Teğmen
26 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 93 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Game Pass kütüphanesinde oyunlar ne kadar kalıyor arkadaşlar ? Mesela Forza Horizon 4 ne zaman kalkar kütüphaneden ?
G2A gibi sitelerden alınan kodları, (GLOBAL olmayan) sadece USA için kullanıma açık olan kodları Türkiye'deki hesapta aktif etme şansımız var mı ? XBOX sahibi değilim ve hali hazırda bir hesabım yok. Fiyat olarak çok daha uygun olan USA kodları nasıl Türkiye'de aktif edip oynayabilirim ?
Digitürk ailesine yeni katıldım. Eutelsat üyesiyim. Digitürk'ün kendi kanalları HD olarak var fakat ulusal kanallar HD değil. Çözümü nedir ? Ne yapabilirim ? Teşekkürler.
376.33 ve 376.19 da aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Bilmediğim bi ayar mı geldi ? Mesela ekranı 75 Hz yapıyorum G-Sync açıyorum oyunda 75 fpsyi geçmiyor. Witcher 3 ve NBA 2K17 de denedim. Oyun içinden de kapalı Vysnc . Yardım edin arkadaşlar . Şimdiden teşekkürler. Denetim masasından düşey senkronizasyon kapalı yaptım hala aynı.
Arkadaşlar 376.33 ile NBA 2K17 berbat ötesi bi performans veriyor.Hangi driverı öneriyorsunuz ? Windows 10 64 bit kullanıcısıyım. Şimdiden teşekkürler.
Evet beyler ne düşünüyorsunuz 375.63 kullanıyorum şu anda. Geçmeye değer mi ? Fps drop ve benzeri sorunlar var mı ? The Witcher 3 de deneyen oldu mu ?
Arkadaşlar Witcher 2 sorularını sormayı işaretlemeyi unuttum baya da ilerledim geri dönüş şansım var mı ? Bu ayarı bi program yardımıyla değiştirebilir miyim ?
Bu ekranda kaldı arkadaşlar format atıyordum. Biosa da giremiyorum kapatıp açtım. Tekrar boot yapabilmek için ne yapmam lazım. Laptop kullanıyorum.
Format atıyordum bu ekranda kaldı arkadaşlar biosada giremiyorum ne yapmam gerek tekrar boot yapabilmek için ?
Witcher 3 GOTY almayacaklar için resmi türkçe yama gelecek mi? Kaynak sağlam mı? Net bi açıklama görmedim ben bu konuda. Yardımcı olur musunuz ?
Hakkında
Meslek: Avukat
İlgi Alanları: Oyun, Futbol, Bisiklet
Forum İmzası:
PlayStation 4 Pro - Xbox One X
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 239
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 15.737 (Bu ay: 294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.