Binbaşı
08 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Aleyhime bir davada Şikayetçi tarafın vekil avukatının mahmekeye duruşmaya gelmemesi sadece dilekçe yazmasından ötürü Gerekçeli kararda karşı tarafa 440 liralık Dilekçe ücreti ödememe karar verilmişti. Zaten karara itiraz etmiş sonrasında avukat ama rededilmiş.

Şimdi Uyaptan bakıyorum. İcra dosyasında 450 lira takip tutarı Faiz 100 lira okey. Ama birde 450 lira vekalet ücreti eklemişler benim mahkeme kararına göre sadece dilekçe ücretini ödemem gerekmiyor mu?

Bilen biri aydınlatabilir mi

Merhaba arkadaşlar, 2 yıldr dsmart kullanıyrum son 3 gündür dsmart DSL ışığı yanmasına rağmen İnternet ışığı sönüp 30 saniye sonra geri geliyor neden kaynaklı bu ?

Son 1 saatir ethernet kullanıyorum sıkıntı olmadı.

Wifi de neden internet ışığı sönüp gelir ?

Kablolarda problem yok zaten dsl ışığı sönmüyor.
Merhaba, 2500 lira office programı ile yazı yazma internette dolaşma gibi işleri görmek için bir dizüstü bilgisayar lazım.

Ekranı 15 inch olsun istiyorum ama Pentium 15 inch yok Celeron işlemci 15 inch var sizce hangisni almalıyım

Lenovo pentium 14 inch mi.
Acer veya Asus 15 inch celeron işlemcili mi?
Merhaba, İpad mini 3 ekran kırıldı LCD ekrena birşey olmadı. garantisi bitmiş durumda. acaba Telefonculara vermek yerine kendimizin yapması kolay mıdır? videolara baktım basit ama internette satılan ekranların kalitesizi olur muki?

Telefoncuya vermek mi kendimiz ekranı satın alıp takmak mı?

Home tuşuda kayıp Home tuşu dahil ekranlar N11 de falan 150 lira. Dışarda telefoncular kaç liraya yapar?
Yabancı bir mailden, şifremi bilerek yok senin kamera ve bilgisayaırnın 154 günlük geçmiş bilgin var tüm müstehcen kayıtlarını paylaşıcam 24 saat içinde bitcoin olarak para yollamazsan diye bir mail geldi. Nedir ne yapmak lazım bunlar scam mi? nasıl şifremi buldu?
Araç 2000 model son 2 yıldır lpg bakımı yapılmadı.Araç titriyor gazdayken.
düğme tuşu bozuk vs. kısaca;

Atiker sıralı gaz düğmmesi/anahtarı
Genel gaz bakım ücreti
Gaz filtresi

bunlar ne kadar tutar ortalama acaba bigisi olan son zamanlarda uğramış olanlar yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba genç arkadaşlar.Ben tyt konularına bu hiç uğramadım öne çıkan konularda görünce geldim.

Psikoloji mezunuyum eğer düşünen varsa(yok gibi her konu diş hekimliği ve tıp) bilgi vericem.

Şuan hala psikologları yok sayan bir sistem var türkiiyede. Öncelikle 4 yıl okuduktan sonra iş bulmayı unutun ya KPSS çalışırsınız (oda 2 yılda bir 300-400 kişinin arasına girersiniz.)yada işsiz kalırsınız.

Onun dışında özel sektör için Yüksek lisans şart.Devlet 1 yılda klinik psikoloji için 15-20 kişi alıyor.Yani Devlet herzaman ki gibi öğrencileri özel üniversitelerin kucağına itiyor.Fiyatlar 30 ile 50 bin lira arası.(gittikçe artıyor)

Yüksek lisansı bitirdim şimdi iş bulurum diye düşünmeyin BDT,şema terapi ve bunun gibi testler almanızlazım onlarda 15 ile 25 bin lira arası tutmakta.Eğer bunların hepsini yaptıysanız 2 ayda klinik psikologlar için iş pozisyonu açılan kariyer.com da ilanlara 500 kişinin başvurduğu işyerlerinden telefon beklemeye başlamanız gerekiyor.

