G

Yüzbaşı
30 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
-
Başlık biraz iddialı biraz da egolu gelmiş olabilir. İlgi çeksin diye böyle bir başlık attım. Hastalığın adını en sonuna kadar yazmayacağım ki okuyunca siz de kendiniz teşhisi koyabilin diye. Okurken hastalığı anlamaya çalışın. Öznemiz 22 yaşında bir kız.

Çok sevdiğim bir insan var ve bu insanın bariz bir şekilde sorunları var, hem fiziksel hem ruhsal. Fiziksel olarak boy kısalığı, kemik ve diş gelişimindeki bozukluklar, bayılmaya kadar giden ani ve feci baş dönmeleri, göğsüne giren dayanılmaz acılar, özel günlerindeki aşırı gün sapmaları, sürekli yorgun hissetmesi ve şu an aklıma gelmeyen onlarca belirti.

Ruhsal olarak, 10 yaşında bir çocuğun zevklerine sahip. Hayattaki bütün zorluklardan sıkıntılardan kaçar, görmezden gelir. Anlık duygulara kendini çok kaptırır, 1 saat sonra onu bambaşka bir ruh halinde bulabilirsiniz. Karşıdakine karşı savunmaya çok geçer. Karşıdakinin ona zarar vermeye çalıştığını sık sık düşünüp gardını alır. Oysaki karşıdakinin böyle bir amacı yoktur. Dolayısıyla arkadaşlarıyla sık sık kavga eder. Tabi daha sonra gidip özür diler. Bu olay bin defa yaşanmıştır belki. Yetişkin bir insanın iğrenebileceği esprilere kahkaha atabilir. En sevdiği dondurma buzparmaktır :) Şiir sevmez, nefret eder anlamsız bulur. Instagramdaki dandik sayfaların komik(!) videolarına bayılır. Zaten anasayfası bu komik videolar ve sevimli kedi,köpeklerle dolu.

Yazımı güncel bir örnekle bitireyim. 5 gün boyunca gezip tozmuştuk. Sürekli eğlenmiştik, paraya kıyıp mutlu olmuştuk. Daha sonra ben başka şehre gitmiştim. Benim gittiğim gün bana "Allah yokluğunu göstermesin, sen muhteşemsin. En mutlu günlerimi yaşadım ben." dedikten 1 gün sonra herhangi bir sorun olmamışken hasta olduğu için beni suçlayıp beni yerden yere vurdu. "Sen beni hasta ettin. Bana bulaştırdın, beni yordun. Acayip sinirliyim şu an" gibi cümleler kurdu. Bu arada ben bu 5 günün ortalarında hasta olmuştum. Bu yerden yere vurmalardan birkaç saat sonra normal konuşmaya başladı.

Öncelikle şundan eminim ki bu yaptığı şeyi isteyerek yapmıyor. Kötü niyetiyle yapmıyor. Şimdi gelelim bu davranışlarına bence neyin sebep olduğuna: Gelişim yetersizliği, olgunlaşamama. Ve bence bunun nedeni de hormonel. Kendisi de kabul etmişti ben yetişkin olamıyorum çocukluktan kurtulamıyorum diye. Ama hormonel bir sorun olduğunu kabul etmedi ona ilk dediğimde. Nasıl çözeceğiz bu sorunu?
Arkadaşlar kafayı yiyeceğim yakında, biri yardım etsin.

Makine taş gibi, 300 fps'de oyun oynuyorum. Ama bazen oluyor ki oyun takılıyor, en son ekranda hangi görüntü varsa o görüntü 10 saniye boyunca kalıyor. Yani 10 saniye boyunca oyundan kopmuş gibi oluyorum.
Oyun geri geldiğinde bıraktığım yerde bile değilim, biraz uzaklaşmışım. Tabi bu arada ölebiliyorum da. Böyle saçma bir sorun yaşayan var mı aranızda daha önce? İllallah ettim gına geldi artık.

Az önce fark ettiğim bir şey ise, ev boştu ve 1 buçuk saat boyunca bir kere bile bu olayı yaşamadım. Ne zamanki eve biri geldi -cep telefonu wifi'a bağlı- takılmalar gerçekleşmeye başladı. Ortalama 2 dakikada 10 saniye kayıp yaşadım.
İnternet sağlayıcım Uydunet. İnternete kabloyla bağlanıyorum ve kablo bayağı bir uzun, 20 metre. Yardımlarınızı bekliyorum Supreme'de takılıp kalacağım aksi takdirde
Uydunet kullanıcısıyım, bazen modemin üstündeki lan ışığı yeşilden turuncuya dönüyor ve bu haldeyken oyun pingim 300'den aşağı inmiyor.
AKK'yi geçmediğimden eminim, hızımı ölçtüm. Turuncu ışığın anlamını bilen var mı?
Merhabalar saat markalarını pek bilmiyorum aliexpress'den şu saati çok beğendim fakat markasını hiç duymadım. Nette'de yorum bulamadım okuyacak. Görüşleriniz nelerdir marka ve saat hakkında? İhtiyacım var görüşlerinize

http://tr.aliexpress.com/store/product/Quality-goods-the-emperor-Vinci-male-watch-fashion-leisure-business-foreign-trade-deep-waterproof-leather-men/1289113_32374399213.html
Merhabalar, son 1 haftadır bilgisayarım günde bir kez kendine reset atıyor hiçbir uyarı vermeden şak diye ekran gidiyor ve pc yeniden açılıyor. Sorunun sıcaklık olduğunu sanmıyorum şayet öyle olsaydı yazın olurdu soğuklar başladığında değil. Başka bir neden olabileceğini düşünen varsa fikrini paylaşın lütfen bugün 1 kere kapanan yarın 10 kere kapanabilir.
Ahali şu videodaki gibi masa üstünü çekmek için mini tripod mu kullanılır? Evetse hepsi uyumlu mudur neye dikkat etmek gerekir? Nerede satılır? Yardımcı olabilirmisiniz çoktandır arıyorum bir türlü aradığım cihazı bulamadım. Link atarsanız şahane olur.

Video:https://www.youtube.com/watch?v=Et4Y41ZNyao
Ama neye dikkat edilmesi gerektiğini, Türkiye'de nereden alınabileceğini vs bilmiyorum.
Benim alacağım li-po 7.4 V 1500 mAh 20 C. Buna göre şarj aleti alırken nesine dikkat etmem lazım?
Bu işlerde acemi olduğum için küçük bir yardıma ihtiyacım olacak. Nette gördüğüm bir tutoriale göre malzeme topluyorum.

ESC-motor uyumu olması lazımmış brushed-brushless olayı. Benim elimdeki motor towerpro sg90 küçük birşey. Bu motora brushed esc mi brushless esc mi gider? Bir de max amp kaç olması lazım esc'nin sizce?
Amerikan hükümetinin kuruluşunu güzelce anlatan kitap arıyorum arkadaşlar önerisi olanlardan bekliyorum.

Konusu açılmışken, MÖ 73-71 yılında Roma'yı karıştıran isyancı lider Spartacus'un kitabı var mıdır?
Hakkında
Forum İmzası:
i5 4670k - Asus DC2 TOP 660ti - MSI Z97 g55sli motherboard
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 559
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 31.790 (Bu ay: 822)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.