Binbaşı
18 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Silinsin.

Arkadaşlar Merhaba

Google haritalar üzerinden belirli noktaları harita üzerinde yıldızlı yerler olarak kaydediyorum.Bilgisayardan bakınca örneğin 580 kaydedildi görebiliyorsam, telefonda 530 oluyor.1 2 gündür bilgisayardan bakınca hepsi gözüküyor, fakat telefondan girince eksik yerler var, hatta yavaş yavaş diğer kısımlar siliniyor. Bunun çözümü varmı? Bilgisayarda sorun yok, telefon uygulamada problem var. Telefonu sıfırladım. Mail aynı mail adresi ,girişte farklı mail değil de değil, senkronize yani. Aynı sorunu yaşayan kişilere otomatik cevap donanım sorunu olabilir denmiş fakat bence alakası yok gibi.

....

.....

Merhaba

Gıda Mühendisliği mezunuyum.Fakat uzaktan tezsiz yüksek lisans yapmak istiyorum.Yapsam boşamı olur,yoksa neler önerirsiniz?. Anadolu Üniversitesi Lojistik yönetimi alanını bu alanda etkili olurmu?
Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar

Telefon üzerinden oynanan iOS veya Android iki platformda bulunan bir oyun vardı.Bu 3D avatar ,life simulator bir oyundu.Krafton game açmıştı sanırım.Sonradan kapatıldı. Bunu tekrardan 3 5 kişi için açmak mümkün mü? Çünkü oyunu tekrar yükleyince telefona buluttan sadece server olmadığı için giriş yapılamıyor. En azından aramızda oynamak için. Yapsak bile firma sıkıntı diye düşünüyorum,telif vs.firma bizi mahveder mi? . En azından izin yoksa bile öğrenmiş olurum,olup olmayacağına dair.
Merhaba arkadaşlar

Ev için kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Aşağıda belirttiğim modeli 2.el bulmuştum,fakat bir arkadaş benden önce davranıp 2000₺ ye almış,yetişemedim.Bu tarzda 2000₺ aslında maximum bütçe ayırdım,fakat siz değerli bilen arkadaşlarım bana yardımcı olacaktır.Buna değil,şu alınabilir diye.

Teşekkürler.
https://www.hepsiburada.com/ultima-enduro-manyetik-spinning-bisikleti-p-HBV00000E8DFQ?magaza=Ultimaspor&wt_gl=cpc.6810.shop.nelk.spor-ssc&gclid=EAIaIQobChMIyOHR3NGi6gIV1sqyCh3ecgGiEAQYASABEgLLZPD_BwE
Merhaba arkadaşlar

Uzun yıllar boyunca ertelediğim deviasyon ameliyatını artık olmayı ve hatta yanında birazcık müdahale ile rinoplastide(küçük çapta) düşünüyorum.Doktor olarak şuanda Op. Dr. Güray Yeşiladalı düşünüyorum.Bilgili arkadaşlarım varmı? 2 hafta sonra ön randevu için gideceğim.Olumsuz yorumunuz varsa farklı kişilere yönlendirme yapabilirsiniz. Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

Bildiğiniz gibi çoğu oyun (MMORPG) için dil yamaları,harita eklentiler gibi addonslar eklentiler mevcut. Bende bir oyunu en azından yavaş yavaş TR çevireyim diyorum. En azından yarısı bile olsa iyidir. Fakat şöyle bir sorunum var. İlk olarak notepad++ kullanarak .toc ve .lua ile bazı kodları bularak, addons olarak oyuna eklediğimde arayüzde türkçeleştirme işlemini yarımda olsa yapabidim.Oyun karakter yaratırken resimli (Savaşçı,büyücü) yerleride .dds ile hallettim. Fakat giriş yazıları kaldı(Karakter yaratma, saç rengi vs. gibi) benim sorunum şu NPC'ler olsun, görev içerikleri, giriş yerlerini senkronize edemedim. Acaba nasıl bir yol izlemeliyim?

Oyunun çoğu yerininin çevirisini yaptım.Fakat işleme sorunum var. Bu işlerde acemiyim. Amacım addons tarzına getirip yama yapmış olmak.
Herkese merhaba

Oyun halihazırda 72 lvle kadar türkçe arayüz ve map bulunmakta.100 lvle kadarda çevirisi yapılacak. Fakat program dilim olmadığı için bir arkadaşa ihtiyacım var. Oyuna entegre edebilecek varsa benimle iletişime geçerse cok memnun olurum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
World of Warcraft
Steam
Chappie
TV
LG
Tablet
Apple
Notebook
Apple
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.936
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 50.418 (Bu ay: 2.939)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.551 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.