Yarbay
18 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 2)
Gönderileri
11 Milyondan fazla kullanıcının beğendiği, popüler futbol oyunlarından birisi olan Pro Evolution Soccer sayfasında ki fotoğrafa bir göz atalım.

https://www.facebook.com/PES
Galatasaray, İngiliz savunmacının menajeriyle pazarlık masasına oturdu. Chelsea’ye verilmek üzere 8 milyon pound bonservis, oyuncuya da 150 bin pound da haftalık ücret önerildi.

19. kez şampiyonluğu kucaklayan ve yeni sezonda şampiyonlar ligi’nde en az yarı final hedefleyen Galatasaray, transfer çalışmalarına erken başladı, stoper için dev bir ismin peşine düşüldü. Chelsea ile ipleri koparacak olan kaptan John Terry şu an sarı kırmızılıların kıskacında. Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun’un geçen ay Londra’da lüks bir restaurantta John Terry’nin menajeri Aaron Lincoln ile bir araya geldi. Chelsea’nin bonservis bedeli olarak 10 milyon pound istediği oyuncunun menajeri bu işi 8 milyon pound karşılığında bitireceğini söyledi. Yıldız savunmacının haftalık 150 bin pound istediği de Tulun’a bildirildi.

Durum Aysal’a iletildi. Başkan, Terry için belirlenen şartları kabul etti. Top artık İngiliz oyuncunun menajerinde. Chelsea ile masaya oturup Abramovich ikna edilecek.

ALTERNATİFİ KOLO TOURE

Zenit’in gündeminde olan Terry için Drogba’nın da devrede olduğu öğrenildi. Hatta İngiliz oyuncunun eski takım arkadaşını aradığı ve İstanbul hakkında bilgi aldığı da konuşuluyor. Ancak bu transferin önünde bir engel var. O da Mourinho. Tecrübeli hoca Chelsea’ye gelirse Terry için de son sözü o söyleyecek. Ujfalusi’nin sözleşmesini feshedecek ve yabancı kontenjanı açacak olan Galatasaray’da Terry’nin alternatifi ise Kolo Toure. Manchester City forması giyen Fildişi Sahilli yıldız için de aracı olanlar Drogba ve Eboue...
Arkadaşlar malum birçok kişi kardeşlikle birlikte KOF 94 veya 95 almıştır.Almış olupta online oynamak isteyen arkadaşlarla burada toplanalım.Uygun zamanlarda online maçlar yapabiliriz.
Arkadaşlar 4 yıllık bir aradan sonra sistemimi değiştiriyorum.Ekran kartım 5850 ve ileride CF yapabilirim.Power almışken iyi bir seçim yapıp uzun süre kullanmak istiyorum.3 PSU arasında kaldım.

High Power Absolute 1000W, Corsair 850HX ve Thermaltake XT875

Bu üçü arasından sizin öneriniz hangisi olur ?

Edit: Seçenekler arasına Thermaltake XT875 eklendi.
Arkadaşlar 2 gün içerisinde ram almam lazım.Anakartıma uyumlu ram listesini gigabyte'ın sitesinden ve internette farklı yerlerden araştırdım ama bulamadım.Bu anakart ile uyumlu CL7 düşük voltaj ram önerirseniz sevinirim.
Arkadaşlar biletler ne zaman satışa çıkıyor ? Resmi siteye ve biletixe de baktım ama hiçbirşey yazmıyor.
Arkadaşlar sistemim E6400 + Asus P5W DH Deluxe + 2GB Kingston 800MHZ Kit + 560W Silverstone

2 yıldan fazladır 6600GT ile idare ediyorum. Odama Philips 42PFL8694 LCD aldım.Bilgisayarı LCD'ye bağlayıp orada kullanmayı düşünüyorum.Almışken yeni birşey almak istediğim için aklıma gelen ilk kart 5850 oldu.HDMI üzerinden LCD'ye bağlamayı düşünüyorum.İşlemcim sanırım karta darboğaz sorunu yaşatabilir ama 2-3 ay içerisinde Q9400 veya E8500'den birisi ile işlemciyi de değiştireceğim.PSU'dan yana sorun olacağını düşünmüyorum.Düşüncelerinizi bekliyorum.
Bir oyuncunun oyunun keyfine sonuna kadar varması için gerekli olan modchip'lerin üretimi ve satışı legal bulundu.

