Yüzbaşı
15 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Win10 uyumlu, analogu sağlam kaliteli gamepad önerilerinizi alabilirim, fiyat maks 180 tl
Meraba arkadaşlar telefonu sallayarak ya da ses açma tuşuna falan basılı tutarak(ekran kilitliyken) müzik değiştirmek mümkün mu herhangi Bi uygulama falan var mıdır
Bass cok onemli degil ses berrak olsun biraz da siddeti fazla olsun var mi bi tavsiyeniz
Var mi dostlar ankarada?
Şöyle bi konulara bakıyorum çok sıklıkla insanlar ailesinden, ailesindeki bazı bireylerden yaka silkmiş durumdalar kimisi anne babasını hiç sevmiyor kimisi abisini kardeşini.

Bana göre aile bireyin karakter gelişiminde en önemli yapı. Türkiye de neden bu denli sorunlu insan var nedeni burdan belli bence.

Ordinaryüs konuştu tşk.
.
Salamualeykum kaynatasinin gidisini emiklediklerim.

Ankarada uniye basliycam bu sene ankarada sunu kesin yap suraya git bunu burdan ol onu orda ara dediginiz seyler nelerdir bi tavsiye verin hepsini tek tek yapicam.
emrah serbes gibi sokak edebiyatı tarzında roman, okurken düşünceler içinde kaybolacağım sürükleyici düşünce üzerine kitaplar istiyorum. önerebilir misiniz
varsa pm atabilir mi lütfen
kyk dan kredi için başvurucam zaten herkes kredi alabiliyormuş galiba. kyk ile birlikte geri ödemeli burs alabileceğim bi yer var mı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.271
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 16.502 (Bu ay: 202)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 505 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.