Yüzbaşı
05 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 399 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhabalar,

Tamamiyle kendi üretimimiz olan elma,armut,fındık,ceviz gibi ürünlerin satışını yapmak için online bir marka yaratmayı planlamaktayız.

Yerli üretim olduğu için Türkçe bir isim kullanmamızın daha doğru olacağını düşündük. Aynı zamanda internet aramalarında yazımı çok zor olmayan bir marka olmalı.

önerileriniz olur çok mutlu olurum.

merhabalar,

ssdli günlük işlerimi halledebileceğim (banka uygulamaları, skype, instagram,twitter, film vs.) çok ağır olmayan bir laptop arıyorum. oyun oynanmayacak.

görüşlerinizi bekliyorum.

herkese merhaba,

öncelikle sorunum tecilim 05.09.2020 tarihinde yani 3 gün sonra bitiyor. Marmara universitesinde yüksek lisans başvurumu yaptım ama başvuru sonuçları 01.10.2020 tarihinde açıklanacak. yani tecilimin bitişinden hemen hemen 1 ay sonra.

Tecilim bittikten sonra askerlik şubesine gidip tecilimi bozup, yüksek lisansa başladıktan sonra tekrar tecil edebilir miyim? Yoksa tecilim bozulur bozulmaz askerlik işlemlerine başlarlar mı?

Yada askerlik şubesine gitmeden 1 ay kaçak durumunda kalıp, yüksek lisans kaydı yapıp tecil yaptırabilir miyim? (bildiğim kadarıyla üniversite tecil olmadan kayıt yaptırmıyor)

bu sene yüksek lisans yapmam gerek, o yüzden konu ile ilgili bilgisi olan varsa çok memnun olurum. 3 gün sonra tecilim bitiyorken ve yüksek lisans sonuçları 1 ay sonra açıklanıyorken bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

teşekkürler.

Merhabalar, xbox alalı 2-3 gün oldu. fakat sıkıntım şu ki, 2K monitöre sahibim ve ayarlardan da Xbox'ı 2K çalıştıracak şekilde seçtim fakat oyun içi görüntüler 480p gibi. Fifa20 ve RDR2 de deneme fırsatım oldu. karakterle pikselli görünüyor. 1080p ye çektiğimde de değişiklik olmuyor. Bir türlü ayar tutturamadım. Aldığım xbox ikinci eldi, acaba baştan kurulum yapsam düzelir mi diye düşünüyorum. önceki sahibinin kendi ayarları olduğu içindir diye düşündüm çünkü alırken sıfırlatmadım içinde oyunlar olduğu için. 2 Farklı hdmı kablosu denedim, yerlerini değiştirdim ama yine de çare olmadı. bildiğiniz ps3 görüntüsü alıyorum. bugun 4k tv de deneyeceğim. böyle bir sıkıntı yaşayan var mı ya da çözümünü bilen. teşkkürler.

edit:Tv ye takınca cam gibi oldu. Monitörde 2Kya uyumlu değilmiş.
Merhaba, bu sadece assasins creed oynarken başıma geliyor. Oyun gayet akıcı 2k şeklinde oynarken birden işlemci ve ekran kartı kullanımı sıfırlanıyor. fps 4e düşüyor. oyundan çıkamıyorum bile. Normalde diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yaşamadım. acaba ramlerim anakart ile uyumsuz mu yoksa başka bir sıkıntı mı var?

ekran kartı rx 5700

işlemci ryzen 5 2600

ramler gskill RipjawsV 3200mhz 2x8 cl16 ddr4

anakart msi b450m pro m2 v2

psu thermaktake toughpower 750 watt 80 plus gold.

bilen ya da yaşayan varsa yardımlarınızı rica ederim..

Merhaba, 1 tane 240 gblik m2 ssdim var. Icinde isletim sistemi vs yuklu. Ek olarak m2 ssd takmak icin baska slotum yok ama m2 adaptor olarak satilan birsey var. Onu alsam ekstaradan 1 tb m2 ssd daha alsam, 2sini ayni anda kullanabilir miyim? Yoksa illa dahili olarak mi almam gerekiyor. Bilgisayarimda depolama adina sikinti yasiyorum. Tesekkurler.
Adamlar huawei mate 20 proya suan 9 bin TL yazmislar. Telefonun piyasa fiyati en fazla 5 bucuk. Yarin fiyati 5 bucuga indirip yari yariya indirim yaptik diye satacaklar. Butun urunler suan boyle.
Merhaba dostlar.

Yeni pc topladim. Acikcasi cok bilgim yok. Islemci sicakligi icin 2 farkli program kullaniyorum. Birinde 35-40derecelerde gosteriyor. Birinde 85-90 arasi gosteriyor. Hangisini baz almam lazim? Programlarda bir hata olabilir mi? Fotograflari ekliyorum. Tesekkurler.

Merhaba arkadaşlar,

Yeni pc topladim. Acikcasi cok bilgi sahibi olmadan bir hevesle butun parcalari aldim. Ekran kartina butcem olmadigi icin daha almadim. Bana ekran kartsiz da bilgisayar calisir sonra alirsin, anakart uzerinde onboard ekran kartlari oluyor dediler. Anakartim msi b450m pro m2. Islemcim ryzen 5 2600. Bilgisayari baslattigimda tum fanlar ve anakart isigi calisiyor. Klavye ve mause a guc geliyor. Fakat monitorden goruntu alamiyorum. Acaba ekran karti takmam mi gerekiyor. Bu anakart onboard destekli degil mi. Yardimlariniz icin tesekkurler.
Hakkında
Forum İmzası:
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 5 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 846
İkinci El Bölümü Mesajları: 107
Konularının görüntülenme sayısı: 10.658 (Bu ay: 2.316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 478 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.