Binbaşı
03 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar birkaç arkadasımla birlikte bu 2 oyundan birine baslamayı düsünüyoruz.Endgame de bi amac olan yani max levele ulasınca oyunun bitmedigi pvpsi saglam olan bi oyun istiyoruz.Bu iki oyun hakkında cok olumlu ve cok olumsuz elestiriler okudum.Aranızda oynayan var mı hangisini tavsiye edersiniz.Artıları eksileri nelerdir.
Merhaba arkadaşlar yeni başladım eskiden oynamıstım fakat yeni lig hakkında pek bir bilgim yok.Sürekli prophecy geliyor ve bitiriyorum fakat ne kazanıyorum ben bitirince hala anlamıs degilim biri aydınlatabilir mi acaba.Mesela plague gibi bi prophecy geldi corrupted areaya girmemi söyledi bossu kestikten sonra bi golem geldi onu kestim hicbisey cıkmadı kayda deger sonra bitti prophecy.
Evet Dostlarım.Düsüncelerinizi cok merak ediyorum karsınıza 100 lerce control warrior ve priest gelmiştir.Belki de siz de bunları oynuyorsunuz.Bazı arkadaslarım controllerin hastası özellikle oyunun basından beri sadece ama sadece warrior da control oynayan arkadaslarım var.Siz hangisini tercih edersiniz nedenleri ile birlikte söyleyebilir misiniz :) Ben kesinlikle priesti secerdim cünkü insanı sinir edebiliyor karsıdan cekilen kartlar veya entomb denen bi fantastik kart olsun gercekten cok sinir edebiliyor insanı.Warrior daha cok yok etmeye yönelik oldugu icin okadar sinir olmuyorum acıkcası.Bu arada sezon farketmiyo old gods veya öncesi diye ayrım yapmadım genel olarak soruyorum.Tabii su var hicbisey altın warrior kadar da güzel gözükmüyor :)
Evet sizce hangisi daha çok tutuyor troll konular troll yorumlar mı ciddiler mi ?
Arkadaşlar kutudan dj sona cıktı toz olmadıgı icin 7 gün kirala dedim kostüm yok mu olacak 7 gün sonra :(
Bu duygu geçer mi arkadaşlar çok yalnız hissediyorum yakın arkadaslarımı arıyorum acmıyolar dısarı yemek yemeye cıkacak insanım kalmadı icimden bi parca koptu sanki.Yanımda olun dostlarım.
Arkadaşlar bi fotoğraf makinesi vardı ya hani fotoğrafı çeker çekmez alttan çıkartıyordu.Bir arkadasıma ondan hediye alacagım adı neydi ve nereden bulabilirim satılıyor mudur hala
OH BE MİLLET ÜZÜLÜR BEN SEVİNİYORUM YAŞASIN BEKARLIK GENCLER SAKIN O HATAYI DÜSMEYİN HELE CİDDİ İLİSKİ SAKIN HA OH BEE YAŞASIN HAYAT BE
Arkadaşlar pvp si cok hoş bi oyun denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum youtubedan videolarına bakın begenirseniz oyundan ulasın bana :) Bu oyundaki skill grafigi iddia ediyorum yok baska oyunda bakın karar verin
https://www.youtube.com/watch?v=6HMtmtsCdTs&spfreload=10
Evet rogue leeroy vs. nerfinden sonra cok oynanan bi class degildi fakat yeni league of explorers ile yeniden güclendi.Tabi bunu ben söylemiyorum takip ettigim 20 twitch yayıncısının 10 unda yeni rogue deckini gördüm internette de deckleri dolasmaya basladı.Karsıma gelince kanser oluyorum gercekten.Sizinle de paylasmak istedim.
Örnek iki tane raptor rogue decki :
http://www.hearthpwn.com/decks/377150-raptor-rogue-legend

http://www.hearthpwn.com/decks/376635-top-5-legend-raptor-rogue

Siz bu konu hakkında ne düsünüyorsunuz?
Hakkında
Forum İmzası:
Na Kwast Wahir Athu Kyene Wekht Unarihe

Sistem ve Tercihleri
LOL
Varus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.543
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 137.302 (Bu ay: 424)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.