Yüzbaşı
08 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,
Beko B49L87405B smart televizyonum var. Doğal ve Müzik ayarında seste bazen zonklama oluyor ama kullanıcıya alırsam ses düzeliyor. Daha televizyonum bir yıl olmadı. Sizce bu nedendir? Gizli menüden yapabileceğim bir ayar var mı?
Beko B49 L 8740 5B Bluetooth Receiver kulaklık yerine taktım telefonda buldu yani cihazla eşleşti ama tv de nereye bakacağımı bilmiyorum. Telefondan çaldığım müziği televizyonun hangi menüsünden giricem ?
Selam arkadaşlar daha 15 20 gün önce aldım bu telefondan nişanlıma, bazen konuşurken arkadaan ses geliyor ama bazen de çok net. Nedendir bilenler varsa cevaplayabilir mi ? Neden oluyor çok can sıkıcı oluyor bazen
Merhaba arkadaşlar ,
konuyu uzatmayacağım hiç, 1000 - 1300 arası telefon arıyorum android ve karar veremedim hiç.
Bana tavsiyeleriniz önemli sizin kullanarak tecrübe edindiğiniz ve şunu al dediğiniz telefonları yazarsanız sevinirim :)
6S imde dün itibariyle titreşim tamamen gitti. NE arama geldiğinde ne mesaj geldiğinde ne de 3D touch a basarken hiç bir şekilde titreşim almıyor telefon . Sıfırladım yine yok. Çözümü bilen var mı teli servise vermeden hallettsek çok çok çok sevinirim.
Evet gençler Siri hiç bir durumda ne komut alıyor nede işlev görüyor. Eskiden hey siri dediğimde bile çalışırdı şimdi orta tuşa basılı tutarken bile komut almıyor. Cihaz 6S.

Arkadaşım bu iki telefondan birini alacak ve kararsız kalmış . Size göre hangisi daha iyidir? 5S yada 4S :)
Scope yükledim arkadaşlar ama twitter bildirimlerinde uyarı gelmiyor . Ne yapmam lazım anlık uyarı almak için ?
Twitter Android orginal programı yerine Seesmic yükledim fakat bana biri mention attığında uyarı gelmiyor . Nasıl ayarlarım lütfen yardım edin :(
Asus M51SN laptobumun anakart değişimi için verdiğim serviste , kendi anakartını bulamadık deyip bir üst versiyon anakartı taktım demiş babama. Ve orginal klavyeyi çıkartıp başka klavye takmış . Neymiş anakart ile uyumsuz olmuş. Varmı böyle bişey birisi aydınlatsın az kaldı fena olacak o servisle.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 307
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.689 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.