Binbaşı
13 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kız arkadaşım kardeşinin facebook şifresini biliyormu. Arada kontrol ederken konuşmaları görmüş.Hoşlandığı kıza laf atan çocukla tartışmışlar çocuğa yumruk atmış.yumruk yiyen 21 yaşında birini çağırmış çıkışa.çocuk facebooktan tehtid etmiş kardeşini.kardeşini bi mazeretle ben almaya gideceğim haber verdim gelme diyor bana ama yine de gideceğim.kaç yaşına geldim çıkışta kavgaya gidiyorum :) tabi kavga için değil kardeşini korumak için. kız arkadaşım başka ilde benden yardım istedi. Tabi endişelenmekte haklı.korkup stres yapmış arada fırçayı bana attı:) bu arada kardeşi 99 lu.saat 4 te okuldan çıkıyormuş.olaydan sonra konuyu editlerim.bakalım başıma neler gelecek bi de üstüne dayak yeme ihtimalim var ne yapacağım bilmiyorum.her türlü insan var bıçak filan taşıyan vardır diye yanıma kurusıkı alacağım.tetedbirli gitmekte yarar var.

edit:hicbisey olmadi bosuna okul cikisina gittim kardesini okuldan alip evine biraktim
kirk yilin basi foruma isimiz dustu
Bugun arkadasla little ceasers tan siparis verdik ve siparis 1 saatte geldi sozde 30 dk garantisi var.Yurtta kaldigim icin surekli pizza siparisi veriyorum ve arada 30 dk dan gec gelse de odemesini her zaman yaptim.Bu sefer gelen pizzalari alinca soguk oldugunu anladim ve 1 saat oldu odeme yapmak istemiyorum dedim.Subeyi aradi ve telefonu bana verdi.Sube muduru yemek sepetinden verdigim siparisin onlara 25 dk da ulastigini odeme yapmam gerektigini soyledi ben de odemesini yapar yemek sepetiyle hallederim ona gore dedim.Sanki kendisi bilmiyormus gibi ne koparsak kardir mantigiyla oyle yapin dedi.Yemek sepetinde canli destege baglanip durumu anlattim ve restorandan yarim saat cevap bekledi musteri temsilcisi ve bana sonraki sipariste telafi edelim teklifi geldi.Kabul etmedim geri odeme istedim.Tekrar gelen kurye kredi kartima iadeyi yapamadi sorun cikti biz bankayla hallederiz deyip gitti.Uzun sure ac bekledim,ac oldugum icin soguk pizza yedim ve ustune 1 saat ugrastim.Bundan sonra verdigim pizza siparisi 1 dakika gec kalsin parasini odememl, kabul etmezlerse de pizzayi geri gonderirim.

1 yıl önce de başıma böyle bir olay gelmişti dominostan verdigim siparis 35 dk da geldi ve ben odemesini kredi kartiyla yaptim pizzayi aldim o gece saat 2 2:30 arasi telefonum caldi
0212 li bir numara ariyor actim telefonu dominos pizza dan aradigini soyleyen bir adam rahatsiz ettigi icin ozur diledi ve siparis ettigim pizzanin parasini odeyip odemedigimi ve kredi kartiyla mi odedigimi sordu ben de odedigimi soyledim ve bir sorun mu var diye sormama ragmen herhangi bir bilgi vermeden telefonu kapatti bu olaydan sonra aklimda soru isaretleri olustu sizinle de paylasmak istedim
Şimdi ben facebooktan ne cevap vereyim buna kesin telefon numarasını da almıştır yeni öğrendim gece gece çok sinirlendim
Bişey yazsam artistlik yapar kesin kendimi kaybederim sonra
Yillar once Turkiye ye gelirse konserine gidecegim demistim belki geliyordur diye arada bakiyordum dun kesinlesmis bugun de biletleri satisa cikmis hemen kiz arkadasima ve kendime 2 bilet aldim

Oyun müziklerinden ve oyun virallerinden tanıdığımız, Lindsey Stirling Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor. Konser; Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde, 14 Temmuz 2015’te gerçekleşecek.

1986 doğumlu Kaliforniyalı keman virtüözü ve performans sanatçısı Lindsey Stirling sadece müzikleri ile değil, daha çok oyun piyasasına oynamasıyla da gönlümüze taht kurmuştu.

2012’de kendi adını taşıyan albümüyle büyük bir çıkış yakalayan sanatçı, ilk olarak adını America’s Got Talent yarışmasında çeyrek finalist olarak duyurmuştu. Daha sonra Pentatonix ile birlikte coverladığı Imagine Dragons’un “Radioactive” şarkısı çok büyük bir sükse yarattı.

