Teğmen
30 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba herkese.

5-6 bin TL aralığında genel kullanım ve Adobe premiere pro programını sıkıntı olmadan akıcı şekilde çalıştırabilecek ekran dahil bir sistem toplamak istiyorum. (genelde 1080p çözünürlükte çalışıyorum.) Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar yeni bir sistem topladım sistemde ana kart olarak Asus Tuf Gaming b550m-Plus bulunmakta. Kasa olarak ta Aerocool Airhwak Duo var. Sorunum şu; kasanın üzerinde bulunan argb fanları asus aura sync üzerinden kontrol edemiyorum. Sadece anakartın kendi rgbleri renk değiştiriyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar bütçem 1500 Tl bir akıllı telefon almak istiyorum. Telefonda benim için en önemli nokta kamerası hatta arka kamerası demem daha mantıklı olur ön kamerayla pek işim yok. Yanımda sürekli kamera taşıyamadığım için kamerası iyi bir telefon istiyorum. Önerilerinizi bu çerçevede değerlendirirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar yeni araba almayı düşünüyoruz aklımızda 3 model var ama kararsız kaldık sizce hangisi daha iyidir?

1) Honda CR-V 1.6 Diesel 4x4

2) Nissan X-Trail 1.4 dCi 4x4

3) Subaru Forester 2.0 Diesel 4x4

Bunlar dışında önerilerinizide duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler....
Merhaba yeni bir araba almayı düşünüyoruz babam araştırmam için beni görevlendirdi. İstediğimiz özellikler şöyle;

1- fiyat max 170.000 TL
2- Torku ve çekişi iyi olmalı. 4x4 tecihimiz
3- 6-7 litre yakıt tüketimi
4- arazi koşullarına gelebilmeli sık sık dağlara çıkıyoruz.
5- Babam kesinlikle crv istemediğini söyledi :D
6- Dizel olması önemli 2.0 olabilir.
7- 0 almayı planlıyoruz.

Şimdilik aklıma gelen bunlar. Bu çerçevede önerebilceğiniz araçları bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler...
Merhaba forum donanım sakinleri. Sorunum başlıkta yazdığı gibi Windows logosu gelmeden hemen önce bilgisayar siyah ekranda kalıyor ve sadece mouse imleci ve sol altta internet simgesi gözüküyor. Sizce bu sorunu nasıl çözerim ve ya daha önce bu sorunu yaşayan var mı?

Şimdiden teşekkürler...
Merhabalar...

Bütçem 8000 tl bu bütçe için ideal sistem sizce nedir? İçinde kesinlikle en düşük gtx 1080 olması gerekli. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Merhaba millet. Müzik dinlemek için 200 max 250 tlye kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Her türlü müziği dinlerim ve yanımda taşıyabileceğim bişey olursa güzel olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar herkese. Son zamanlarda motorla şehirler arası turlar yapmak istiyorum bunun için bir kaç sorum olucak.

1) Ne tür bir motor tercihi yapmalıyım?
2) Bütçem çok düşük ( max 10 bin TL) bunun için ikinci el sıfır farketmez. Hatta bakımıylada biraz ilgilenme isteğim var. Bu standartlara uygun bir motor bulabilir miyim? (bütçe 10 bin dedim ama mümkün olduğunda düşük olursa çok daha iyi olur)

Şimdiden teşekkürler...
Evet arkadaşlar şuan kırıkkale Üniversitesi makine mühendisliği okuyorum ve 4. Sınıf oldum. Ek olarak ikinci bir üniversite okumak istiyorum. Şimdi asıl soruya gelelim... Ben bu sene mezun olacağım sonraki sene sınava hazırlansam 1 yıl kaybım olacak bu sene sınava girsem ve yerleştirme ve kayıt döneminden önce mezun olsam bi sıkıntı olur mu? Ya da bu işlemler hakkında bilgisi olan varsa süreç nasıl işler?

Şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
AMD R5 3600x/ Asus Tuf Gaming B550M-Plus(Wi-Fi)/ GSKILL RipjawasV 3600Mhz CL18/ Gigabyte Aorus Rx5700XT/ Aerocool AirHawk Duo/ High Power 750W Performance GD 80+ Gold/ XPG 1TB SX8200 Pro NVMe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 189
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.142 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.