K

Yüzbaşı
06 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Ininal kartımdan 31 Aralık 2017 tarihinde 100TL ve 01 Ocak 2017 tarihinde 30TL olmak üzerewww.joygame.com websitesi üzerinden bilgim dışında harcama yapıldı. İlgili websitesini o günden önce duymamaıştım açıkcası. Ininal yetkilileri mevcut durumla alakalı ne yazık ki bilgilendirme ve telafi konusunda yetersiz kaldılar. Harcama itirazı için dilekçemi gönderdim ancak dilekçemin işleme alınıp alınmadığı konusunda bile bilgi verilemiyor. Dilekçeyi gönderdiyseniz işleme alınmıştır deniliyor ve 60 ila 180 gün içerisinde sonuçlanacağı belirtiliyor.

Biraz arama yaptığımda aynı konudan müzdarip çok kişi olduğunu gördüm. Konu hakkında gelişmeleri bu başlık üzerinden takip edelim diye başlığı açıyorum.

Geri ödeme veya herhangi bir gelişme olursa buradan bilgilendirelim birbirimizi.

Toplu bir dilekçe ile adli mercilere de başvurabiliriz.
Herkese merhaba,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun 2016 Yılı İş Planına göre AKN ile ilgili özellikle AKN sonrası hızlarla ilgili Ağustos ayında bir düzenleme gelecek. Düzenleme ile ilgili bilgiye aşığıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

- Ağustos ayı ne gibi tarifler getirir?
- Gelecek tarifeleri beklemek mi gerekir?
- Taahhütü olan kullanıcılar gelecek düzenlemeden olumlu şekilde etkilenecek mi? Bu konuyla ilgili hukuki durum nedir?
- Diyelim ki 25mbit 25GB AKN tarifesinde taahhütlü bir kullanıcısınız, düzenleme sonrası en düşük AKN 100GB zorunlu kılındı. Mevcut tarifeniz 100GB AKN ye çıkacak mı?
- Şu anki uygun fiyatlı kampanyalardan taahhüt vermek mantıklı mı?

Duyumları ve yorumları alalım.
Sabah uyandigimda gelen sms beni sasirtmisti, teledunya 2012 itibariyle 12.5 tl oluyormus.
Birakim aboneligi diye dusunurken, turksat in sitesine girdim ve haberi gordum.

2 ocak itibariyle discovery kanallari, discovery channel, discovery world, investigation discovery, discovery science, animal planet teledunyada.

%30 dan fazla zam olmasina karsin izlenebilecek kanal sayisini biraz daha arttirirlarsa ben oldukca memnun kalacagim.
Madem sadece teledunya ile kisitlayip kablotv ye vermiyorsun, bu kanallar hd yayinda olmaliydi ek olarak.
kesin bilgisi olanin cevaplamasini istiyecegim birsey soracagim.

herhangibir kursta direksiyon sinavi icin verilecek ucret 50tl midir?
bunun yanisira 5 kez direksiyon sinavina girme hakkimiz var. ilkini kacirdim ve yatirdigim bu harc parasi yaniyor mu, bir sonrakine girmek icin tekrar bir 50 tl daha yatirmak mi gerekli?
2g de en ust versiyon 3.3, bazi programlar 4.0 uyumlu. Bunlari 3.3 versiyon sisteme yuklemenin bir yolu varmidir.

Yada iphone 2g icin 4.0 gorunumlu ama 3.0 altyapisinda, hizlarinda olan bir custom firmware var mi?
3gs
3.1.2
05.11.07 baseband deyim

jailbreak ve Unlock yapabilecegim en ust versiyon nedir. jailbreakler mevcut ama unlock sikintili hale gelmis.

Yerli yabanci bir kaynak gosterirseniz sevinirim.
Akulu vidalama aletime adaptor girisi eklemek istiyorum. akunun icersinde 8 adet pil mevcut.
Sormak istedigim adaptorlerdeki akim degri ne anlama geliyor, verebilecegi en fazla akimi mi temsil etmekte?
Aku sarjinin adaptoru 24v 4amper.

Kullanacagim adaptor 9.6-12 volt ve kac amper olmali?
vandegraff yapimi icin ici bos metal kure gerekli, nereden temin edebilirim, fikri olan?
Ankara
Merhabalar, downloads uygulamasi yardimiyla buyuk bir dosya indirmistim, ama bilgisayara aktarmak istedigimde buyuklugu yuzunden uygulama cokuyor.

app store den indirilen downloads uygulamasi dosyalari nereye kaydediyor, yada app store indirilen uygulamalarin kurulu oldugu belirli bir dizin var mi?
bekleme modunda wifi yi surekli acik tutabilen bir uygulama varmidir.

ornek olarak dosya indirirken, tel i bekleme moduna almak istiyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Ankara
Hakkımda:
5BCD321700B64F5580ABF963E615B479.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 805
İkinci El Bölümü Mesajları: 180
Konularının görüntülenme sayısı: 81.998 (Bu ay: 269)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.