Yüzbaşı
30 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle hayırlı geceler kaza yaptım bu gece önüme Araç kırdı vurduk 2 airbag açtı önden de darbe aldı araç araba perte çıkar mı ?

Video çekerken sesim kısık geliyor arkadan , Instagram ve Snapchat den de aynı şekil mikrofon girişine hava tuttum video ses sorunu sanki çözüldü ama bu sefer de Instagram ve Snap aynı ses aşırı kısık kayıt ediyor ses kaydedici de vs gayet güzel kayıt yapıyor hâlbuki . Başına gelen ve çözüm bulan varsa yardımcı olursa çok sevinirim...
Selam beyler bütçem en fazla 42-43 bin tl önerileriniz nelerdir. 2011 caddy 1.6 trendline alınır mı?
BEYLER YARDIM EDİN SİZCE NERDEN ALMALIYIM PARALEL İTHALAT LG G2 Yİ.
İYİ GECELER ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR cyanogenmod KURUYORUM FAKAT MOBİL AĞ GİRMİYOR BAĞLANMIYOR Bİ YARDIM EDERSENİZ ÇOK MAKBULE GEÇER ACİL YARDIMA İHTİAYCIM VAR
skypeden ses cizirtili geliyor beyler yardimci olurmusunuz
BEYLER GEÇEN GÜN PC FORMAT ATTIM ESKİDEN SKYPEDEN SES ÇOK NETTİ ŞİMDİ İSE SKYPEDE KULAKLIK FİLAN TAKINCA SES CIZIRTI YAPIYO KAFAYI YİYİCEM YARDIM EDİN LÜTFEN !
iyi geceler arkadaşlar 300 tl ye kadar gsm özellikli tablet önerileriniz nelerdir ACİL
elam arkadaşlar mahalleden bi abim yurt dışından telefon getirtmiş. bunları satmak istiyor bende yardımcı olayım dedim ona telefonlar

samsung s5 1600 tl

note 3 1400tl

s4 de 1100 tl dir sıfır ambalajında dır telefonlar düşünenler pm yoluyla ulaşırsa sevinirim :)
beyler idarelik telefon almam lazım avea nın Iphone 4s kampanyası varmıdır sizce hala ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
TV
Samsung
Notebook
Asus
Clash of Clans
SultanFaruk
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.051
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 8.252 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.