Yüzbaşı
04 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu mesaj burda dursun gerçi benim bir ilgim yok sınavla öylesine girecem pek bir hedefim yok aslında hedefim lisans kazanıp ders saatlerinde idari izinli sayılmak.... sanıırm bölümlerin kontenjanı %25 civarı artırılacak... o yüzden biraz daha rahatlamanızı tavsiye ederim... geçmişe dönme imknım olsa durumlar ne olursa olsun(mod medyan olduğu sene girmiştim) hiç takılmadan devam ederdim kendimi hiç sıkıntıya sokmazdım emin olun üni bitip çalışmaya başlayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız...
Arkadaşlar merhaba bu sene okuldan mezun oluyorum adalet bakanlığında memur olarak çalışıyorum 2020 de yeniden kpssye girecem ama içimde yeniden üni okumak var yine mühendislik düşünüyorum zaten ilk 2 senenin derslerini saydırırım 3. sınıftan başlarım aklımda elektrik elektronik mühendisliği var belki küçük bir ihtimal hukukda olabilir...

sizden ilk önce tyt için sonra da ayt için konu anlatımlı kitap önerisi istiyorum çok zor olmasın sonuçta yüksek hedeflerim yok kendimide yoramam zamanımda yok çok fazla MAT-FİZ-KİM-BİY-GEO bu dersler için sadece konu anlatımı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize.
Arkadaşlar merhaba laptop kullanıyorum i7 6500u işlemci nvidia 940m ekran kartı 12 gb ram var bu aralar biraz ısınmaya başladı ve fan sesi arttı 2 yıldır macun değişimi yapılmadı kaliteli bir macun arıyorum yenileme yapmak için benim için uygulama kolaylığıda önemli çünkü daha önce hiç kendim yapmadım aklımda XIGMATEK POWERFUL THERMAL var. 50 tlye kadar çıkabilirim isterse tek kullanımlık olsun ama iyisi olsun şimdiden teşekkürler....
arkadaşlar 1500 tlye kadar telefon almayı düşünüyorum çıkabileceğim maksimum rakam bu ön kamerası biraz iyi olsun arka kamera önemli değil xiaomi öncelikli tercihim ilk akıllı telefonum olacak bu güne kadar direndimpek anlamıyorum açıksası o yüzden önerilerinizi bekliyorum
arkadaşlar 1500 tlye kadar telefon almayı düşünüyorum çıkabileceğim maksimum rakam bu ön kamerası biraz iyi olsun arka kamera önemli değil xiaomi öncelikli tercihim ilk akıllı telefonum olacak bu güne kadar direndimpek anlamıyorum açıksası o yüzden önerilerinizi bekliyorum
Arkadaşlar hiç bir bilgi yok emre'nin ne zaman döneceği hakkında 2. yarıya yetişir mi? yada ocak kampına?
merhaba arkadaşlar hp 3515 yazıcı kullanıyorum kartuş bittikden sonra dolum yaptırdım fakat sonrasında yazıcı satır atlayarak yazmaya başladı hp650 kartuşu nasıl resetleyebilirim... şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bu özetleri hiç bir yerde bulamıyorum dandik taraftar çekimleri var youtube da veya yabancı sitelerde var. nerde kardeşim bu özetler hangi kanal yayınlıyor?
Arkadaşlar görev çubuğu 2-3 dk da bir kendini yeniliyor

durumu düzeltmek için yaptıklarım;

temiz önyükleme

yeni kullanıcı hesabı açma

vsvsvs ama bir türlü sorun düzelmiyor aynı masaüstü yenilemesi gibi simgeler sönüp yanıyor artık çıldıracam.

bir el atın arkadaşlar.
bu sene verdikleri 140 tl kredi kartıyla 115 tl ye düşüyorlar sizce fiyat nasıl?
Hakkında
Forum İmzası:
Bazen... Hayat herşey değildir... Ama herşey GALATASARAY'dır... Ölümde ...Yaşamda ...Kıyamette... Taparcasına!!!
Forum İkinci El İmzası:
Bazen...
Hayat herşey değildir...
Ama herşey GALATASARAY'dır...
Ölümde ...Yaşamda ...Kıyamette...
Taparcasına!!!
Hakkımda:
günahsız bir saatimiz geçmedi ama rahmetinden umudunu kesen şeytandandır.
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.490
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 90.797 (Bu ay: 712)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.831 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.