Yüzbaşı
06 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese kucak dolusu selamlar. Uzun zamandır buralarda değildim ve bir baktım ki konumu kaldırmışlar. Gerekli DH yetkilileri ile görüşmelerim sonucu haklılar... Bildiğiniz üzere, tüm şeffaflığım ile sorularınıza v şikayetlerinize elimden geldiğince cevap vermeye çalışıcam...
Saygı v hürmetlerim ile, şimdilik hoşçakalın...

Dostlar, biraz önce lumia 1020 almaya gittim, daha gelmemiş, bende test ettiğim s4 zoom'u aldım. El feneri uygulamasını açmıyor. Açıyorda çalışmıyor. Bilgisi olan varsa memnun olurum...
Sevgili dostlarım, dün ailecek avşa adasında foto çekerken, galaxy s3 benim galaxy s4 den daha iyi foto çektiğini gördüm:( akşam 9 suları, rezil oldum:) diyebilirim. S3 daha iyi resim aktarıyor ekrana, daha canlı...
Şimdi size soruyorum, xperia z mi?
s4 zoom mu?
lumia 1020 mi?
ya da s3 mü:)
Dostlarım, 4 gaz analiz cihazım arıza yaptı. Söktüğümde ise hava motorunun 2 diyaframından biri yırtılmış. Akvaryum ürünleri satan bir iki işyeri gezdim ancak sadece hava ileten motorlar mevcut. Bana hem emiş yapan hemde çıkış yapan hava motoru lazım. En kötü 2.el cihaz alıcam...
Yardımlarınızı bekliyorum...
Rıza BAYDUR
0216 427 25 22
0532 274 71 98

[simage][/simage]
Hakkında
Meslek: OTOGAZ DÖNÜŞÜM TEKNİSYENİ
İlgi Alanları: Motosiklet v otomobil dünyası... LPG dönüşüm sistemleri... Kamp doğa sporları...
Forum İmzası:
Rıza BAYDUR
Rızanın Garajı
(Otogaz sistemleri)
0 532 274 71 98
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.485
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 153.231 (Bu ay: 486)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 115 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.