Yarbay
15 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
tr psn den assasin creed i almak istiyorum fakat tüm kartlarımla denememe ragmen hep hata ile karşılaştık sonra deneyin gibi bir mesaj çıkıyor bu arada pc üzerinden almaya çalışıyorum android uygulamasındada aynısı para eklemeye çalıştığımdada kredi kart bilgileriniz geçersiz diyor halbuki doğru giriyorum yardım ederseniz sevinirim...
Garanti Amerikan express kartım var alışveriş yapabilirmiyim bazıları oluyor bi türlü diyor bazıları olmaz diyor aydınlatırsanız sevinirim saygılar sevgiler hepinize...
İphone4 telefonumu 25 Temmuz'da Red servise verdim şebeke sorunu yüzünden ama hala teleservis sayfasında imei numarasını girdiğimde geçersiz veri diyor basına gelen varmı ne yapmalıyım yardım lütfen...
Taahhüt bitti arkadaslar su 1 Mbit sınırsızin tarifesini değiştireyim diyorum sonuçta en düşük 3 oldu artık hangi kampanya en uygun acaba tavsiyeniz nedir şimdiden teşekkürler hepinize
konusundada yazdım fakat birde burdan yazayım dedim ios5 beta 3 den 4.3.3 geri normal olarak döndüremedim illa 1013 hatası veriyor yani baseband jb yapıp açıyorum fakat bu seferde operator bulamıyor deneyipte başarı ile dönen varmı ama beta 1 ve 2 den değil 3 den yardım ederseniz sevinirim saygılar sevgiler hepinize...
hallettim
beta kasımın 1 e kadar arkadaşlar shoptodan M.A.G pre order verene beta kodunu yolluyor kodu codes bölümünde bulabiliyorsunuz ama kodu aldımmı pre order iptal edilemiyor bilgilendirmek istedim saygılar sevgiler hepinize...
makinem e74 hatası veriyordu şuan çalışıyor ama bu seferde e65 dvdrom hatası veriyor sata kablosunu çıkardımı açılıyor makine ama takınca e65 nedendir bilen varmı acaba bide ne gibi bişey yapabilirim dvdrom samsung ms28 lütfen yardım edin...
arkadaşlar kamerayı 6 aydır kullanmıyordum en son kullandığımda canavar gibiydi bi deneyim dedim şuan gündüz bile olsa bulanık çekiyor fazladan bir beyazlık yani berbat ayarları falan kurcaladım ama onlarla ilgili değil sorun ne olduğunu bilen varmı acaba birde lcd ekranın anakarta bağlanan adını bilmiyorum o kablosuda arızalı kopukluk var görüntü gidip geliyor onu nerde bulurum ne kadardır ben izmirde oturuyorum lütfen yardım...
arkadaşlar menüde psn girişin üstünde yerini aldı indirmeyen kalmasın ben şuan indiriyorum hepinize saygılar sevgiler...
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
sorunsuz alışveriş yaptıklarım
sanat7-quartamin-hunter26-bulent35220-nosferatu-halitk-ferrari_tayfur-ice_blue-zamirpolen-healtysafe-tmr01-lamborghini-konsoldelisi-r_spect-yug2980-zildjann-noobsaibot-batis-berkay27-os_izmir-sertay_a-ufuk35-thunder_ozi-cool_veled-atsuma-positive-rawenheart-karademir81-haxleykkr-muratdm-b1a-brabus-camaro69-blacktower35-barslan06-coseturche-vur-cartok-wotn-xanu-halitr3-montana_35-xlntsx-flonky-jamesdean0701-hozes-alattin_nuri-wolkymus-bruce66-levihakan-lightman-nightface-grfxxx-fati1h-zizy-x3x-alpcimbom-muratremix-mehmeths-eko35-flashabu-smyrne-gs_emre-delifırtınaa-akahin-bukalemuns-tekken5-cemik-bd90-enclave-eternaldursun-kursatkaynak-kabec-canal-faho-mahoni_20-hidrojenperoksit-garbanzo-macgyver.-bahadr35-ömerözkan-gordini-montague-pxsel-xbarisx-bodrum--soldat88--tassadar--modernwar2--jacksonpred-gamecastle-beksipeys-fara-kfa1500-boatswain-ghost56-madsi-bruce66-manike-marshallah-vitanuova-b_47-dogan1987-ellbuffer-deadwolf-drekeskin-error404-augias-asy06 ve ismini hatırlayamadıklarım...
Hakkımda:
sanat7-quartamin-hunter26-bulent35220-nosferatu-halitk-ferrari_tayfur-ice_blue-zamirpolen-healtysafe-tmr01-lamborghini-konsoldelisi-r_spect-yug2980-zildjann-noobsaibot-batis-berkay27-os_izmir-sertay_a-ufuk35-thunder_ozi-cool_veled-atsuma-positive-rawenheart-karademir81-haxleykkr-muratdm-b1a-brabus-camaro69-blacktower35-barslan06-coseturche-vur-cartok-wotn-xanu-halitr3-montana_35-xlntsx-flonky-jamesdean0701-hozes-alattin_nuri-wolkymus-bruce66-levihakan-lightman-nightface-grfxxx-fati1h-zizy-x3x-alpcimbom-muratremix-mehmeths-eko35-flashabu-smyrne-gs_emre-delifırtınaa-akahin-bukalemuns-tekken5-cemik-bd90-enclave-eternaldursun-kursatkaynak-kabec-canal-faho-mahoni_20-hidrojenperoksit-garbanzo-macgyver.-bahadr35-ömerözkan-gordini-montague-pxsel-xbarisx-bodrum--soldat88--tassadar--modernwar2--jacksonpred-gamecastle-beksipeys-fara-kfa1500--boatswain-ghost56-madsi-bruce66-manike-marshallah-vitanuova-b_47-dogan1987-ellbuffer-dedwolf-drekeskin-error404-augias-asy06 ve ismini hatırlayamadıklarım...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.348
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.032
Konularının görüntülenme sayısı: 213.290 (Bu ay: 431)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 58 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.