Y

Yüzbaşı
05 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Anneme telefon alacağız arkadaşlar. ekran boyutu 4.5'ten büyük olmayan kibar, ucuz, telefon konuşmalarını yapabileceği, internete girebileceği kasmayan telefon arıyorum.

BÜTÇE : 500TL
Her yerde reklam var. reklam engelleyici eklenti vardı onunla foruma girilmiyor. Forumu forum yapan içindeki insanlardır. İnsanları forumdan soğutmayın...
yurtta kalıyorum arkadaşlar. Fazla abartmadan yapabileceğim 1 nisan şakalarını söylermisiniz
Uzun araştırmalar sonucu alacağım notebook'u seçtim. Monster Abra A7 v3.1 almayı düşünüyorum. Bütçem ucu ucuna yettiği için şuan SSD ekleyemedim. Yakın zamanda (elime para geçince) 120gb ssd eklemeyi düşünüyorum. Yarın bir aksilik olmaz ise siparişi vereceğim. Son önerisi olan varsa dinlerim :) ekranı 15.6" yapıp ssd eklesem fiyat değişmiyor ama büyük ekran seviyorum inş. doğru karar olmuştur

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=466974&kat=6454&lang=tr-TR#.VNFOdywprbA
1-2 hafta içinde laptop alacağım. Ne marka olacak karar verdim. Monster'dan gtx860m ekran kartlı bir notebook alacağım. ama kafama takılan tek sorun ekran boyutunu 17.3" mi seçmem yoksa 15.6" mi karar veremedim. Öğrenciyim ve arada okula götürmek lazım olabilir bilgisayarı, 17" alırsam çok mu büyük olur, taşıması çokmu zahmetli? kullananlardan yorum almak istiyorm.
Bölümün geleceği hakkında bilgisi olan varmı acaba ?
Mf4 sıralamam pek iyi değil. Mühendislik istiyorum ve dershane hocam karabük yaz dedi. Sebebi ingilice eğitim var dedi. Sizce sadece ingilizce var diye karabük yazılır mı ? Orada okuyan var mı ? Bilgisayar müh, elektirik-elektronik müh, tutuyor. Yoksa başka üniversiteye mi yöneleyim ?
Bu nedir ya biraz önce bilgisayarda karşıma çıktı. Anlam veremedim. İnternette hiç biyerde kaynak yok belki burası biliyordur

Edit: Buda masaüstündeki kısayolu ve açılan pencere. Hiçbir anlam veremedim. 1 Saat önce yoktu eminim. Biraz önce facebook'a girdim. Resim attım arkadaşa sonra masaüstüne bir geldim bunu gördüm. Hiç bişey indirmedim o sürede şaşırdım.
Ntv'de görüyorum arada böyle bir program var. 2 dakikada bilim diye. Belki facebookta filanda rastlamış olabilirsiniz paylaşıyorlar bazen. Bu programın orijinal adı nedir ?
gece okulda kalsam nasıl olur sizce :)okul dağıldığı zaman eve gitmesem. Evdekilere haber veririm ben arkadaşta kalacam desem. Ama arkadaşla okulda kalsak ? Bisküvi su filan atarız çantaya ? Akıllı tahta dedikleri şeyin anahtarı var. Açar film izleriz xbox bağlarız diye düşündüm. Havalar soğuk değil zaten sınıfın birinde uyuruz öyle :)
Hakkında
Forum İmzası:
19/01/2013
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.498
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 95.578 (Bu ay: 409)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 487 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.