Onbaşı
10 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar Bu saati beğendim polo saat , saatçi 400 lira çekti sizce verilir mi ? ve polo saatler kullanış ve ömür açısından
güzel midir ?
Arkadaşlar LYS De 3 oturum seçiyorum onayla kısmında başvuru kağıdında 2 tane gösteriyor bir sorun olur mu Türkçe mat fen seçicem
arkadaşlar bilgisayarda clash of clans oynamak için bluestacks i kuramıyorum Resimdeki gibi ölece kalıyor 1 saat falan bekledim bunu nası halledicem yardım
arkadaşlar flash belleğimi ntfs olarak biçimlendirdim içine dosyaları attım. çıkardım taktım okumuyor biçimlendir diyor içindekileri nasıl kurtarabilirim.
arkadaşlar arena davetiye kodu verebilirmisiniz lütfen . ?
arkadaşlar benim işlemcim intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80 ana kartım asus p5vd2-vm se işlemcimi 3 veya 3 den yukarı yapmak istiyorum bu mümkün mü ? . ram 3 , 8 falan yapmak istiyorum ekran kartım zaten 2 gb nvidia Çok masraf yapmadan sistemi en optimum hale nasıl getirebilirim. Tavsiye verebilir misiniz?
arkadaşlar benim işlemcim bu şekil , intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80 1.80 yane benim iki tanemi işlemcim var ve ayrıca bu işlemciyi yükseltmek mümkün mü ?
arkadaşlar gom playerde ses önden gidiyor video ile uyuşmuyor çözümünü bilen varmı ?
Arkadaşlar Bilgisayarın Ghz si para ile büyültmek mümkün müdür
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.545 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.