Binbaşı
16 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 204 (Bu ay: 17)
7 Gün Cezalı
2 gün 14 s. 35 dk. kaldı
Gönderileri

İlk 6 hafta sonunda küme düşme hattında olan bjk kritik maçlarda hakem kararları , Fenerbahçenin oldukça kötü iç saha performansı gs nin ise kötü deplasman performansı sayesinde bir şekilde zirvede tutuldu

Şuan şampiyon ilan edilip pohpohlanan bjk milli maç arasından sonra seri puan kayıplarıyla birlikte tepetaklak olacaktır

Bi kere rotasyon denen bişey yok adamlarda ghezzal josef aboubakar sakat cezalı vs olsa hiç bi maçtan puan alamazlar 50 yaşındaki atibada bi yere kadar taşır artık

Nisan ayı sezonun yorgunluğunun ortaya çıktığı aydır kasımpaşa ve alanya maçlarından puan kaybı kesinlikle olacaktır

Bizim napıp edip bu iç saha performansını düzeltmemiz lazım yoksa gs beleş şampiyonluklarına bir yenisini daha ekler

Arkadaşlar yakın zamanda 206+ aracımın debriyaj balatasını değiştirmeyi düşünüyorum sizce valeo marka yan sanayi olması erken bitmesi dışında bi sorun yaratırmı motora zarar verme gibi ?

Arkadaşlar 206+ 1.4 benzinli aracım var 2012 model.Aracın sağ ön ve arka park lambaları yanmıyordu elektrikçiye götürdüm fakat ampüller ve sigortada hergangi bi sorun olmadığını söyledi bunun üzerine aracı servise götürdüm ve sorunun bsi beyninden kaynaklandığını ve değişmesi gerektiğini söylediler fiyatı ise 2500 tl tamirininde mümkün olduğunu söylediler oda 300-500 tl arası tutar dediler.Sizce parçayımı değiştireyim tamirmi ettireyim tamir ettirdiğimde ilerde aynı sorunun nüksetmesinden korkuyorum tavsiyeniz nedir ?

Arkadaşlar ağustos başında bu virüse yakalanıp iyileştim ve ikinci testim negatif çıktı çok şükür.Fakat vücutta herhangi bi hasar kalıp kalmadığı kafama takılıyor bunu anlamak için hangi yolu izlemek lazım ? Sağlık ocağında kan tahlili yapsam yeterlimi yada tomografi falanda çektirmek lazımmı ciğerler için ne önerirsiniz ?
Arkadaşlar 1 hafta önce testim pozitif çıktı ve 2 hafta rapor verildi ve 5 günlük ilaç tedavisi favipiravir ve hidroksiklorokin verildi çok şükür nefes darlığı vs olmadan atlattım diyebilirim hafif bi yorgunluk var oda her geçen gün düzeliyor.Fakat bi konu aklıma takılıyor hastaneye iyileşenleri tekrar test yapıyomusunuz diye sorduğumda yapılmadığını söylediler yani 14 gün sonunda direk işe başlayabilirsin dediler.Şimdi işyeri benden işe başlamadan önce test yaptırmamı isterse ne yapacağım ben ?Bana bi yol gösterirseniz sevinirim.
Arkadaşlar 55 binde 206+ urban move aracım var 2012 model.Yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum sizce 208 e geçilirmi bu araçtan? 45-50 ye satsam 15-20 binde kredi çekip 208 alabilirmiyim? Veya başka tavsiye edeceğiniz araç varmıdır?
Arkadaşlar şarj aletini laptopa bağlı değilken prize takılı bırakmak risklimidir yangın vs açısından ?
Arkadaşlar yakın zamanda notebook almayı planlıyorum fakat odamda masamda koyacak yer yok resimdeki ikeada satılan ürünle prize takılı şekilde dizüstünde kullansam herhangi bi sıkıntı olurmu ?

Arkadaşlar odamda tek bi duvar prizi var ve ps4 ve bilgisayar var fakat ikiside ayrı masalarda konumları birbirine uzak...Duvara resimdeki üründen alıp onada iki tane uzatma kablosu taksam biri ps4 diğeri de bilgisayar için herhangi bi sorun olurmu ?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
samsung
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 50 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.155
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 28.083 (Bu ay: 2.611)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.893 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.