Yarbay
22 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
http://www.youtube.com/watch?v=ymTs7guU_As

Arkadaşlar yazacak çok şey var ama ben yorumu size bırakıyorum.
Forumda arama yapmama rağmen bununla ilgili bir şey bulamadım. Telefonun internet ayarlarını almak için INTERNET D840 yazıp 2222 yolluyorum ancak, telefonunuza göre ayar bulunmamaktadır diyor (turkcell ). Diğer türlü nasıl internet ayarı yapabilirim ? Ya da gönderdiğim mesajı yanlış şekilde mi gönderiyorum? Yardımlarınız bekliyorum ,şimdiden teşekkürler...
Samsung d840 telefonuma micro sd kart almak istiyorum ,ancak net üzerinden fiyatları hakkında sağlam bir kaynak bulamadım. Ayrıca forumda arama yaptığımda da bununla ilgili açılmış bir konu bulamadım.

1gb ve 2 gb(eğer varsa) ının fiyatı hakkında yardımcı olur musunz ?
biraz baştan savma oldu daha farklı bir anket düşünmüştüm kusura bakmayın
ikisninde markası microsaoft bir ara bir yerden bulmuştum güncellemeyi ama şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

ewt arkdaşlar maziye karışmış bir model olduğunu biliyorum ama hala göz alıcı duran bir araba ama nden se türkiye de tutmedı bir ara görürdüm seyrek olarak şimdi bir tane belki görüyorum böyle bir araba nden tutmaz anlamıyorum. Ben bu araba hakkında ferrari-fiat ortaklığıyla yapıldı die bir söylenti duymuştum bu gerçekmi bir de teknik verileri konusunda bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ediyorum. FİATCI bu senin alanınna giren bir konu bir el atıver
ewt arkadaşlar ben elimdeki resmlerin boyutlartını küçltcek bir program arıyorum ya da zaten mevcut olan paint acdsee gibi programlarla bunu yapmam mümkün mü ?

(örneğin 1600*1200 ü 600 e 400 yapmak istiyorum )
ewt arkadaşlar aslında bende bir ses sistemi ve kartı va rancak bunlar eskimeye başladığında özellikle ses kartımı değiştirmek istiyorum bunun için uygun ve performans konusunda idaalı birses kartı söylermisiniz ?
Merhaba.Bugun yeni ps 2 aldım.sadece 1 kolu var.2. kol olarak kendi bilgisayarımda kullandıgım usb kontorland joystickimi kullanmak istiyorum ama olmuyor.yardımcı olabilirmisiniz?
arkdaşlar yanlış hatırlamıyorsam dün böyle bir haber okudum adamın lamborgihinisini alanyada bağlamışalr eksozstu çok ses çıkarıyor die benim anlamadığım adam ekstra bir donanım kullanmıyor orjinaldonanımın sesi o polislere nbunu açıklamasına rağmen polisler arabayı bağlamış böyle bie kural var mııı ???
Hakkında
Meslek: İnşaat Mühendisi
İlgi Alanları: Fotoğrafçılık, Model Arabalar
Forum İmzası:
The Power of Dreams Honda

Team Technical !
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.753
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 23.106 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.