Y

Yüzbaşı
19 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Talisker Dark Storm, Glenlivet Master Distillers Reserve, Chivas 12y, Glencairn Bardak hakkında yorumlarınız, tecrübeleriniz nelerdir?
Haftasonu yurtdışından gelirken ilk 3'ünü aldım geldim, glencairn bardak olmadan şişe açmak istemiyorum.
Hangisinin yanında ne iyi gider, su mu katmalı azıcık buz mu, hangi bardak ile içmeli vs?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)
10 parça falan üründe 9,90 fiyat var. Site damat, tween'in sahibi. Kargo 4,5TL

ACELE EDİN.

http://www.modaelinizde.com/9-90-37?BrCs=146&BrCg=3312254&BrRc=10069793&BrKy=N4u4

Merhaba,

Hasarlı aracı serviste mi sanayide mi yaptırmak daha az değerini düşürür? Acil yardım gerekiyor, arkadaşımın aracına çarpıldı, adam gel yaptırayım diyor ama yetkili servise gidip orijinal parça mı değiştirtsek?
Opet Worldcard ile Opet'ten 4 sefer 80 TL alışverişe 50 TL yakıt puan hediye!

Opet World KAmpanya Linki

Kampanya Koşulları
Kampanyadan yararlanmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e gönderebilirsiniz. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa yapılacak 80 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılan harcamalardan kazanılan puanlar 9 Aralık 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puan için son kullanım tarihi 30 Aralık 2015'tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 31 Aralık 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Merhaba,

Yeni başlayacaklara popüler sitelerden OLTA TAVSİYESİNDE BULUNABİLİR misiniz?

Hepsiburada, n11, hizlial gibi puan/çek vs kullanılıp alınabilecek güzel setler olabilir diye düşünüyorum.

Not:yeni başlayacak birisi de benim :) kıyıdan sallayıp ne gelirse tutayım diyorum :)
Merhaba,

2014 ocak çıkışlı Otomatik Benzinli 13500km Ford Focus'umu satıyorum.

Hatasızdır. SUV almak için satıyorum, renegade/sportage/qashqai vs gibi yakışıklı dizel SUV'lar ile takas olabilir. (otomatik dizel olması tercihimdir.)

Satılık Focus Otomatik

Son fiyat: 52.500 TL
Merhaba,

TV'ye bağlı olan laptop'u uzaktan kumanda etmek için f/p ürünü bir kablosuz klavye istiyorum. Şöyle yanında touchpad olan varsa o tarz bir tavsiye de olabilir ama f/p ürünü sadece klavye derseniz mouse'u ayrıca hallederim.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
Merhaba,

Yeni laptop alıp windows 7 kurdum, 3-4 gün sonra güncelleme var yazdı, 177 idi sanırım, şimdi açmaya çalışıyorum ve "windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı değişiklikler geri alınıyor" diyip duruyor, bir türlü çözemedim. Yardım lütfen.

Not: denetim masasına gidip ordan güncellemeleri onar vs yap demeyim, masaüstü hiç açılmıyorki, nasıl yapcam onu:)))
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-gercek-hatasiz-1.6-otomatik-metalik-kul-kahve-sedan-192394251/detay/

Merhaba,

İkinci el araç almaya korkanlardansanız yalnız değilsiniz, zira ben de öyle olduğumdan hep sıfır araç alırım.

Bu aracı alırken fabrika çıkışı öncesi bile tamiri olmadığına emin olarak aldım (Ford çalışanı olduğum için sistem üzerinden kontrol ettirdim), bu tip araçlara "golden araç" denir ve oranı 1000 araçta 2 civarındadır. Gönül rahatlığı ile alıp binebilirsiniz, kaza/boya yoktur, orjinaldir.

Araç özellikleri ve ekstraları aşağıdadır (güncel bugünkü fiyatlarını yazıyorum);

Focus 1.6lt otomatik vites, style paket, sedan (beyaz renk için): liste fiyatı 62.755, bayi fiyatı 60.900

Kül Kahve rengi: 1500TL

Arka Park sensörü: 300TL

+1 yıl ekstra garanti (toplam 4yıl garanti): 350TL

Boya koruma + koltuk koruma: 350TL

Bayi Toplam SON fiyatı: 63.400TL (Pazarlıkla 62.000TL)

FORD MÜHENDİSİNDEN gerçek kusursuz metalik aracı 53.000'e almak paha biçilemez.

Araç 2014 Ocak çıkışlıdır, daha 1 yaşını doldurmamıştır, 10.000km'dedir, kapalı garajdadır. Araç zorlanmamış, km'nin çoğu şehirler arasıdır, ortalama tüketimi 7,2lt/100km'dir. Benzin de ucuzlamışken dizel araçlara göre süper bir alternatiftir. Bu fiyata böyle kaliteli bir araç bulamazsınız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-gercek-hatasiz-1.6-otomatik-metalik-kul-kahve-sedan-192394251/detay/
Hakkında
Meslek: ...
Forum İkinci El İmzası:
REFERANSLARIM; mustafaagüngör, erdil790, fırsatkampanya (1500TL üstü), eftalit (3200TL üstü), metintekin (1500TL üstü), etlik(1500TL üstü), mculhaci (300TL üstü), nevz@t (300TL üstü) ve diğer irili ufaklı alış verişler (100TL altı bir çok alışverişim var, onları yazmadım)...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 323
Konularının görüntülenme sayısı: 223.452 (Bu ay: 1.420)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 147 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.