He gidip klinik açma hayali kurmayın sadece bir ilçede 30-50 arası psikolog var birçok kişi bir buçuk saat'i 150 tl ( yarım saat fazladan) yapıyorlar kişiler gelsin diye. Yani 6 yıl okuyup değer görmemek istiyorsanız buyurun.

Edit: Eğer paranız varsa ve meraklıysanız okuyun.Psikolog olmak issteyen insanlar bukadar emek verirken hala birşey yapmadıklarının sanılmasıda cabası.Nerden biliyorlar tedavi yöntemlerini diyorlar.BDT ve şema terapilere 10 binlira para dökerken her bir testi öğrenmek için 1000-2000 lira dökerken anlar okuyacak arkadaşlar
Kendisi bu kadar sağcı,dindar bir halkın bulunduğu ülkede ilk aklına gele gele noelde buraları ziyaret etmek gelmiş. Bu fotoğraflara ben bile şaşırdım(ben akparti destekciside chp destekcisi biride değilimdir) CHP gerçekten politika yapmayı bilmiyor bence.İktidar partisine iyi malzeme verdi yine

Ekrem İmamoğlu farklı inanç mensupları ile bir araya geldi
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan farklı inanç grupları temsilcileriyle bir araya geldi.

Kaynak:https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/ekrem-imamoglu-farkli-inanc-mensuplari-ile-bir-araya-geldi-2860290/
Silinebilir
RTE nin insanalrını duyarsızlaştırmak için yaptığı açıklama:
''“Bu ülkede kendine aydınlık bir gelecek kuramayan, dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şans elde edemez. Bazılarının, özellikle gençlerimizi tahrik etmek için yurt dışı güzellemeleri yaptıklarını görüyorum. Şundan emin olunuz, yurt dışında verdiği emeği ve ortaya koyduğu gayreti burada sergileyen herkes, ülkemizde çok daha iyi bir hayat seviyesine kavuşacaktır. Kendi ülkesinde ortalama bir işle oldukça iyi bir standartta yaşamayı yurt dışında sefalet içinde hayatını sürdürmeyi tercih eden varsa, elbette kendi bileceği bir iştir. Ama bununla kalmayıp bir de ülkesini karalamayı tercih edenlere biz ‘mankurt’ diyoruz. Bizim mankurtlara ihtiyacımız yok. Bize bu ülkenin kalbi iman dolu, kafası zehir gibi çalışan kendilerine eğitimden spora, sağlıktan teknolojiye her türlü imkanı sağladığımız gençler yeter. AK Parti davası işte bu gençliği yetiştirme davasıdır. Bunun için 2053 ve 2071 vizyonlarımızı gençlerimize emanet ettik. Önümüzdeki dönemde özellikle bu davamıza, hedeflerimize daha sıkı sahip çıkacağız.
Türkiye’yi gençlerimizle birlikte hedeflerine ulaştıracağız.”''

Benim gibi mankurt olanlar elleri kaldırsın
Bu ülkenin her kim yurtdışından daha çok imkanlar sunduğunu iddaa ediyorsa aklında sorun vardır ben RTE yi sevmiyorum ve beni ve benim gibileri kendisi gibi algılama güçlüğü çektiğimizi düşündüğü için kınıyorum.

Kişinin açıklamaları Kaynakhttps://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/cumhurbaskani-erdogandan-onemli-aciklamalar-29-2573958/
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol,Kitap,Hayat
Forum İmzası:
Hakkımda:
İnanmak Başarmanın Yarısıdır...
[center
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Notebook
Toshiba
Dünyadan Futbol
Chelsea FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.494
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 26.687 (Bu ay: 2.060)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.090 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.