Yüzbaşı
20 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 338 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar herkese selamlar Teknokroki, Nvidia GeForce Now Powered by Game+ için

beta kodu hediye ediyor, sistemi düşük olan ve servisi deneyimlemek isteyenler için süper bir fırsat. Elinizi çabuk tutup çekilişe katılabilirsiniz

Arkadaşlar bugün kardeşim oynadıktan sonra fişten çekip kapatmış ps yi açtığımda ps4 başlatılamıyor hatası veriyor,flash bellek den güncelleme dosyası kurmaya çalıştım o da olmadı nasıl yaparım bunu var mı daha önce başına gelen
Beyler hat değerlerim bu şekilde hızı nasıl artırabilirim acaba arıza kaydı falan mı bırakayım

Gönderme Hızı İndirme Hızı

Mevcut Veri Oranı (Kbps) 800 2047

Maximum Veri Oranı (Kbps) 1320 19906

INP (Sembol) 0 0

Çapraz ON ON

Hat Zayıflaması (dB) 0.6 2

Hatalar (Pkts) 0 0

Gecikme (ms) 0 0

Alım Gücü (dBm) 12.4 12.8
Beyler yurt içi kargo sabah mesaj atmış kargonun gün içinde teslim edileceğine dair sabahdan beri evdeyim bunların yüzünden dışarı da çıkamadım.Şimdi ise internet sitesinden baktığımda bi de ne göreyim adrese gelip alıcıyı bulamamışlar güya napıyım sizce şubeye gidip fırçalamayı düşünüyorum 5 de kapanıyomuş galiba 4 gibi gitsem benim paket orda olur mu gitmişken alayım.
Beyler yeni internet bağlattım ama hızım çok düşük modem hat değerlerinde 2000 i geçmiyor,ttneti aradım arıza kaydı oluşturdu bekledim 3 gün sorun çözülmüştür dediler ama hala hızım az bunu nasıl artırabilirim kablolarda bi sıkıntı olabilir mi
Arkadaşlar yaz tatilinde kullanmalık bi bisiklet arıyorum bu yüzden fazla bütçem yokhttp://www.kliksa.com/urun/siyahmavi/980007165 http://www.kliksa.com/urun/mavikirmizi/980003433 şu ikisi iş yapar mı sizce veya bu fiyat bandında öneriniz varsa ona da açığım.
Beyler lg g2 telefonumu gece yatarken uçuş moduna almıştım sabah uçuş modunu kapattım ama hat gelmedi bütün gün boyunca üstteki yerde çarpı işareti vardı sim kartı tak çıkar yaptım telefonu yeniden başlattım ama hala aynı
Beyler fenerbahçe ve m.city ye bide gençler sivas maçina kg var tutarmı
Besiktas trabzon ve ajax tutarmı beyler
Gençlerbirliği - Bursaspor   291

Karşılıklı Gol - Var  

Oran: 1.65  

Karabükspor - İstanbul Başakş   292

Maç Sonucu - 1  

Oran: 1.85  

Galatasaray - Eskişehirspor   336

Karşılıklı Gol - Var  

Oran: 1.65  

Juventus - Udinese   369

Maç Sonucu - 1  

Oran: 1.25  

Beyler tutarmi sizce kupon 20 lira oynamayi dusunuyorum
Hakkında
Forum İmzası:
Vikings Ragnar Lothbrok
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PSP
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Samsung
Notebook
Lenovo
PSN ID
Masyur1997
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Clash of Clans
Masyur
Basketbol
Fenerbahçe
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.023
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 6.621 (Bu ay: 192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.045 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.