Teğmen
13 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bütçem maksimum 1.600 tl civarı o fiyatlara baktığım kadarıyla en iyi özellik kron xc 1000 2015 modeline o bisikleti tavsiye edermisiniz yoksa bu fiyatlara başka önerebileceğiniz bisiklet var mı
Arkadaştan öte,bağlanmak yok filmine benzer eğlenceli komedi filmleri tavsiye ederseniz sevinirim..
Arkadaşlar başlıktaki gibi 18 eylüldeki duman ve teoman konserine gidicem ama freezonelu olanlara 1 bilet bedavaymış,yardımcı olabilicek var mı
Arkadaslar ilk havali tabancam olucak,yardimci olursaniz sevinirim butcem maksimum 350 tl benim dusundugum gamo pt-85 bu silah nasildir kullanan var mi veya baska oneriniz var mi, ve havali tabancalari kullanmasi gazini doldurmasi vb. Zor mu ?
Evet arkadaşlar başlıktaki gibi istanbuldan tenis oynamak için partner bulmakta zorlananlar,burda haberleşip tenis oynayabiliriz
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum, xperia z1 ve iphone5s arasında kaldım ,aslında özellik olarak xperia çok daha üstün fakat ios işletim sistemide anroide göre daha stabil çalışıyor, o yüzden kafam karıştı.sizce hangisini almalıyım ?
Playstation4 aldım ve ilk oyunu almayı düşünüyorum fakat karar veremedim aklımda fifa2014,cod ghost,nfs rivals var sizce hangisini almalıyım ? veya sizin önereceğiniz oyunlarda olabilir
Evet arkadaşlar siz olsanız 1. yimi yoksa 2. yimi alırdınız ? veya bu tarz tasarımı olan başka tişört de önerebilirsiniz..

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi Walkera Ladybird V2 Micro Multikopter almayı düşünüyorum sizce nasıldır ? fiyatına göre değer mi ? Bu arada şu ana kadar hep oyuncak 3 kanallı helikopterler kullandım,bu ilk model multikopterim olacak.
Sipariş ettiğim saat,bugün geldi sizce nasıl arkadaşlar ?
Hakkında
Hakkımda:
01fa88308abe6e9f8dec674aa7949ad0C.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
Wii
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple
Notebook
Acer
GPS, Navigasyon
Garmin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 24 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 395
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 10.203 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.