Yarbay
05 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bu işin zirvesini sizinle paylaşmak için bu konuyu başlatıyorum. Poşetin 25 kuruş olduğu bir ülkede 23 tl gibi bir rakama aldığım ürünleri görselde görüyorsunuz. Mağaza linkinide aşağıya bırakıyorum. Bir tebrik alırım

feitao Storehttps://s.click.aliexpress.com/e/mJeqsCu
Macbook pro mid 2012 donanım yükseltme hakkında bir sorum olacak. Cihazım 2,5 ghz i5, 4 gb ddr3, 500 gb hdd üzerine kurulu standart donanım. Sormak istediğim şey; bu donanımı ram ve ssd takviyeleriyle yükseltmek istiyorum. 8+8 gb ddr3 ram ve ssd takviyesiyle 1000 tl ye yakın bir rakam vermem sizce değer mi yoksa bunu 2000 tl gibi bir paraya satıp üzerine o 1000 tl’yi koyup 3000 tl’ye daha yeni bir ikinci el macbook pro mu bakmalıyım. Yani bu yükseltmeyi yapmak mı bana daha yüksek performans sağlar yeni model macbook mu karar veremedim. Avantajlı olan hangisi olur? Teşekkürler
Öncelikle merhabalar. Elimde lansman tarihinden itibaren ilk partide alıp kullandığim iPhone 6 64 gb model telefonum mevcut. Zamanla ekranda dikey çizgiler meydana geldi ve servis desteği almaya niyetlendim. Teknik servis ekran değişimi ile sorunun çözüleceğini iletti ve kabul ettim. Bu bölümü kısa geçeceğim. 15 günlük servis ziyaretinden sonra telefonun ekranından hiçbir şekilde görüntü alınamadığı iletildi bana ve kavga, gürültü hiçbir sonuç alamadan telefonumu teslim aldım. Asıl konuya gelmem gerekirse, laptop bilgisayarım arızalı olduğundan telefonu yedekleme gibi bir durumum olmamıştı. İçerisinde 3 yıllık anılarım, hatıralarım, evlilik resimlerim, oğlumun doğum videoları gibi parayla satın alınamayacak veriler mevcut. Telefon hala aktif ve açık vaziyette duruyor fakat ekrandan görüntü sinyali alınamıyor. Bu sebep ile Pc üzerinden iTunes bağlantısı kurduğumda ‘’bu bilgisayara güven’’ diyemediğim için verilere ulaşamıyorum. Apple desteğe bu durumu ilettiğimde malesef yardımcı olamayız çünkü cihazınız bize gelir gelmez ilk kural olarak bizde yazılım restore edilir dendi. Profesyonel veya bilirkişi olanlardan verileri kurtarma konusunda fikir rica ediyorum. Saygılar sunarım
Günlerimi, saatlerimi geçirdiğim bu forum üzerindeki tüm tanıdığım, tanımadığım dostlarımla bu mutluluğumu paylaşmak istedim az önce aldım haberini ve eşi dostu aradıktan sonra burada da paylaşmak istedim. Dilerim Allah sizede nasip etsin bu tarif edilemez bir duygu. Kendinize iyi bakın
Yeni almış olduğum Bose QC 25 için oynatıcı ve Taşınabilir Dac amfi arıyorum. Her zaman lossless (flac, alac) tercih ediyorum. Bu kulaklığın teknik özelliklerine uygun bir oynatıcı ve amfi önerebilirseniz memnuniyet duyacağım
Fiio E12 amp sahibiyim. 24 bit flac veya alac müzik dinlerim her zaman. Hemen hemen her müzik türünü takip ederim. Beni gerçek manada tatmin edecek, tiz ve basları dengeli verebilecek (bas bir tık fazla olabilir) kaliteli bir kafaüstü kulaklık arıyorum. Bütçem 400-600 tl arası. İkinci ele de yönlendirebilirsiniz. Teşekkür ediyorum şimdiden
Bu hafta düzenlenen GDC'de Sony Worldwide Studios'un başkanı Shuhei Yoshida'dan PS4 sahiplerini mutlu edecek bir açıklama geldi.

Geoff Keighley'in konuştuğu Yoshida, Keighley'in Tweet'ine göre gelecek bir yazılım güncellemesiyle birlikte PS4'ün kontrolörü DualShock 4'ün önündeki ışığın kapatılabileceğini belirtti. Ancak bu haber Yoshida'nın kendisi tarafından Twitter üzerinden yalanlandı. Yoshida, LED ışığın kapatılabildiğini değil, kısılabildiğini söylediğini yazdı.

Yine de çoğu PS4 kullanıcısının ekranlarından yansıması nedeniyle problem yaşadığı, hatta DualShock 4'teki ışıklı kısıma siyah bant yapıştırdığı biliniyor.

Bu güncellemeyle birlikte biraz olsun PS4 sahipleri rahat edecek gibi görünüyor.
Kaynak:http://www.merlininkazani.com/PS4te_DualShock_4_isigina_cozum_geliyor-oyun_haber-72279p1.html
Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 4 için yeni bir yazılım güncellemesi, konsol sahiplerine sunuldu.

1.62 versiyon numarasına sahip olan güncelleme 336 MB boyutunda ve "Bazı PS4 yazılımlarının çalışma kalitelerini" arttırdığı belirtiliyor.

Güncellemeyle ilgili daha detaylı bir bilgi bulunmuyor, ancak PS4'ü daha stabil çalıştıracağına kuşku yok.

PS Plus üyeliği sahipleri, güncellemeyi otomatik olarak indirme şansına da sahipler.

Kaynak:http://www.merlininkazani.com/PS4unuzu_guncellemeyi_unutmayin-oyun_inceleme-72162p1.html
İyi günler merak ettiğim soruları sizinle paylaşmak istedim. Aydınlatmak isteyenleriniz olacaktır.
-Ps3'te olduğu gibi plus sahipleri tema ve simge paketleri indirebilecek mi
-Sony'nin Us Psn'de Music Unlimited,Video Unlimited gibi hizmetleri tr için gelecek mi
-Birçok ülkede Ps4 için indirilebilir App var. Ülkemiz içinde Kullanılabilir App'ler gelecek mi
(Ign,netflix,amazon etc.)
Naughty Dog popüler oyunu Last of Us'un üçüncü ve son DLC'sinin oyuna ekleyecekleri konusunda ufak bir özet geçti. Asıl derdi multiplayer moduna yeni haritalar ve silahlar eklemek olacak DLC, aynı zamanda tek kişilik hikaye moduna da el atacak.
Oyunun tek kişilik hikaye moduna yeni bir zorluk seviyesi ekleyeceği açıklanan DLC'nin bu zorluk seviyesini hangi aralığa sıkıştıracağını net olarak bilmiyoruz fakat tahminimiz bu eklentinin en üst seviyeye olacağı yönünde. Belki de oyunculara hikayeyi bir daha bitirmeleri için son bir fırsat olur!

Kaynak:http://www.merlininkazani.com/Last_of_Usa_yeni_zorluk_seviyesi_geliyor-oyun_haber-71612p1.html
Hakkında
İlgi Alanları: Müzik ve Oyun Dünyası
Forum İmzası:
PS4 PSN: First_Gamer_Boss
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.883
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 7.093 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.782 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.