L

Çavuş
19 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 144 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iyi günler,

ben tv ile pc yi ethernet ile birbirine bağladım. dlna ile pc den tv ye görüntü aktarımı vs yapabiliyorum. teledünyada da usb ye kayıt yapabiliyorum...

yapamadığım; trt belgesel hd kanalı kayıt için şifreli kanalmış ve ordaki insan doğaya karşı programını nasıl kayıt yapabilirim?

teledünya ya ilk kayıt olurken giriş kablosunu ikiye böldürüp pc nin dibine kadar getirtmiştim. o kablo aracılığı ile teledünya yı pc ye bağlayıp kayıt yapmam mümkün müdür? (araya nasıl bir kart/parça) alacağımı yazabilir misiniz.
yurtdışından 900 tl ye zotac gtx 780 getirtiyorum fikirleriniz nelerdir? ürün bana sıfır ve faturalı gelecek. garanti de sorun yaşarmıyım?
Arkadaslar merhaba, biraz once sifir olarak bu anakarti aldim. Sistemi kurdum guc dugmesinde bastigimda fanlar calisiyor fakat ne klavyenin isiklari yaniyor nede monitore goruntu geliyor. Herhangi bir uyari seside gelmiyor. Bu konuyla ilgili yardimci olabilecek bir arkadas varmi yada onerisi olan.
İslemcim Phenom II X6 1055T
Ram Corsair 2x4 gb 1866 mhz dual
Ekran karti Gtx 460
Evet arkadaşlar elimde 17 adet davetiye mevcuttur. torrent mantığını bilen arkadaşlar maillerini yazarsa davetiye gönderebilirim.
Arkadaşlar merhaba,

Benim şöyle bir sorum olacaktı. Ben bir sağlık kuruluşunda çalışıyorum. 2014 yılıyla beraber sağlıkta Avuç İçi Damar Okuma sistemi geldi. Bu cihazlar ethernet çıkışlı ve switch le beraber direk sgk nın sitesine bağlanıp veritabanına ulaşıyor. İp sini otomatik veya manuel girebliliyoruz. Olay şu; geöen gün ttnet in altyapısından kaynaklı 1 gün internet bağlantımız gitti ve biz hiçbir hastamızın damar okumasını yapamadık. Bunun için ethernet çıkışlı bu cihazın internete çıkarmanın alternatif yollarını arıyorum. Mesela Vınn, avea jet veya telefonu modem olarak göstererek bağlantı sağlayabilirmiyim ? Önerilerinizi bekliyorum.
mesajları okuyabiliyorum ama ne konuyu açanın ne de konuya yazanların profilleri gözükmüyor. düne kadar sıkıntı yoktu. şuan hiç bir profili göremiyorum. örnek bir sayfa resmi ektedir.

Arkadaşlar merhaba. Iphone 4S kullanıcısıyım. IOS6 yüklü. Daha önce "Güvenlik nedeniyle hesabınız devre dışı bırakıldı" uyarısı aldım. Tekrar hesap açmak zorunda kaldım. 1 hafta sonra tekrar aynı uyarıyı aldım. İndirdiğim programlardan olduğunu varsayarak telefonumu ve Itunes imi komple sıfırladım ve eskiden kalan hiçbir programı tekrar kurmadım. Aradan bir hafta geçti ve şimdi tekrar aynı problemle karşılaşıyorum. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldumu veya çözümü varmıdır. Iphone teknik destek hattına ulaşmak istiyorum fakat bununla ilgilide hiçbir numara bulamadım 0844 lü bir numara var ama bu numara nasıl aranır bilmiyorum.
Topuk dikeni çok yaygin bir sorundur. Topuk kemigi altinda yani ayak tabaninda bir kemik uzantisi olusur. Bu uzanti ya da diken, sert tabanli ayakkabilarla sert zeminlerde yürüyüp kosma sonucu yada artrozu olan ileri yaslardaki kisilerde siklikla görülür. Ayrica asiri kilolularda, uzun süre ayakta durarak çalisanlarda ve bazi romatizmal hastaliklarda görülür. Ayak tabaninda topuk üzerine bastirildiginda agri vardir. Devamı için tıklayınız...

Bilgilendirme amaçlıdır...
Serebral palsili (CP’li) çocukların rehabilitasyon programı; çocuğun yaşına ve sahip olduğu fiziksel kapasiteye göre belirlenmelidir. Fizyoterapi programının başarılı olması için tedavinin mümkün olduğunca erken başlatılması çok önemlidir. Devamı için tıklayınız...

Sırt bölgesi 12 adet omur ve bunların arasındaki disklerden oluşmuştur. Ayrıca her bir sırt omuruna iki adet kaburga kemiği eklem yapar ve göğüs kafesini oluşturur. Sırt bölgesi boyun ve bele göre daha az hareketlidir. Bu sebeple fıtık, kireçlenme, gibi hastalıklardan daha az etkilenir.

Sırt ağrılarının sebepleri nelerdir?
Sırt ağrısının bir çok sebebi vardır. Devamı için tıklayınız...

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 205
İkinci El Bölümü Mesajları: 91
Konularının görüntülenme sayısı: 17.677 (Bu ay: 215)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.