Yarbay
07 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 103 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki görselde kırmızı ile işaretlediğim kısmını bulabilir miyim acaba? Var mıdır böyle bir ürün? Üstteki jak kulaklığa girecek, mikrofon için de jak girişi olacak ve tek kabloda hem kulaklık hem de mikrofon kullanabileceğiz. Biliyorum direkt görseldeki gibi ürünler var fakat hem pahalılar hem de kendi tercih ettiğim mikrofonu kullanmak istiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/22/b3/2c/22b32c17965ebd3bf3bdddfa46194bd3.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba,

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Fsp Aurum Pt 1200W 80 Plus Platinum Full Modüler güç kaynağı. Ürün nasıldır sizce? O fiyata bunu al daha iyi diyeceğiniz ürünler varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler şimdiden.

https://www.hepsiburada.com/fsp-aurum-pt-1200w-80-plus-platinum-full-moduler-pt1200fm-power-supply-p-HBV00000B0I11?magaza=FSPTURKEY

Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi monitörüm 144 hz fakat oyunlarda 60 fps'e kitleniyor. Monitörüm Acer XV272U. Display port ile bağlı. Ekran kartı sürücüm güncel. Oyun içi ve nvidia kontrol panelde vsync kapalı. Nvidia kontrol panelden g-sync kapalı, monitör ayarlarından freesync kapalı. Ne yaptıysam düzeltemedim. 60 ın üzerine çıkamıyorum. Monitörün ayarlarını fabrika ayarlarına çekince düzeliyor. Aynı ayarlarla oyundan cıkıyorum tekrar giriyorum yine 60 a sabit. Var mı bir fikri olan? Bu arada alakası var mı bilmem ama HDMI ile başka bir monitör ve yine HDMI ile projektör bağlı.
Merhaba,

2K, 144Hz ve kesinlikle olmazsa olmazım vesa uyumlu bir monitör alacağım. Linkteki ürünü düşünüyorum. Aynı fiyat seviyelerinde şunu al şu özellikleri daha iyi dediğiniz monitörler var mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-xf272upbmiiprzx-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-hdr400-monitor-um-hx2ee-p04-p-HBV00000O345Y?magaza=Hepsiburada
Merhaba arkadaşlar. Yıllardır sorunsuz kurup oynadığımız oyunda, açtığım servera bir türlü bağlanılamıyor. Kısaca yapılan işlemleri özet geçeyim;

- Oyunu silip temiz kurulum yaptım
- 1.3 yamasını kurdum
- Server açabilmek için 1.3 multiplayer crack fix'i her zaman indirdiğim siteden indirdim
- 28960 portunu TCP ve UDP olarak açtım
- Local ip ayarlarımı da modem de port açarken verdiğim local ip ile aynı yaptım
- Firewall'u devre dışı bıraktım. Antivirüs kullanmıyorum. Windows Defender var sadece
- Windows 10 (1809) kullanıyorum.

İşlemler bu şekilde. Atladığım bir şey de yok gibi. Bir kaç arkadaşta denedik. Herhangi bir bağlantı hatası vermiyor. Saymaya devam ediyor sadece. Sunucuyu hiç bulamıyor sanırım. Arkadaşlara uzaktan bağlanıp onlarda da yaptım aynı işlemleri sunucu olabilmeleri için fakat sonuç değişmedi. Var mı fikri olan?
Merhaba arkadaşlar. Modemin güvenlik duvarını kapatmam gerekiyor fakat "Devre Dışı" seçeneğini seçip kaydet butonuna bastıktan sonra "Database error. Please reboot the device." hata mesajını veriyor. Önceden kapatıp açabiliyordum. Superonline ile görüştüm fabrika ayarlarına çekip deneyin dediler. Yaptım yine aynı. Tekrar aradım farklı bir pc'den deneyin gibi gayet saçma sapan bir şey söylediler. Superonline acaba genel olarak kapatılmasını mı engelledi? Aynı modemden kullanan arkadaşlar varsa deneyebilirler mi acaba?

Merhaba arkadaşlar;

İmzamdaki sistemi kullanıyorum. Biraz önce dikkatimi çekti. X.M.P disable iken işlemci sıcaklıkları tam yük altında 50 dereceyi geçmiyor fakat X.M.P'yi açınca sıcaklıklar tam yük altında 15-20 derece civarında yükseliyor. Bu normal mi?
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki videoda'da görüldüğü gibi HDMI ile bağlı olan monitörü Extend yani uzatmak istediğimde ikinci ekranın görüntüsü gidip geliyor. TV'ye denediğimde yine aynısı oluyor. Var mı konu ile ilgili bir fikri olan?

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki klavye'yi kullanıyorum. C#'da veya anlamına gelen "|" operatörünü kullanamıyorum. Klavye'de mi yok ben mi bulamadım anlayamadım. Alt tuşuna basılı tutup 124 yazarak idare ediyorum şimdilik. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür sabah bilgisayarı açınca 5-6 kere çıt çıt çıt şeklinde disk kafa vurması gibi ses geliyordu. Ben de acil dataları yedekledim fakat ses diskten gelmiyormuş. Kasanın üzerindeki 200 mm lik fandan geliyor. 5-6 kere yaptıktan sonra kesiliyor. Sesi kesmek için ne yapılabilir. WD-40 sıksak daha mı iyi olur daha mı kötü
Hakkında
İlgi Alanları: Simulasyonlar, havacılık, fotograf
Forum İmzası:
B.U.L.L.S.E.Y.E
INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 500 GB 860 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ACER 27" XV272U ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ PHILIPS SHP9500 HiFi ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.213
İkinci El Bölümü Mesajları: 94
Konularının görüntülenme sayısı: 386.835 (Bu ay: 1.086)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 449 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.