Teğmen
27 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

a)Merhabalar, elimde bulunan cbw-383z4 modemin wifi sinyalinin zayıf olması ve sürekli kopması yüzünden Tenda D301 model router aldım. Ancak Netmaster modemden wifi'yi kapatıp bridge mode'a aldıktan sonra Tenda modeme interneti aktarmıyor. Bir çok yolu denedim, Netmasterda dhcp, firewall, wifi kapalı şekilde aldım yine olmadı. Forumda araştırdığım kadarıyla Netmaster başka bir cihaza farklı mac adresi olduğu için veri aktarımı yapmıyor, ancak Tenda'nın arayüzünde mac klonlamayı bulamadım. Nasıl çalıştırabilirim bu modemi bridge modda ?

b)Netmaster modemi bridge mode'a almayıp router modda Tenda ile bağladığımda ise veri aktarıyor, ve Tenda modemden de interneti alabiliyorum. Ancak bu şekilde bir kaç kişi ping yükselmesine sebebiyet olabileceğini söylemiş, bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/db/8b/a3/db8ba3a7bccf0cb18685ff8dc4be8550.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a9/f1/87/a9f187521e5f22854ca313f3d1bb435d.jpeg&t=0&width=480&text=1
Herkese iyi forumlar.
Öncelikle, tercihlerinizi yaptınız ve bekleme süreci başladı umarım herkes gönlünde ki yere yerleşebilir.

Geçen sene Odtü-Psikoloji kazanarak üniversite hayatına adım attım ve bu sene hazırlığı bitirdim gelecek dönem 1.sınıfa başlıyorum.

Odtü hakkında merak ettikleriniz varsa yardımcı olabilirim bu başlık altında.
Herkese iyi forumlar, Ankara Kızılay'da nerede kaçak sigara bulabilirim?
sonuç sayfası gitti 3 bilgisayar 1 telefon deniyorum girmiyor girebilen var mı ?
Gençler anlıkları alalım başlıyorum

Direk konuya gireyim, ikisinden birine mi başvurmamız lazım yoksa mesela bursa başvurdum ama çıkmadı kendileri mi kredi veriyorlar yoksa tekrar kredi için tekrar başvurmamız gerekiyor mu ?
1.ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ\Psikoloji 4.610
2.HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ\Psikoloji 9.090
3.AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ\Psikoloji 27.800
4.ANKARA ÜNİVERSİTESİ\Psikoloji 16.200
5.ANKARA ÜNİVERSİTESİ\Hukuk Fakültesi 4.670

TM-3:4348

başlıkta belirttiğim gibi odtü psikolojinin ilerleme ihtimali var mı yoksa geriler mi ?
Seriler kalktı mı yoksa hala var mı ?
Merhaba herkese iyi forumlar;
Telefonumda custom rom vardı, cm 10.1 yükleyecektim, telefonumda olan custom romda otomatik recovery moda girme vardı ordan girdim tüm wipeları yaptım, daha sonra iyice temizlensin diye birde system ve dataya format attım, daha sonra cwm'nin bir üst sürümünü flashladım daha sonra telefona reboot atıp cwm'ye girmek isteyince telefonun ses açma tuşunun çalışmadığını hatırladım Şimdi telefon açılmıyor logoda kalıyor ve recovery'yede giremiyorum, recovery'ye girme yolu varmı ?
Merhaba arkadaşlar, şu an ki telefonum SGS S2 fakat sıkıldığım sebebiyle değiştirmek istiyorum. 2 adet telefon alacağım biri anneme birisi bana, 2.el olarak alacağım, sahibinden üstünden bakıyorum şu an. Ben fazla oyun oynamam, ayda yılda bir fakat sürekli olarak whatsapp gibi programlar kullanırım, sosyal paylaşım siteleri falan. Kendime hangi telefonu alırsam annemede aynısını düşünüyorum. Şu an Htc One X daha önde gibi duruyor gözümde, internetten okuduğum kadarıyla son gelen 4.2.2 ve Sense 5 güncellemesi ile telefon Tegra 3'ün sebep olduğu sorunlar azalmış ve ciddi derecede hızlanmış diyorlar, bu iki telefon dışında hangi telefonu önerebilrsiniz, şimdiden teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
BimCell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 303
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 17.662 (Bu ay: 283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.