Binbaşı
07 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler! kötü yorum yapanlara bir nispet manasındaki dislike butonu geri gelmeli mi sizce?
Beyler lg g4 Cihazım aralık ayından beri değişime gidiyor 4 cihaz oldu ve gelen cihaz da arızalı çıktı. para iadesi istedim kabul etmedi lg. şimdi ben cihazı vodafone dn aldım.THH ye başvururken altığım yeri (fatura adresini)mi şikayet edeceğim yoksa lg merkezi mi? müşteri hizmetleri lg yi şikayet edeceksiiz para iade kararı çıkarsa servise bırakacsksınız dedi. Ama bazıları da lg yi verirsen kaybedersin diyor ne yapmalıyım?
Beyler bu resmi ithalat telefonları gg üzerinden satan satıcılar mı getirtip satıyor? yoksa delta gibi granti sağlayan firmalar getirip bu satıcılara mı satıyor?
Iyi gunler dh ahalisi. Sizlere bilgilendirme amacli yazayim istedim. Gittigidiyorda kingticaret isimli saticidan "celik" çaycı aldim ve delik çıktı. Urunu geri gönderdim. 4 gündür ne mesajlara cevap veriyor ne de parami iade ediyor. Ustelik kargoyu teslim almasina ragmen. Musteri hizmetlerine haber ettim 24 saat icinde iadem gerceklesecek . siz siz olun bi saticidan ve markadan uzak durun.
Forumda ilk konum. Herkese selam'lar.
G2 kullaniyorum. Telefon cok kotu darbe aldi arka kapak alt taraftan parcalandi. Ekranda temperli cam vardi sadece alttan lekelenmeler oldu. Bizdeuyfundan 1400 tl civari telefon almak istiyorum. Boyut ve ragatlik icin z3c dusunuyorum fakat onun problemleri var diyorlar. Kamera lensindeki anti malzemenin hava yapmasi vb. Ekran g2 den sonra piksellenur gibi geliyor. S5 boyut ve cozunurluk g2 ile ayni bu yuzden tercih sebebi fakat samsung kullandim yillarca geri donmeye korkuyorum laglar yuzunden. 2-3 yil goturecek bir telefon istiyorum sizce ne alayim. Z2 cerceve fazlaligi var ondan tercih sebebim degil.bir de 64 biti beklemek gerekli mi? . Yardimlarinizi bekliyorum
arkadaşlar lenovo z580 aldım ancak ekranı hiç hoşuma gitmedi. ekran 40 pin girişli. şimdi ben 40 pinli 1600*900 ya da full hd bir led ekranla değişim yapabilir miyim? nelere dikkat etmem gerek? pin sayısı aynı olunca değişim yapabilir miyim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.638
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 681 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 855 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.