B

Binbaşı
14 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Anlayan birileri sistemde ki yanlışları söylerse çok sevinirim

KASA: CORSAIR CC-9011107-WW
PSU: CORSAIR CP-9020048-EU 600w
GPU: ASUS ROG STRIX 1050TI GB
İŞLEMCİ: AMD RYZEN 7 1700
RAM: Crucial 8GB Ballistix Tactical DDR4 2666Mhz
ANAKART: ASUS X-370 PRO

İşlemciyi kendi fanıyla kullanıyorum, overlock yapmıcam sıcaklık değerleri iyi, seste yapmıyor sıkıntım yok.

Ekran kartı eski farkındayım ama bilgisayarın amacı render yapmak ve bu ekran kartı fazlasıyla yeterli yinede aksi yönde fikri olan varsa dinlerim.
arkadaşlar HP G62-b38ET (http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=tr&lc=tr&dlc=tr&docname=c02673238) modelinde laptop um var. içinde ki orjinal ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 5470 bu ekran kartı dün gece itibari ile son nefesini verdi. bir sene sonra falan yenilemeyi düşünüyorum ama şimdi olmaz bir süre daha kullanmak zorundayım bu bilgisayarı. şimdi sorum mevcut ekran kartını çıkartıp powercolor hd6570 gddr3 ekran kartını taksam sorun çıkartır mı çıkartmaz mı? ekran kartını oyun performansı falan hiç umrumda falan değil o modeli seçmem de ki tek sebep fiyatının ucuz olması mümkün olan en masrafsız şekilde halletmek istiyorum bu sorunumu.
arkadaşlar sorum çok basit, yeni ipad alıcam fakat bende şu an ipad 2 var ve içinde parayla satın aldığım bir sürü uygulama var onları ne olacak yeni ipadı aldığımda? yeni ipadıme yüklemek istediğimde para falan istermi bilgisi olan yardım ederse sevinirim?
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=169295 resim upload etmeyi bilmiyorum kusura bakmayın. detayı ve çözünürlüğü yüksek M paketli beyaz bir 320xd fotoları. çok net olmasada iki üç tane E91 fotosu var. gidip fuarda görmüş kadar olacaksınız
format atırdığım bilgisayarımda hiç güvenlik duvarı ve ya antivirüs sistemi filan olmadan sitelere girince bu 60 saniye de bilgisayarı kapatan virüsü kaptım. ama sorunum çok farklı arkadaşlar. shutdown -a yaparak otomatik resetlemeyi etkisiz hale getiriyorum sonrasında artık ne lazımsa bulup internetten indirip virüsü silicem ama bilgisayar anında kitleniyor. güvenli mod da açmayı denedim aynı sorun. hiç bir dosyayı açmıyor exploreri fln hiç bir şeyi açamıyorum. sanırım virüsle birlikte bir şey daha girdi bilgisayara ve o sürekli işlemciyi çalıştırıyor yada başka bir şey. ne olduğunu ve nasıl çözüleceğini bilip yardım edecek arkadaş şimdiden çok teşekkür ederim.
arkadaşlar yakın bir arkadaşımın annesinin 120d ile sol ayak freni tekniğini uygulamaya çalışırken(ki başarılı olduk, çok zevkliydi ) frenleri şişirdik. asıl sorun araçta koni sari amortisörler ve h&r yay var yani yürüyen aksamda bir çok parça garantiden çıkmış durumda. bu parçalar arasına frenler, fren beyni yani fren şişmesi durumunda değişecek parçalarda giriyormu? yoksa gidip borusana küçük bir servetmi bayılacaz
amerikada trafikte çekilmiş E90 fotoları avrupayla aynı olacakmış o yüzden bu görüntüleri baz alabilirsiniz. bence arkası hala güzel olmamış tabi birde gece görmek lazım led ışıklarının taratacağı etkiyi görmek için ama keşke E92 benzetmeye çalışsalarmış.
verdiğim link umarım reklama girmiyordur. nasıl upload edileceğini bilmediğim için bu yöntemi tercih ettim.

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=158844
aracıma ses sistemi yaptırmak istiyorum. istediğim en önemli özellik sesi sonuna kadar bile açsam ses kalitesinde ve baslarda bir ses bozulması olmaması, bagaja anfi fln koyacak çapta bir sistem istemiorum. arabanın için bangir bangir yapsın bide ses te bozulma olmasın. ses sistemlerin de neredeyse hiç anlamadığım için böyle konuştum umarım anlayabilmişsinizdir. para konusunda 3000ytl ve biraz daha yukarısını zorlayabiilir, sanırım bu da yeterli bir rakam olur. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar soru gayet basit türkiyenin her hangi bir yerinde yarışmak istediğimiz zaman yada arabamızın limitlerini zorlamak istediğmiz zaman parasi neyse verip kullanabileceğimiz bir pist varmı?
windows yeniden yüklerken herhalde bir yanlışlık yapıp modemi de sildim şimdi yeniden tanıtmam gerek bilgisayardan anlarım ama bu dirver yükleme bir şeyleri tanıtma konusunda hiç tecrübem ve bilgim yok yardım edebilir yada bir sitenin linkini gönderebilirseniz çok mutlu olurum.. şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.245
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16.731 (Bu ay: 107)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 95 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.