Çavuş
16 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar xbox 360 slim mevcut daha düne kadar çalışan şey dün açtığımda sadece yeşil ışık yanıyor görüntü gelmiyor kapatıp açtım kabloları söküp tekrar taktım aynı sorun cdrom vs herşey düzgün çalışıyor adaptor yeşil ışık yanıyor sorun yok.Gel gelelim güç düğmesine basınca ortada ki yeşil ışık yanıyor sadece jtaglı oldugundan geç devreye girdiğini biliyorum ama bu sefer hiç açılmadı.Sabah kalktıgımda işe gitmeden önce deneyim dedim açtım 1-2 dk sonra çalışmaya başladı tv yi açtım hemen normal consol geldi neden yapmıştır bunu korkarak kapattım şimdi eve gidince çalışmayacak diye tırsıyorum tek eğlencem xbox miladı mı doluyor nedir varmı bu sorunu yaşayan nedir ne değildir. :(
arkadaşlar iso yu indirdim fakat bu oyunun 1 senedir alt yazısı cıkacak deniyordu hiç bir yerde bulamadım , yardımcı olun gözünüzü sevem
Ehliyetimi geçen sene aldım , bütçem şu an 19.000 1 kuruş daha yukarı çıkamam bana deneyimlerinizden önerebileceğiniz araçlar nelerdir arkadaşlar yaşadığım muhit bir hayli yokuşlu bazen uzun yolda yaparım büyük ihtimalle.
Galatasaray - Beşiktaş maçı öncesi İl Spor Güvenlik Kurulu deplasman yasağını kaldırdı. Siyah-Beyazlı taraftarlar Türk Telekom Arena'ya girebilecek.
1 haftadır dilimizde tüy bitti bağırdık çagırdık yapmayın etmeyin şampiyonluk turlarını şimdiden başlamayın şu akhisar maçına bi odaklanalım.Ne yapıldı ben size söyliyim
kulüp olarak sanki şamp. ligi gurupları garantiymiş gibi transfer haberleri patladı birden , asın bayrakları şampiyon Beşiktaş bütün medyada konusuldu yapmayın dedik dinletemedik.Yok gökhan gönülüymüş yok topalımış yok afra sıymış dedik ki bunu sezon sonu yapın algıyı bırakın allah askina dedik tüm takım etkilenir dedik YOK arakadaş her zaman aynı şeyleri yaşayacağız.

Birileride kalkmış şampiyonluk gitti diyen taraftar olmasın mış . Arkadaşım bak ben iş yerinde müşteriler le konuşamaz durumdayım sesim hiç çıkmıyor bağırmaktan bizler 2-3 gerizekalı oyuncu yüzünden bu üzüntüyü hakketmek zorundamıyız.Bana bütün forum toplansın şunun cevabını versin.Bırakın Gs osmanlı konya maçlarını Kayseri maçında bu defans bu kaleci aynı hataları yapmaz diyebilen 1 kişi çıkabilecekmi söyleyin bana ya! Çıkmaz neden çünkü çekiniyoruz bilmiyoruz ne yapacaklarını.

