Yarbay
13 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 137 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu kargo firması ürünümü hem 15 gün sonra getiriyor . ondan sonrada 3 km uzaklıktaki bir kebapcımıdır nedir gel oraya teslim al diyor . bende almak istemeyince ters ters konuşuyor araç bul diyor sanki herkesin aracı varda . nerede oturduğumu söylüyor bende bir hotel ismini verip o civarda diyorum sonra oraya gel diyor . ben böyle bir kargocu bilmiyorum hayatımda bu kadar leş bir firma birdaha amazon bir ürün almam . İsterse getirmesin ürünümü ben heryer covid varken sokağa cıkamam . sonrada yalan atıyor jandarma bekliyormuşta bilmem ne . hiç bir şekilde kimsenin bu firmanın eline düşmesini istemem sorumsuzluk meslekleri olmuş .

Aslında her zaman sakin biriyim ama işte bazen babamdan gelen sinir hastası idi oda , hap ve psikolojik destek görürdü 5 dk bir şey ama işte ...

Odamdaki kitaplık almadığı için notlarım , kitaplarım bazıları yerde dururdu .. atma dedigim halde evden 2-3 günlüğüne gittiğimde 1 tane bile bırakmamıs hepsini atmis . Bende onlara sordugumda cevap veremeyince kayis atti basladim söylenmeye oda beni suclamaya baslayinca gece 2de , 5 dk sinir krizi gecirdim gözüm hiç bişeyi görmeyince basladim küfürler etmeye bağırmaya cagırmaya odayi alt üst ettim sonra sakinlestim ama bizimki ilk bisey olmadi gibi yapsada odasinda gizli gizli aglamaya baslayinca cok utandim özür diledim gozyasini sildim . Affettim dedi ama hic öyle olmadi evden git filan demeye basladi .... offffffffff

Ssd taktım ancak sadece c var bilgisiyarda niye ssd d olarak görmüyor ben sddye sadece dosya koyucam windows vs yüklemiyecem sanırım ssd bozuk
Arkadaslar fırtına çıktı sonrada elektirik gitti bu sırada evdeki elektirik takık aletlerin yarısı bozuldu sarj aletleri patladı vs tv çalışıyor yanlız sinyal gücü canı isteyince 58-70 arası geziyor 1 saat sonra sinyal 3-7 arasına düşüyor apartmandaki komşularda sorun yok tvlerinde bizde sizce ne olabilir çanakta ve switch sorun olsa komşuda olur ?
Az önce oldu hemen yazıyorum unutmamak için

Odamda uyuyordum ve birden gözlerimi açtım ilk önce gerçek sandım ve kalkmayı denedim ne sesim çıktı ne haraketim biri beni bağlamış sesim soluğum çıkmıyor

Anneme bağırıyorum anne anne diye duymuyor

Biraz uğraştıktan sonra boynum yamuk şekilde odamdan salona gittim ve annemi uyandırdım bir şeyler oluyor bana diye ama bedenim orda ve beni çekmeye çalışıyor bende savaşıyorum annem sen Hemoglobinli bir ilaç mı kullandın dedi

Hemoglobin

Protein

Açıklama

AçıklamaHemoglobin, solunum organından dokulara oksijen, dokulardan solunum organına ise karbondioksit ve proton taşıyan protein. Eritrositlerin içerisinde bulunur. Oksijeni +2 değerlikli demir içeren hem molekülleri ile bağlar. Başlıca sentez yeri eritrosit üretimi sırasında kemik iliğidir. Vikipedi

Sonra beni yatağa geri götürmeye çalıştı kendime tepeden baktım ve içime girdim ilk şok oldum şimdi gerçek diye etraf hemen yazayım dedim burada en az 20 kere denedim içime girmeye bedenimle ruh arasında bir bağ vardı ve yatağa çekiyordu

Boynumda ağrıyor ve yukardan baktığım şekil uyandım birden

Yardım 🤔🤔🤔🤔🤔
Bilinçli bir şekilde , bilgisayar oyunlarındaki level sistemi tarzı farklı bir yerde 0 başlamak ?
Sorarım size kendi halkına 1 ay bakıp ohal bile ilan edemiyor sonrada ben büyük devletim diyor

"YAZIK"
Beklentiniz nedir dolar alinmalımı ? Sizce
Soruyorum size eskiden evler 100 bin tl idi az biraz birikim ile kredili aliyorduk ev ariyoruz 250 bin diyor 300 bin diyor nasil alicam ben bu evi ? Ulan Kyk kredisi var iş yok nasil ev alicamda evlenicem ben hangi kız gelir bana ? Soruyorum size ağlıycam ulan en yakin zamanda defolup gidicem bu ülkeden ne ülkeymiş be hayata -100 dereceden başlıyorsun suriyede doğsaydım bile daha iyidi avrupaya kapak atar veya türkiyede maaşım olurdu
Arkadaslar dedemin dedesinden kalma yerler var ortak bizde satilmasi icin avukata gittik , para verdi herkes ayri ayri avukat 2 yildir satcak bişey yaptığı yok ha yarin ha bugün deyip duruyor bu avukat bizi tokatlamasın ?
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
İlgi Alanları: Yönetim Bilişim sistemleri(1sınıf bıraktı)
Forum İmzası:
Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
Forum İkinci El İmzası:
Lenovo y510p AMD FX X6 6300 SOKET AM3 3,5GHZ 14MB CACHE 32NM , ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM AOC 21.5" E2250SWDNK GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR Corsair 200R SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM HARDDISK KX-2810BK KABLOLU GAMER KLAVYE MOUSE SET
Hakkımda:
Lenovo y510p
AMD FX X6 6300 SOKET AM3+ 3,5GHZ 14MB CACHE 32NM ,
ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART
ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI
GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM
AOC 21.5" E2250SWDNK GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
Corsair 200R SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM HARDDISK
KX-2810BK KABLOLU GAMER KLAVYE MOUSE SET
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Bilgisayar
PC
Takım
Beşiktaş
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.666
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 161.813 (Bu ay: 1.719)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.851 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.