Yüzbaşı
01 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ECS A780GM-A anakartım var üzerinde amd athlon 7850 işlemci ve 4 dg ram var. 8 gb ram yapıp performansta etkisi olabilecek işlemci ne takabilirim.
Spigen Galaxy Note 4 Case Capsule Series Gray

bu kılıfı temin edebileceğim türkiyede bir yer varmı.
note 5 cihazımda ekranda sararma var. fakat sararma bi programın kalıntısı gibi bişey kenarda köşede bişey değil. resimlerde nekadar belli oluyor bilmiyorum ama. singe gbi bişey de gözüküyor. format attım yine aynı.

bu konu hakkında bilgisi olan yada başına gelen varmı. çözüm bulamazsam garantiye vermek zorunda kalıcam.

whatsap konuşma ekranın yeriymiş o sararan kısım. nasıl olabilirki böle bişey. yazılımsal mı yoksa ekran gerçekten sararmışmı :(

HUMMEL
Erkek T-shirt - LACON SS TEE - T08695-9001

bulabilecek arkadaş varmı
Apro Spectacles marka güneş gözlüğü satan bir yer varmı.

kız arkadaşıma hediye alıcam. türkiyede bu marka güneş gözlüğü satan bir mağza dükkan varmıdır.
Muhabbet kuşumun Banyo keyfi.

http://www.youtube.com/watch?v=Xm8bf5ps5XM
Arkadaşlar Böyle bir program varmı? Kişi Ekleyip silebileceğim.
Kamosonic KS 5999 klasör seçme gibi bi özelliği varmı acaba bir türlü beceremedim. İki klasör var flash bellekte, takıyorum birini açıyo çalıyo ama diğerine geçemiyorum.
LG 42LS5600 televizyonum var ve logitech x530 5+1 ses sistemim var bir türlü ses alamamadım

resimdeki gibi bağlantı denedim olmadı
arkadaşlar dünden beri uğraşıyorum ama hala çözemedim sürekli update setup files da takılı kalıyor yada update setup files sonra launching deyip tekrar update setup files diyor böyle bir döngü oluyor.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 609
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 55.780 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.