Son olarak Dragon Age: Inquisition viraliyle oyun piyasasında adından söz ettiren Stirling, bundan önce de Skyrim ve Assassin’s Creed III gibi oyunların virallerini yapmıştı.

Ablamın evinde digitürk ve normal uydu var aynı kanal açıkkan digitürk yayını 10 sn daha geç geliyor belki biliyorsunuzdur ama aynı kanallar açıkken seslerin tekrarlanması baya ilginç geldi bana

Lise 1.SINIF Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu
Onun için "benim en iyi arkadasim" diyordum.
Ben onun ipek gibi saçlarina bakip onun benim olmasini istiyordum..
Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum,
Dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi
Ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü.
Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum,
Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum, ama çok utaniyordum..

LİSE 2.SINIF Telefonum çaldi, arayan oydu ve agliyordu
Bana askin nasil kalbini kirdigini anlatti, beni evine çagirdi
Yalniz kalmak istemedigini söyledi,bende tabiki gittim, koltuga, onun yanina oturdum,
Güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim
2 saat sonra Drew Barrymore'un bir filmi basladi ve onu izledik
Filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi
Bana her sey için tesekkür etti ve yanagimdan öptü.
Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum, ama çok utaniyordum..

SON SINIF Mezuniyet balosundan bir gün önce yanima geldi ve
"Çiktigim çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi,
Benim de çiktigim biri yoktu ve 7. sinifta birbirimize söz vermistik
Eger çiktigimiz biri olmazsa partilere birlikte gidecektik,
"En iyi arkadas" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok güzeldi,
her sey yolunda gitti,
Partiden sonra onu evine kapisinin önüne kadar biraktim,
Kapinin önünde ona baktim, o da bana.. O güzel gözleriyle gülümseyerek bakti.
Onun benim olmasini istiyordum..
Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum,
Bana "hayatimin en güzel zamanini geçirdigini" söyledi ve yanagimdan öptü.
Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti..
Sürekli onu izledim.
Diplomasini almak için sahneye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi.

Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.
Herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve agladı, bana sarildi
sonra basini omzuma koydu ve
"sen benim en iyi arkadasimsin, tesekkürler"
deyip yanagimdan öptü.
onu çok seviyordum
ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

Aradan yillar geçti..
Bir gün bir nikah dairesinde ve o kizin nikahini izliyorum..
EVET artik evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini,
yeni hayatina girmesini izledim, baska bir adamla evli olarak.

Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.
Yeni hayatina girmeden önce yanima geldi ve "nikahima geldin tesekkürler"
deyip yanagimdan öptü.
onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum
ama çok utaniyordum..

Yillar çok çabuk geçti..
Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum,
Ağlıyorum,
Elimde esyalari toplanirken ortaya çıkan lise yillarinda yazdigi günlük var..
Ve o günlüğün en güzel satırları::

"ONUN GÖZLERİNE BAKARAK ONUN BENİM OLMASINI DİLEDİM..
AMA O BANA BENİM ONA BAKTIĞIM GÖZLE BAKMIYORDU BUNU BİLİYORDUM.
ONU SADECE ARKADAS OLARAK İSTEMEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM,
ONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM
NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA ÇOK UTANIYORDUM..
KEŞKE BANA BENİ BİR KEZ SEVDİĞİNİ SÖYLESEYDİ..

ARKADAŞLAR
BU HİKAYE DOĞRU MU YANLIŞ MI BİLMİYORUM..
AMA ÖNEMLİ OLAN ŞU..
BU HİKAYE SADECE BİR KURGUDAN İBARET OLSA BİLE GERÇEK OLMA İHTİMALİ WAR..
"EN İYİ ARKADAŞIM EN İYİ DOSTUM" DEMEYİN
SEVİYORSANIZ SÖYLEYİN
16 mbit akksız tarife alacağım fiyat olarak fixnet daha uygun ama bugün konu açtım fixnet ile ilgili bi kişi Bile kullanıyorum demedi yorum yapan sorun olmaz diyor sadece
1 ay kullanıp kapattıracağım 16 mbit akk sız tarife 129 tl aktivasyon ücreti 30 tl 1 ay interneti sömüreceğim için akksiz bu uygundu müşteri temsilcisiyle konuştum ama tereddütlerim var tavsiye verebilir misiniz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.134
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 58.121 (Bu ay: 335)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.026 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.