T

Yüzbaşı
20 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam..Yurt dışından alışveriş sitelerinden Motorola Atrix için veya herhangi bir teknolojik ürün alacak olanlardan Atrix im için kılıf,ekran koruyucu tarzı şeyler sipariş vermek istiyorum.. Kendi alamamamın nedeni kredi kartım olmaması..Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim..iyi forumlar..
Arkadaşlar cihazın gpsini açıp navigasyona veya map e girince konumu bulamıyor.gps test ile test ettim 2 bar çıkıyor sadece ekranda sarıda kalıyor yeşile dönmüyor.sorun ne olablir.yardım edebilirmisiniz?
aRKADAŞLAR BURAYA ÇIKANLAR VARSA TANIŞALIM...
Merhaba arkadaşlar benim 2g 16 gb iphonum var. wireless tan safari ile interenete girip sayfalarda dolaşırken bir anda home ekranına atıyor..5-10 dk bile gezemeden hemen ekranı kapatıp home ekranına dönüyor..sizce neden kaynaklanıyor olabilir..ne yapmalıyım..cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
kimse yokmu fikir verecek arkadaşlar?
arkadaşlar iphone telefonumu yeni aldım arkadaştan..içine itunestan kırılmış bikaç app atmak istiyorum fakat sync edince şu kadar application silinecek eminmisiniz diye souyor ..telefondaki applicationlar silinmeden yenilerini yüklemek için ne yapmalıyım acil yardım...
merhaba benim iphone 2g 16gb telefonumun ekranının alt kısımında yeşil pixeller mevcut bunlar toz halinde ayni yanyana büyük nokta gibi değil..ve ana ekranda alttaki 4 simgenin orada kalıyor ve pek seçilmiyor..siz olsaydınız ekranı değiştirirmiydiniz yoksa bu şekilde kullanırmıydınız...
Merhaba arkadaşlar iphone 2g 16gb kullanıyorum ..iphonumun ekranında bikaç gün önce yeşil pixeller belirmeye başladı..parlak ve renkli ekranlarda belli olmuyor fakat siyah ekranda sanki yeşil toz varmış gibi belli oluyor..acaba bu pixelleri tekrar canlandırabilirmiyim? diğer postlarda okuduğum kadarıyla siyah olan ölü pikseller düzeltilemiyor diye biliyorum peki yeşil pikseler düzeltilebiliyormu..

---düzeltilebiliyorsa ne yapmalıyım?
---düzeltilemiyorsa ekranı komple değiştirmemmi gerekli?
---daha önce bu sorunla karşılaşmış arkadaşlardan yardım bekliyorum..ekran değiştirmiş arkadaşlardanda tavsiye alabilirsem sevinirim.cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..
Digital ses girişi olan,5.1 ses sistemi tavsiye edermisiniz?
İlk aklınıza gelen tabi Logitech z5500 ama ben daha uygun fiyata, dvd playerimi caoxial(Digital giriş) dan bağlayarak 5.1 ses almak istiyorum..eğer önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim..
Sony 32S3000 model LCD Tv kullanıyorum..DVD ve Divx( HDrip .avi uzantılı) izlemek için SONY DVP-NS78H sizce iyi bir seçimmi?Bazı sorularım olacak;
1-İzleyeceğimiz filmler düşük çözünürlük olacağından upscaling işlemini başarılı yapıyormu?
2-.xvid ve .avi uzantılı filmleri sorunsuz okuyormu?
3-LCD TV Sony olmasından dolayı uyumlu çalışması açısından(Bravia Theatre SYNC özelliği) bu ürünü almak daha iyi sonuç verirmi?
4-Kullananlar bu üründen memnunlarmı?
V
V

Arkadaşlar bende sony kdl32s3000 lcd tv var..hdmi özelliği olan dvd player tavsiye edebilirmisiniz? aradıklarım şöyle;
1-upscaling de iyi sonuç almak
2-dvd,divx filmleri sorunsuz açması..
3-Fiyat/Performans açısından başarılı..
Önerilerinizi bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 763
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 31.075 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 592 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.