Yarbay
04 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 241 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Tarafıma asliye ceza mahkemesi tarafından tanık olarak kagit geldi eve. Ama kime neye tanıklık yapacağım bilmiyorum herhangi bir olaya müdahil olmadım e devletten falan aramadigim yer kalmadı 8 ocak 2021 tarihli. Bunun aslı astarını nasıl öğrenirim aranıza tecrübeli biri varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Satıldı

aracım 2000 model opel corsa. Bluetooth öncelikli olacak şekilde kullanıp tavsiye eden arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Fiyat aralığım max 500
Last of us part 2 oynuyorum karakteri kontrol ederken sağ analog tuşu kendi kendine sola doğru dönüyor kamera açısı yavaş yavaş. Başına gelen varmı böyle bişey garantiye mi göndermek gerekir?
Çok param yok. 20-30bin arası bi araç arıyorum ise gidip gelmek için ara sıra da en fazla 250 300 km il dışına götürsün yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum
yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum benchte yardımsız 60 kg 5x5 üzerine çıkamıyorum yardımlı 80 kg çıkıyorum başlamadan önce 62 kiloydum şuan 66 kilo civarı geliyorum boy 172 cm yaş 28. Antrenmanlarım verimli geçtiğine inanıyorum ama bir ilerleme kat edemiyorum ağırlıkları artırıyorum sonuç yşne aynı beslenme olarak karbonhidrat aldım nerdeyse bitti ama o da işe yaramadı ara sıra balık yiyorum tavuk eti yiyorum kırmızı et yiyorum ama sebze hiç sevmediğim için yiyemiyorum. Sabahları 5 yumurta yesem nasıl olur sizce ya da ne yapmam lazım bir yol gösterirseniz tecrübeli arkadaşlar çok sevinirim. Programım ileri seviye 4x10 sadece benchelr 5x5
yaklaşık 1 yılı geçkindir çalışıyorum göğüslerim çok zor gelişiyor programım uzun süredir şu şekilde

bench press 5x5 (60kg)

dumbell fly 4x10

dips 4x10

pactoral fly 4x10

cable cross over 4x10

toplam 5 hareket ve bench presste 60 kg üstüne çıkamadım henüz

yaş 28 boy 172 kilo 65 yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum
Ankarada olupta gün içinde bana 3 paket djarium karanfilli sigarayı kargoya verene hemen parasını havale yapicam bi tane de kendine alabilir.
evet arkadaşlar malum oyun fiyatlarına yakın zamanda dolar euro yüzünden zam gelecek şuan bunlar iyi günlerimiz ilerde keşke 300 lira olsada alsak diyebiliriz oyunlar için. Kredi kartıyla tek çekim yapıp daha sonra aldığımız oyunları taksitlendirme yapabilir miyiz bi kaç kişi böyle birşey yapmış galiba eğer yapan varsa hangi bankanın kartıyla yaptığınıda söylerse sevinirim. En azından 3 taksit yapsak 300/3=100 yapar aylık o da pek dokunmaz diper türlü tek çekimle 300 500 lira verilmez bi ayda. Cevaplarınızı bekliyorum
bir hesap üzerinden çok önceden ac origins almıştım. daha sonra o hesabı sattım oyun yüklü olarak duruyordu kilitli bir şekilde. Şimdi başka bir hesaptan ac origins aldım ama yüklü olan oyunu açmıyor yeniden indirme yapıyor. hali hazırda yüklü olan oyunu neden bir daha indiriyor? saçma değil mi?
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.262
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 2.844 (Bu ay: 739)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.237 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.