Yüzbaşı
04 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet herkesin beklediği olay gerçekleşti.Serverlar arası savaş yakında başlayacak.

Gerekli bilgilerwww.knightonlineworld.com

YENI SERVER’LAR ARASI SAVASLAR

Level’i 50’nin ustunde olan Premium kullanicilar icin. Aralik 16-18 tarihlerinde ilk defa SERVER’LAR ARASI SAVASLAR yapilacaktir.

Bu iki grup savaslardan olusmaktadir. Birincisi Aralik’ta ve digeride Ocak ayinda. Serverlar arasi savas, en iyi server’a ovunme hakkinda verecektir.

Islem: Power-up store’a gidip sign-up yapin. Ilk 300 kullanici kayit hakkini kazanacaktir. Her kullanicinin istenilen zamanda ortaya cikmamasi ihtimalinden 400 kullaniciya izin verilecektir. Ozel event serverinda kullanicilar bir kereye mahsus karekterlerinin kopyasina sahip olacak. Bu karekter kopyalarinin tekrar kullanimi yok ve save edemezsiniz.
Herkes kendi serverindan kayit olabilir. Ornegin, Arez’deki ORC’larda Human’lar da kaydolabilir fakat butun kullanicilar asagidaki belirlenmis irk a donusturulecektir. Dusmanlarinizla yan yana oynayabilirsiniz.

Arez’in Human’lari Xigenon’un Orc’larina karsi - Aralik 16 Turkiye saatiyle 21:00

Beramus’un Human’lari Diez’in Orc’larina karsi – Aralik 17 Turkiye saatiyle 21:00

SAMPIYONLUK MUSABAKASI – Aralik’in 18’nde Turkiye Saatiyle 21:00’da Aralik’in 16’sinda ve 17’sindeki savaslari kazananlar karsi karsiya gelecek.

Olympia ve Cypher icin bir event’de sonraki bir tarihte duzenlenecektir.

SAMPIYONLUK MUSABAKASI. Eger her iki kazananda ayni nation’dan olursa, final musabakasi icin, kazanan gruplardan bir tanesini nation transfer yapacagiz.
Slm arkadaşlar, artık 5. Geleneksel İzmir buluşmasını yapma zamanı geldi, eskiden DefectoR arkadaşımız düzenlerdi buluşmaları, kendisi olmadığı için artık bizler bu görevi üstlendik.
Negonun işleri yoğun olduğu için topici ben açıyorum.

Arkadaşlar 5. Geleneksel İzmir buluşması 24 nisan pzar günü konakta vapur iskelesinde buluşuyoruz ordan teleferike gidiyoruz.

DefectoR ile herşeyi dışarıdan organize ediyoruz.
kendisininde sizlere selamı var.

24 nisan pazar saat 11:30,
e artık bi üst konuda bu olur değil mi?
http://www.turkeychat.net/LOTRBFME.exe

bizzat denenmiştir.Bence adamlar mükemmel e yakın bir çeviri yapmışlar.
Nasıl yükleneceği de indirdiğiniz dosyada yazıyor.
cx65 ime yeni bir data kablosu aldım.bilgisayarıma taktım setup ladım ama bir türlü cx65 i görmüyor
modeli data cable usb dca-510.kablomda mı sorun var yoksa başka bir ayarlardan mı yardım ederseniz sevinirim
Hakkında
Meslek: SMMM
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Kuzen
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.142
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 6.225 (Bu ay: 64)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.