Yüzbaşı
27 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Türk Telekom'dayım şuan taahhütüm bitecek yakında, Gebze civarı kullanan tecrübelerini paylaşabilir mi?
12'ye kadar teslim etmem gereken ödev var
"Workbench de bağımlı kaynakların gücünü nasıl
hesaplarsınız. Kısaca açıklayınız." soru bu bi yardım edin
başlıkta belirtiğim gibi ikisi arasında gelip gidiyorum evim Kocaeli ye 1 saat uzaklıkta ders programlarını falan inceledim Kocaeli daha cazip etti beni bilgisi olan yazabilir mi ?
Temiz pdf si olan verebilirmi yeni türev veya integral 1 bölüm atarım
Behzat bölme olan varsa atsın yeni olsun takas yapalım
Beyler bunları almayı düşünüyorum kullanlar yazabilirmi fizik okulda palme çözüyoz üstüne karekök ile gitmeyi düşünüyorum matematik birey b çözüyom üstüne almayı düşünüyorum iyi günler
Elinde olan varsa gelsin problem temiz pdf falan video baya var
Beyler elimde ip 5 var. Pil ve uyku tuşu programına giriyor ama garantisi bitik şimdi getirsem ne olur uyku tuşu çalışıyor ama pil berbat durumda. Boya atması var ve kenarlarında hafif ezilme var.
Beyler Amerika üzerine kurulu iTunes hesabım var mağaza falan hep İngilizce bu hesabı nasil Türkiye'ye çeviricem ne yaptıysam olmadı kredi kartı falan kabul etmiyor.
Japon teknoloji devi Sony, iki gün önce üst seviye yeni akıllı telefon serisine Xperia Z5 Premium'u dahil etti. 4K ekrana sahip telefonun bugün bir başka özelliği ortaya çıktı.

Bildiğimiz gibi cihaz, Qualcomm Snapdragon 810 ile donatılmış ve 4K çözünürlüğünde 5.5-inç ekrana sahip. Sony, Snapdragon 810'da daha önce yaşanan ısınma sorunlarının tam çözüldüğüne inanmamış olacak ki cihazın muhtemel aşırı ısınmasını önlemek amacıyla telefonda termal macun gibi iki ısı borusundan oluşan bir soğutma çözümü tercih etmiş görünüyor.

Yukarıdaki görüntüye baktığınızda telefonun üst kısmında çift soğutmalı ısı borusu sistemini (CPU'nun bulunduğu yer) görebiliyorsunuz. Ayrıca Sony, cihazda termal macun ile bir tabaka oluşturmuş. Bu Desktop bilgisayarlarda CPU'lar üzerinde zaman zaman uygulanan bir yöntemdir.

Japon devi henüz yeni kullanılan soğutma sistemi hakkında resmi bir bilgi sunmuş değil. Xperia Z5 Premium'da bulunan(muhtemelen diğer modellerde de var)soğutma sistemi hakkında Sony'den nasıl bir cevap gelecek bilemiyoruz. Japon üreticinin yeni ısıl performansını test edebilmek ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için için biraz daha beklemek gerekiyor.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sony-xperia-z5-premiumda-sogutma-sistemi-ve-termal-macun-oldugunu-biliyormuydunuz-30301.html
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MSI
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 423
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 2.343 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 397 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.