Yüzbaşı
14 Nisan 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar Bu notebook benim gordugum kadarı ile yeni piyasaya sunulmus yanlız ne benq nun türkiye sitesinde ne de global sitesinde bu ürünle ilgili bilgiye rastlamadım ama ozellik ve fiyat olarak manyak olmuş

İşlemci Intel® Core2Duo T5600 1.83 GHz 667 MHz
Chipset Mobile™ Intel® 945PM Express
Sistem belleği 1 GB DDR2 533 MHz((1x1024MB)
Ekran Kartı NVIDIA® GeForce® Go 7400 TurboCache™256 MB
Ses Kartı Sound Blaster Pro compatible
Modem / faks 56 K V92
Network 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Sabit Disk kapasitesi 100 GB 5400 rpm SATA 8 MB
Disket Sürücü Yok
Optik sürücü DVD Yazıcı DL
Batarya Lithium-Ion battery 6 hücreli 4800 mAh / 3.5 - 4 saat
Klavye 86 Tuş Q Türkçe
Ekran 15.4" Ultra Parlak Geniş Ekran - WXGA (1280x 800)
16 ms. Dünyanın En Hızlı Notebook Paneli
İşletim sistemi Microsoft® Windows® XP Home Türkçe
Boyutlar 355 x 254.6 x 25.5 (ön) ~35.5 (arka) mm / 2,5 kg
Geliştirilmiş Port''lar USB 2.0 x4, RJ-45 x1, RJ-11 x1, S-video x1 ,SPDIF bağlantı x1, (shared w/ Line-out jack), VGA/D-Sub port x1, ,DC-in , 4''ü 1 arada kart okuyucu ( SD,MMC,MS, MS pro)
Kablosuz haberleşme Intel® Wireless LAN 802.11a/b/g Mini PCI card, Bluetooth

HEPSİBURADA.COM DA SATISTA BASKA BİR YERDE BULAMADIM
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1647&productid=bd70453
Arkadaslar bizim daireye 6 tane bluetoth dongle aldık billingthon marka. bilgisayarlar birbirlerini sadece program sayesinde birbirinin c sürücüsünü görebiliyor.(sadece bir sürücüyü görebiliyor)

Bundan daha fazlasını yapmak istiyorum örneğin nasıl ağ kuracağımı ve yazıcı paylastıracagımı bilmiyorum
bu konuda bilgisi dökümanı olan arkadaslar varsa paylaşabilirler mi?

ineternette bluetoth ağla ilgili herhangi bir link varsa da verebilirsiniz simdiden tşk
İDEEFİXE DE

http://www.ideefixe.com/Telefon/tanim.asp?sid=S2Q7N2DP8X5X8DFXUYJ5

HEPSİBURADA DA

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryID=16003&ProductID=telceppanx700

Bu telefonu kullanan varmıdır nasıl bir tel fiyatıda düşmüşken 485 e
arkadaslar televizyon kartı alacagim da. su fly video 98xp kartını kullanan var mı? hic. avermedia studio 203 e gore nasıl bir karttır. Bundan once inca premium tv kartı kullandım ancak siyah beyaz gosterdigi icin geri iade ettim.(saatlerce ugrastim). flyi video 98xp ile avermedia studio 203 goren ve kıyaslayabilecek ya da fly video 98xp nin güzel ozelliklerini yazabilcek arkadaslar varsa yardimci oluversin bi zahmet
Ya arkadaslar sizde de oluyor mu ajandaya kaydettigim dogum günlerini haber vermiyor sadece bir gün onceden ekranda alarm isareti cikıyor ama alarm caldigina hic sahit olmadim sizde de varmi bu sorun???????
arkadaslar 3gp uzantılı video arayorum nerden bulabilirim zabahtan beri internette bulamadim. bi el atıverin birisi bi link gosteriversin
ilgilenen arkadaslar olursa satacagim orjinal bir ürün piyasa fiyatının yarısına verecegim
1 Arkadaslar bu t610 da ki titremeler hepsinde varmı? ( Isıgı hafiften pır pır yapıyor)

2. T610 zil sesleri (artan olarak ayarlanmamis olmasına ragmen) sonradan calmaya basliyor bide yüklenen bütün midilerin sesi hep kısık mi cikiyor

3. bide bu SE dedikleri nedir

4. Bi de yazılım yükleterek neleri cözebiliyoruz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 634
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 6.572 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.