Binbaşı
12 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

2. el olarak i7 3770 almayı düşüyorum.

Hali hazırda ise i3 3210 işlemcim var, 1155 pin de maksimum i7 3770, 3770k serisine yükselebileceğim.

Rx 570 4gb ekran kartım, 12 GB ram olan bir sistem de i3 darboğaz da kalıyor, Sizce i7 3770 Serisi işlemciler bu dönem de alınabilir mi?

Bütçem çok fazla yok yeni sisteme minimum 2000 tl ayırmalıyım, şu aşama da 500 tl bandın da i7 3770 bulabiliyorum.
Merhaba arkadaşlar

Lenovo diz üstü bilgisayar da Windows 10 sürüm 1709 güncellemesi başarısız oldu hatası alıyorum. Birkaç kez yeniden denedim ama olmadı. Hizmetler uygulamasından Windows uptade durduruyorum cihaz yeniden başladıktan sonra yine açılıyor.

Windows 10 güncelleme yardımcısı indiriyorum oda kuramıyor bir türlü. Son çare cihazı formatlamak ama outlook da ciddi bir yedek boyutu var o yüzden yanaşamadım. Format atmadan bu problemi nasıl çözebiliriz yardımlarınızı rica ederim.
Merhabalar,

Arkadaşlar Lenovo marka dizüstü bilgisayar aldım, zaman kısıtlı diye mağazada kurulum yaptırmadım. Eve geldim Türkçe seçerek devam ettim fakat Windows dili İngilizce kalmaya devam etti.

Bilgisayarıma dil eklemek istiyorum fakat ' Only one language pack allowed ' uyarısı alıyorum.

İşletim sistemi Windows 10 ve ben dili bir türlü Türkçe yapamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler..
Öncelikle destek olan herkese teşekkür ediyorum.

Bugün araç için anlaştım ve ödemesini yaptım, çarşamba günü teslim alıyorum.

Tercihimi i-20 1.4 dizel'den yana kullandım.

Allah herkese kazasız belasız aracını kullanmayı nasip etsin.İyi akşamlar..
Merhabalar,

Arkadaşlar güç seçeneklerinde pilde ve prize takıldığında ekranı karart ve uyku modu seçeneği kapalı olmasına rağmen bilgisayarım kendini uyku moduna alıyor.

Bilgisayarda herhangi bir işlem yaparken birden ekran tamamen kararıyor daha sonra uykuya giriyor ve tekrar açılıyor..ben şifre giriyorum ve bilgisayarı tekrar açıyorum, hemen açıldıktan 10 saniye sonra aynı işlem yeniden oluyor ve tekrar kapanıp şifre girilen bölüme geliyor..Sürekli olmuyor, olmaya başladığında arka arkaya 2-3 kere yapmaya devam ediyor..

Ayrıca taşınabilir harddiskim den veri aktarırken oldu, tekrar başlattım veri aktarma iptal olmadan devam ediyor.

Laptop HP g6 1217st modeli, recovery kullanarak bilgisayarıma format attım fakat hala sorun devam etmekde.

Bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim..
Herkese merhaba arkadaşlar,

Normalde uzun yıllardır kablo TV kullandığımdan bu konuda biraz cahil kaldım. Şuan da Dünya kupasında, Yazlıkta olacağım için, orada izlemem gerekiyor.

Kısaca sorum, her türlü çanak ve kablo durumu uygun, ben aşağıdaki linkteki alıcıyı alsam, TRT 1 Yayını maç saati kapanmadan, kesilmeden, donmadan izleyebilirmiyim ?

Yardımcı olusanız sevinirim, teşekkürler.

Alıcı:

http://www.vatanbilgisayar.com/ms-480-fta-dijital-uydu-alicisi.html
Herkese merhabalar yaz aylarında kullanabilmek için ttnet 3 aylık internet varmıdır ?

Sitesini baya bir kurcaladım ama çok karışık geldi bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkürler..
Arkadaşlar Merhaba,

Son 7.1 güncellemesini yaptıktan sonra ekran ışığım kapanmıyor. Otomatik kilit süresi 1 dakika olarak ayarlı, herhangi bir mesaj veya bildirim geldiğinde ve ben farketmediğimde ekran açık olarak kalıyor. Ayrıca ben kilit tuşuna basmayıp kapatmasam da öylece ekran açık vaziyette bekliyor

Yeni güncelleme çıktıgında temiz kurulum yapmıştım, bugün tekrardan kurdum ama bir fayda yok.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..
Ne gibi değişiklikler var en çok Liverpool'u merak ediyorum bu şuan ki formuna yakın bir takım bulabilecekmiyiz bakalım.
Arkadaşlar Merhaba,

Mata United'a transfer olunca İngiltere liğinden vazgeçemedim ve United'ı aldım.

Şuan da 3.sezounumun ortasındayım.ilk 2 sezon şampiyon oldum,2.sezonumda Şampiyonlar liğini aldım.

Taktiğim 4-3-1-2, gel gelelim forverlerden bir türlü istediğim verimi alamıyorum.

3üde birbirinden beter.Duran toplarda gelen goller olmasa takımdan bir halt olmayacak,tabi orta sahalar da skora katkı yapıyor.

3.sezonun transfer dönemi açıldı Rooney ve Van Persie yi takımdan gönderim yerine başka transferler yapayım dedim adamlara teklif yok.Elden de çıkartamıyorum.

Birde büyük klüpler ile oynadıgım zaman,tüm transferler ve sözleşme yenilemelerini başkana yaptırıyorum,ben çok nadir transfer yapıyorum.Başkan da bunlarla bu performanslara rağmen sözleşme yeniliyor.

Neyse soruma gelince nerede yanlış var bu adamlara nasıl gol attırabilirim.

Performanslar sırasıyla; Rooney, Van Persie, Welbeck..Son olarak Matayı da koyayım,bunca yıldır oynarım,hiç bir oyuncum bu kadar fazla asist yapmadı

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Steam
aguero73
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
Athletic Club de Bilbao
İşlemci
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.273
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.982 (Bu ay: 257)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 114 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.