Bakın artık gol attıkmı sevinemiyoruz farkındamısınız! 1 gol atıyoruz bağırıp çağırırken 500 kişi bir durduk şöyle dediğimiz şey!!! " Aman durun gol yemeyelim " !!! gol yedik tekrar öne geçtik buruk bir sevinç çünkü ne olacağı belli değil HER ATAK GOL olduğu için korkuyoruz diken üstündeyiz.Tolga kendini tekrar resetledi artık ondan birşey beklenmez boyko desen ondan beter günayla son 4 maçın stresi kaldırabilirmi hayır.Defans hattı komple çökmüş durumda. Ve şimdi fb öyle bir rüzgar aldı ki arkasına hırsla saldıracaklar biz ne yapacağız geçen senenin dejavuu sunu yaşayacağız kaçınılmaz son! Biz önümüzdeki sene 35-40 milyon EURO harcayıp defansa transfer yapmamız lazım ki belki o zaman şampiyon olabiliriz bizim komple defans hattımız bir Simon Kjaer yapmıyor geçmiş olsun!
Sezonun en önemli maçı yenildiğimiz an biter bu iş . fb bu saatten sonra puan kaybı yaşamayacağı ortada sadece başakşehir deplasmanları var ondada uzaktan bir gol bulurlar çekerler fişi bu saatten sonra puan kaybetmezler.Bizim maçlara bak gs-konya-osmanlı-akhisar akhisarda kazanamaz isek ne konyayı yenebiliriz ne gs yi . Ama sosyal medyada şampiyonluk turu atılsın meşaleler alınsın transferler yapılsın tek muhabbet bu hey yarabbim her sene aynı şey HER SENEE..
2003-2004 sezonunun 2. yarısının ilk maçı. 100. yılında şampiyon olan Beşiktaş, ertesi sene tarihler 24.01.2004'ü gösterdiğinde 8 puan farkla liderdir. Cem Papila olaylı maçta Beşiktaş'lı futbolculara 5 kırmızı kart çıkarır ve Samsunspor hükmen maçı kazanır. Bu maç ayrıca Beşiktaş için sonun başlangıcı olmuştur.

2015-2016 sezonu Beşiktaş 5 puan öndedir ve önünde sadece 6 maç kalmıştır. Hakem halis muhlis beşiktaş karnesi 70 sarı, 8 de kırmızı kart . Şu an takımımızda bir sürü kart sınırında oyuncu mevcut.Önümüzde akhisar maçı deplasman. GÖZÜMÜZ ÜZERİNDE HALİS MUHLİS.
Aklım almıyor gerçekten.Şu an bu ikili olsaydı sokaklarda şampiyonluğu şimdiden kutluyor olurduk hiç abartmıyorum.Bu defansla şampiyon olursak bu ligin en iyi ileri hattı sayesinde olucaz.
Bursa maçında 3 pozisyon 2 gol yedik.8-10 pozisyon olsa ne olacak tahmin bile edemiyorum şampiyonlar ligine bu defansla gidersek bizi kevgire çevirirler ne yazık ki! Oğuzhan beni dün mest etti çok iyi oynadı ve quaresma asi ruhum benim sen olmasan ne yapardık bu sezon.Çocuğun üstüne çok oynadılar dün ben bile iki tane çak şunun suratına diye bağırdım! Yaklaşık 40 kişi maçı izledik dün aramızda gs lilerde vardı onlar bile hayranlıkla izlediler maçı gerçekten hakediyoruz inşallah o sene bu sene !
ne üdüğü belli olmayan korumalar tarafından içeri alınmak istenmedi dün kaptan tolga zengin, ve benim hislerime tercüman olan tepkisi geldi " Milletvekiline de şeyine de başlarım ha , Harbiden ha"

koçumm benim , varya yemin ederim tüm hatalarını unuttum adamın dibisin be olm . Siz kimsiniz de oranın asıl sahiplerini içeri almıyorsunuz hadi korkunuzdan taraftar giremedi bu adam bu takımın KAPTANI birde elin oğlu alt üstü koruma olan zat bu kim ki diyor !!

Bugün herkes görecek asıl sahibi kimmiş oranın !!!
Arkadaş senin en yakın rakibin puan kaybetmiş bir silkelemeye bakıyor düşecek böylesi önemli maçta rezalet ötesi bir oyun şaka gibi. Sezonun en fazla top kaybı yaşanan maç , rezalet bir futbol mücadele yok kasımpaşanın yarısı kadar koşmadı takım sahada.Neymiş efendim tüm maçları kazanıncaymış sen daha kasımpaşayı yenemiyorsun önünde bursa akhisar konya gs maçları var fenerliler çıkarsın bayrakları şimdiden hiç telaş etmesinler beşiktaşın daha kaybedecek en az 7 puanı var hele bu futbolla konya yetişirse bize hiç şaşırmam. Biz şimdiden şampiyonlar ligi eleme maçında kim gelecek onu düşünelim hibrit çime besteler yapalım !!!

Haaa boykomu allahını seven kaleye tolga yoksa günayı alsın günay yoksa pektemek kaleye geçsin !!
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.380
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.201 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 971 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.