Yüzbaşı
07 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Efsane aksesuar kaçırılmayacak kampanya

Arkadaşlar merhabalar birçok kişi nasıl alınacağını bilmediği için burda elimden geldiğince açıklayayım.

Öncelikle bu işlem sadece müşteri temsilcileri aracılığı ile yapılmaktadır. İşleminiz başarıyla sonuçlanınca konuya yorum yaparak üstte kalmasını sağlarsanız diğer arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz..

Önemli not: yeni üyelik açtım ilk defa giriş yapıyorum Xbox dünyasına çok bir bilgim yok.

1- öncelikle Microsoft hesabımıza ödeme yöntemlerine yeni bir kart ekliyoruz

2- müşteri hizmetlerini arıyoruz, daha doğrusu onların bizi araması için onay veriyoruz.

3-çıkan temsilciye kaç aylık istiyorsak (12/24/36) belirtiyoruz, ufak bir beklemeden sonra bizi satış bölümüne aktarıyor.

4- MH ne 1 yıl 2yıl neyse söylüyoruz, sonrasında işleme başlıyor, tek seferde 24 veya 36 ay olarak satış yapamıyorlar

5- 12+12+12 şeklinde süreç ilerliyor.

179.99₺ ye 2 sefer 12 aylık live Gold üyeliği hesabınıza tanımlanıyor, fakat burda ufak bir aksilik çıkıyor, 2sefer üst üste alışveriş yapınca bankanız güvenlik nedeni ile hesabınıza bloke koyuyor.

6- MH size işlemin başarısız olduğunu belirtiyor ve sizden telefon numaranızı istiyor ortalama 20dk sonra sizi tekrar arıyor. Bu süre zarfında bankanızı arayıp işlemin size ait olduğunu bildirip blokenizi kaldırıyorsunuz.

7- MH sizi tekrar arayıp ultimate üyeliğine geçiş yaptırıyor oda taplamda 5.90 +5.90 şeklinde hem konsol hep PC olarak 2 adet çekim daha yapıp üyeliğinizi tamamlıyor.

Toplamda 180+180+6+6 şeklinde ödemelerinizi yapıp 28aylık gamepass ultimate üyeliğinizi başlatıyorsunuz.
Yazılacak çok şey var ama malum önümüz kış, soğuk olur

Kaynak:https://tr.sputniknews.com/turkiye/202009241042904485-kocaelide-18-yasindaki-genc-intihar-etti/
bu kapitalist düzene ayak uydurmayın evde kalıp. paketlerinizi bitirip yeni paket alacaksınız, çıkın dışarıya bol bol gezin bu kapitalist düzene para kaptırmayın
telefonum sansung s7 kablo ile pc ye bağlıyorum 4.5g bağlantısı ile lolde ortalama 35-40 arası ping alıyorum lokasyon kocaeli ve hiç gecikme yok hattım bimcell oyun dakikada 1mb internet yiyor yurtta vs oynamayı düsünen varsa bilgisi olsun

ekleme: paket dost 10gb 39tl ,yüklemeyle beraber 11 gb internet alıyorum
sizce nasıl olur ? belli bir mesaj sayısı veya üyelik süresi gibi kritleri olan sıcak fırasatlar bölümü? toptancılar , esnafın çakalın giremeyeceği
evet beyler güzel bi sayıya ulaşıp şu trollu forumdan uzaklaştıralım , herkes rahat etsin
reeder a7s tabletim ilk seferinde rom atıp telefon ozellıgını aktif edecektim romu attım basarılı oldu fakat cihaz brick oldu neyse servise gonderdım duzelttıler.. Zaten servisin en basarılı oldugu konuda o

neyse 2. Sefer gonderdıgımde ıse dokunmatık camı kırıldı hadı yollayalım servıse 30-35 gun bekledıkten sonra tamir olmuş bir sekilde geldi... Asıl problemler burdan sonra basladı

cihaz servisten geldıkten sonra sım kart sorunu oldu tabıkı tabletten ve firmadan sogudum.. Bende cihazı babama verdım wi-fi aracılıgıyla bi müddet kullandı... Sonrasında firmanın sitesindeki teknik servis talebi oluştur secenegı var lanet olası sekme calısmıyormuş ki..

Neyse gonderdık servise sim kart sorununu cozsunler diye ama sonuc formatlandı, yazılım atıldı gerı postalandı neyse hadı dedık boyle devam edelim dedik..

2-2.5 ay sonra yani 7 nisanda birkez daha gonderdım servise uzerıne not yazdım soket sorunu diye , soketi değiştirip yollamıslar sonunda sim kart sorunumu cozmuslerdı amma velakin gene baska bir sorunla karsılastım şaşırmayın şimdiki sorunum cok daha guzel

tabletin bluetooth ve wi-fi si çalışmıyor aksine ilk sefer bt yi açtım acılırken cıhaz kendını kıtledı, sonra reset attı bi reset daha şarj %70 ten %20 ye halen açılırken reset atıyor.. Donuyor, sinir hastası ediyor

size tavsiyem şudur: fiyatına aldanıp sakın almayın servis önemli hemde cok 65 liraya yakın kargo parası odedım totalde nedenmi ups kargo ile anlaşmaları varmış ups ile gonderırsem ucret odemeyecekmişim ama gel gelelim bulundugum ilçede ups yok

Diğer Reeder A8iW konusuna bakarsanız sıkıntılı cihazlar 3-4 kere degısıme gıden farklı cihazlar , erken bosalma sorunu olan piller , refurbished urun satılıdıgını iddaa eewn uyeler vs var yerinizde olsam bulaşmazdım

reeder a8iW konusu :http://forum.donanimhaber.com/m_101160925/tm.htm
Hakkında
Forum İmzası:
#Vestel Alma Aldırma !

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Tablet
Reeder
İşlemci
Intel
Anakart
ASRock
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.986
İkinci El Bölümü Mesajları: 296
Konularının görüntülenme sayısı: 102.927 (Bu ay: 4.356)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.053 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.