Teğmen
14 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam arkadaslar sorumu uzun zamandir takip ediyorum cok yorum atmasam da son 5 gundur surekli plat 1e cikip plat 2ye dusuyorum bu sezon dia olmak istiyorum yardimci olmak isteyen high elo abiler eklesin lutfen mystery skin atabilirim gece oynayabiliriz veya yarin gun icinde sanirim 12 win streak ile dia olabilirim server tr nick vampire

edit : daha once plat5e dusmustum ve 22 winstreak ile cikmistim
Arkadaslar arkadasimin dedesi kitap cikartiyor bizin de kapak yapmamiz gerekiyor ancak yeterli seviyede bilgimiz yok konu hakkinda bilgili tasarimci bir arkadasin gunbatimi temali bir kapak yapmasini rica ediyorum ilgilenen arkadaslara tesekkur ederim

not cok da profesyonel bir calisma olmasina gerek yoktur
Arkadaslar lol icin yeni mouse alacagim steelseries kinzu v2 ile logitech g300s arasinda kaldim kullanan arkadaslardan tavsiye bekliyorum simdiden tesekkurler
Tum foruma selamlar arkadaslar bizim okulda okuyan yardima muhtac ogrencilerden birisi icin bir sosyal sorumluluk projesi icin bir kampanya baslattik ve sponsor bulduk yapilan her oylama icin 1 tl kazaniyor arkadasimiz tek yapmaniz gerekenhttp://odul.watsons.com.tr/oyver bu linke tiklamak ve twitter veya facebook ile login yaptiktan sonra yilin en iyi vucut bakim urunu kategorisinde eda taspinar at kili fircasina oy vermek sonrasinda da ekte gosterdigim sekilde 2 adet ss almak ve benim numarama gondermek ugrasacak olan arkadaslara cok tesekkur ederim

Not herhangi bir sekilde virus vb yoktur bizzat kendim yaptim ssleri aldiktan sonra istediginizi yapabilirsiniz

Numaram 0536 274 70 77

eger lol bolumunden 200 adet oylama sonucu gonderilirse 5 tane 400 1 tane de 840 rp cekilisi yapilacaktir
Tum foruma selamlar arkadaslar bizim okulda okuyan yardima muhtac ogrencilerden birisi icin bir sosyal sorumluluk projesi icin bir kampanya baslattik ve sponsor bulduk yapilan her oylama icin 1 tl kazaniyor arkadasimiz tek yapmaniz gerekenhttp://odul.watsons.com.tr/oyver bu linke tiklamak ve twitter veya facebook ile login yaptiktan sonra yilin en iyi vucut bakim urunu kategorisinde eda taspinar at kili fircasina oy vermek sonrasinda da ekte gosterdigim sekilde 2 adet ss almak ve benim numarama gondermek ugrasacak olan arkadaslara cok tesekkur ederim

Not herhangi bir sekilde virus vb yoktur bizzat kendim yaptim ssleri aldiktan sonra istediginizi yapabilirsiniz

Numaram 0536 274 70 77
Arkadaslar merhabalar laptopu office programlari corel draw photoshop vs icin kullanacagim oyun 2. plandadir zaten oynadigim oyunlar ust segment oyunlar degil benim icin onemli olan hizli calismasidir. ssd mevcut olursa cok iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaslar butcem 2000 lira oyun oynamaya yonelik bir laptop almak istiyorum 1080p olmasi benim icin bir onceliktir oynadigim oyunlar lol heartstone cs go gibi oyunlar kasma ve isinma problemine karsin sogutucu alabilirim tavsiyeleriniz nelerdir acaba?
eski nickimi herhangi bir siteden bulabilir miyim acaba su anki nickim vampire eskisi de lucky VII ancak bir arkadasima gostermem gerekiyor
Arkadaslar merhabalar hepinize west serverinden arkadaslarimla beraber oynayabilmek icin trye gectim (Moose77 euw) ve su an arkadas listemde cok az kisi var herkes tr nickini en iyi oynadigi lanei ve varsa liglerini yazarsa guzel bir kaynasma konusu olabilir hatta duo ranked atarken birbirimize yardimci olabiliriz.Ben baslayayim ;
Lucky VII
Level 30
Lig :Gold III
Favori Lane : Adc > Mid > Top

ps:llconcept ekle beni bul ahaha
Herkese selamlar az once DH West odasındaydım ve Gurcell hediye isteyen var mı dedi bende ben istiyorum dedim kısa bir konusmadan sonra hediyemi gonderdi. Sasırdım hic beklemiyordum sabah sabah iyi oldu. Herkese iyi forumlar.

Hakkında
Meslek: Ögrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 361
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 4.693 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.