Bir oyuncunun oyun konsolunu satın aldıktan sonra en büyük problemi oyun satın almadır. Özellikle ülkemiz sözkonusu olduğunda satılan legal oyun kopyalarının ateş pahası olduğu gerçeği göz önünde bulundurulursa, kopya oyunların, yani korsanın, neden bu kadar ilgi gördüğü apaçık ortaya çıkıyor.

Legal olmayan yollarla kopyalanmış oyunlar ise fabrikadan çıktığı şekilde duran oyun konsollarında bulunan "telif koruyucu" sistemler yüzünden çalıştırılamıyor.

Ancak "modchip" denilen bir kısım üçüncü parti donanımların oyun konsollarına takılması suretiyle bu küçük "engel" kırılabilmekte ve korsan oyun kullanıcı sahip olduğu oyun konsolunda dilediği oyunun korsanını oynayabiliyor.

Bu durumdan rahatsız olan oyun konsolu firmaların bu tür çiplerin satışını engellemek için verdiği mücadeleye İngiliz hükümetinden önemli bir darbe geldi.

İngiliz hükümetinin binlerce Modchip üretip satan Neil Higgs aleyhine açılan davada Higgs lehine verdiği karar, modchip üreticilerini sevindirecek gibi görünüyor.

Modchiplerin üretiminin ve satışının korsan oyun üretimi ya da dağıtımı ile alakası olmadığını, satılan ürünlerin kullanım amaçlarının tamamen kullanıcıyla ilgili olduğunu belirten İngiliz yargıçlar, bu tür donanımların üretimi ve satışının tamamen yasal olduğunu savunuyor.

Modchip üretimi ve satışı sürecinde herhangi bir telif hakkının çalınmadığını belirten yargıçlar, oyun üreticilerinin modchip üreticileri ile değil, internet ile ilgilenmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Kaynak:http://www.cnnturk.com/BILIM_TEKNOLOJI/TEKNOLOJI/haber_detay.asp?PID=16&haberID=470651
Bu hafta Erzurum deplasmanından galibiyetle döndük ve haftaya kendi sahamızda oynayacağımız maçı da kazanırsak Bank Asya 1. Lige yükseliyoruz.Haydi Toros Kaplanları.
http://www.thermaltake.com/product/Chassis/midtower/wingo/v7000c/v7000c.asp

Arkadaşlar linkteki kasayı kullanıyorum.Yaz geldi.Yüksek devirleri açınca sesten uyunmuyor.Sessiz ve performanslı fanlara ihtiyacım var.Biraz araştırma yaptım ama yine de görüşlerinize ihtiyacım var.Kasam da 90mm fanlar da var.Bunlara uygun değerlerde fan tavsiye ederseniz çok sevinirim.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alış-Veriş yaptıklarım : mkoyuncu , ısırgan , eskobar35 , dragonstory , Atila , myfranco , AbsoluteZero , ozankardes , gamerasi , mustafa982 , jamesdean0701 , game_360_TR , TiRaNTx , vedath , pSy! , hDundar , kachus , arnex7 , manifeto , hakkankara , bahasss , ahmet gökgöz , DreamSs , mania26 , dESiLVer , kaan0101 , pharmacist , cavador , dieofsatan , GaMeLeCtROniCa , arkeolog77 , 1906nedir , AurorAbeam , Takumi , bigmania , buyukbang , MrGrafi , freegamezone , Only Love , unnamedfeeling , Castiel , MaklubegibiAdam , centerland , ölüdeniz1907 , ilker burak , Neso , SoniCBooM , corsairms , Senjougahara Hitagi , cyberdyne , atoxi , harikaerif , caglaryk ve birçok arkadaşımız.
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.127
İkinci El Bölümü Mesajları: 614
Konularının görüntülenme sayısı: 59.681 (Bu ay: 321)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.