S

Onbaşı
21 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu televizyonu yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.Garantisi bir kaç ay sonra bitecek.
Bir süredir videodaki sorunu yapıyor. ekranın ortaya yakın alt kısmında titreme mi desem çakma mı desem bir problem var bunu neden yapar ve ne yapmalıyım?

Sorunu sürekli yapmıyor genelde Telefonu Tv'ye smart view ile aktarıp izlediğimde yada Pc'yi hdım kablosu ile tv'ye bağlayıp bir şey izlediğimde yapıyor, ara ara normal tv kanalı izlerken de yapıyor.

video1
Video2

Bu sorunu her zaman yapmıyor bu yüzden servisi cağırcam fakat geldiklerinde yapmazsa ne yapabilirim?
(Yanlış yere açtıysam konuyu kusura bakmayın doğru yere taşırsanız çok memnun olurum.)
2000-3000 arası Samsung 48ju6480,48ju6470,48ju6070 tv arıyorum vatan, teknosa, medıa mark gibi sitelerde bulamıyorum. genelde mağazalarda ibaresi ile karşılaşıyorum. Bu tvleri samsung Türkiye garantisi ile bulabileceğim siteler var mı? yada piyasada neden pek tv yok?
Arkadaşlar merhaba,
55ju7000 televizyonum var 3D özelliği olan bi tv ama 3d film izleme sorunu yaşıyorum.

Bu tv de 3d film izlemem için ne yapmalıyım neler gerekli?

Tv aldığımda 3D gözlük vermediler. Bi arkadaşım 4 ader 3D pasif gözlük vermişti bunlar ile izleyebilir miyim?

3D film izlemem için filmi indirip usb üzerinden bağlayıp mı izlemem lazım?

Tvden internete bağlanıp yada pc'yi hdml kablo ile tv'ye bağlayıp izlemem mümkün değil mi?

elimdeki pc asus K55V
Arkadaşlar apartmanın ortak kullanılan çanak anteninde 8li LNB var LNB den çatının içine kısa kablolar çekmişler bunlardan da ekleme aparatları ile dairelere ayrı ayrı kablo geliyor.

Şimdi ben LNB den gelen kablo ile benim daireye giden kablonun birleştiği yere T veya Y şeklinde aparat takıp daireye 2 kablo çeksem sinyal gücü çok düşer mi?

LNB de boş yer var aslında yani hiç değişiklik yapmadan yeni TV için yeni kablo alıp direk LNB ye bağlayabilirim ama çatıya çıkmak istemiyorum 8. kat çatı yüksek.
Arkadaşlar merhaba,

Dün 55ju7000 Samsung tv aldım Perşembe günü kurulum için gelecekler. Digiturk yada Dsmart kullanmıyorum apartmanın ortak anteninden gelen hattan direk yayın alsam problem olur mu?
Arkadaşlar pazar günü Bilindik bir mağzadan S3 mini aldım akşam güzel çalışıyordu sonra hattımı çakardım kapattım şarja bıraktım bu akşam işten geldim hattı taktım arama yapmak istiyorum ağda kayıtlı değil diyor.. internette araştırdım ım kaydı olmayan telefonlarda oluyormuş ama ben bunu Türkiyede tanınmış bir mağzadan aldım böyle olması normal mi bu sorunu nasıl çözerim teşekkürler..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 36
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.112 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.