Çavuş
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabaaa ben yeni araba almayı düşünüyorum ama ilk arabam olucak çok pahalı bişey olsun istemiyorum ama rahat kullanabileceğim bişey olsun istiyorum . düz vites düşünüyorum. ama mesela ablamın volkswagen polo 1.4 model arabası var. çok memnun aslında ama yokuşta durunca kalkışta zorlanıyo araba böyle sorunlar olmck bi araba tavsiye ederseniz sevinirim :)
Iletısım ve tasarım bolumu varsa o da ıyı olur tabı :) aynı zamanda 2 senedır bılkent ortamında olan bırıyım merak ettıklerınızı sorabılırsınız :)
sozel ogrencısıyım ygs de 75 bındı sıralamam ancak lys baya kotu gectı okul puanıyla falan ts 1 396 gıbı bı puan gelıcek buyuk olasılık. ıletısım tasarımı veya radyo televızyon sınema ıstıyorum. ozele gıdıcek ımkan var aslında ama burslu gıtmeyı ıstyrm yınede baskente gırebılme ıhtımalım var mıdır bu sene ıletısım tasarımından 408le almıs en son o olmazsa eger ıstanbuldakı unıversıtelerı dusunuyorum arel beykent bunların ıcınde.. bılgısı olan varsa bu unıversıtelerle ılgılı paylasırsa cok sevınırım :) sımdıden tesekkurlerrrr :)
Hakkında
Forum İmzası:
тeqυιlα
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 167
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.767 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.