Binbaşı
21 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar samsung eski tvlere youtube desteğini kaldırdı mâlum. 6 yıl önce aldığımız bir led tv ye youtube yükleme imkanı var mı, nasıl yaparız?
Arkadaşlar iPhone kablosu ile şarj olan powerbank var mi? Micro usb ile uğraşmak istemiyorum. Hem powerbanki hem iPhone ayni kablo ile şarj edebilmeliyim. Varsa link atar misiniz?
Samsung Eski model tvlerde youtube uygulamasını kaldırdı mâlumunuz. Bu programı başka türlü yükleme şansımız yok mu? Geçen bi forumda gördüm yapmışlar ama linkler ölü, daha da bulamadım. Var YouTube yükleyeniniz? Samsung apps dışında program nasıl yüklenir?
Arkadaşlar telefonu sıfırlayıp tekrar iCloud'dan yüklemek isterken iki faktörlü doğrulama kodu SMS olarak gelmedi telefon ile seçeceğine bastım aradılar kodu girdim kabul etmedi bir kaç kez denedim sonuç ayni kodu kabul etmiyor. Şifre ve telefon numarası doğru olmasına rağmen. En sonunda fazla deneme yapınca engelledi geçici süre. Neden böyle hata verir ve nasıl cozerim? Acil yardımlarınızı bekliyorum. Apple müşteri hizmetleri ile konuştum sorunu çözemediler yarın tekrar dönüş yapacaklarmış.
Arkadaşlar bu iki dizi (Breaking Bad ve Person Of İnterest) favorim, buna benzer kaliteli dizi önerebilir misiniz?

Presion break
Lost
Oz
True Dedective dizilerini izledim.

(Arrow, flash, supernaturel ,twd gibi dizileri takip ediyorum zaten ama bunların yerini tutmuyor.)
Arkadaşlar aracim 2008 golf tiptronik 1 yıl önce prins lpg taktirtim. İlk zamanlar ayda bir yaşadığım problem artık günde iki defa başıma gelir oldu. Araç sogukken ilk marsta çalışmıyor 3. Marsta anca çalışıyor her zaman aynı 1. Marşta çalışır gibi olup stop ediyor 2.sinde yaklaşık 7 saniye marş basıyor ama çalışmıyor 3.sunde hemen alıyor, ya da ilk marsta hafif gaza basarsam hemen çalışıyor. Vw servisinde 10 gün kaldı ama hiç bir problem tespit edemiyoruz diye geri gönderdiler. Benzin pompası, hararet musuru falan her şeye baktılar, cihaza baglayinca hiçbir problem gözükmüyor. Lpg yi söküp 2 gün denedim aynı problem devam etti. En son enjektörden olabileceği söylendi, abimin de araba golf 5 olduğu için ikisinin enjektorleri değiştirdik. Şimdi buraya dikkat benim enjektorleri o arabaya takınca 4 gün sonra o araba da çalışmamaya başladı FAKAT diğer golfün enjektorleri benim arabada takılıyken 1 hafta hiç problem yaşamadım ama sonra aynı arıza tekrarlamaya başladı, yani iki araba da aynı arızayı veriyordu artık neyse ki enjektorleri eski haline getirince diğer golf düzeldi ama benim arabada aynı arıza devam ediyor. Adam akıllı bir usta bulamadım servistekiler de anlamıyor yardımcı olacak arkadaşlar var mı?
Arkadaşlar kasko yaptıracağım uzun süredir araştırıyorum, Ziraat Kasko biraz daha uygun teklif verdi. Genelde 2000 civarı çıkıyor ama Ziraat kasko 1350 lira fiyat çıkardı. Genişletilmiş kasko özellikleri iyi gibi görünüyor karşı taraf hasar karşılama 50.000, mini onarım mevcut, yol yardımı falan gibi özellikler var. Ziraat kasko yaptıran var mı nasıldır?
Arkadaşlar navigasyon cihazı alacağım en fazla 250 vermeyi düşünüyorum. Alırken dikkat edeceğim ve mutlaka olması gereken özellikler nelerdir, nelere dikkat edeyim?
5 inç alacağım. Goldmaster nav 514 ve 527 yakın geldi ikisi arasındaki fark nedir? Veya tavsiye edeceğiniz başka marka-model var mı?
arkadaşlar bu iki telefondan birini alacağım iki forumu da inceledim;
- desire x yeni bir telefon sens 4 arayüzü, batarya süresi ve ekran canlılığı artıları
- desire s biraz eski bir telefon biliyorum ama internet hızının 14mbps olması, adobe flash desteği, ve boyutlarının biraz daha küçük ve daha iyi taşınabilir olması fiyatlarına gelince;
-desire s 829
-desire x 860

önerilerinizi bekliyorum
arkadaşlar malum bu tv teknosanın uzun zamandır sattığı 3d led tv. 4 aydır kullanıyorum ama bu 3d özelliği diğer 3d lere göre çok kötü tv den kaynaklanan bir şey mi sizce yoksa adam akıllı 3d film mi yok?
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
apple
Operatör
turkcell
Operatör
turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.125
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.586 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 114 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.