Teğmen
31 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba laptop u yeni aldim ve oyun oynarken garip bir elektrik sesinin ciktigini farkettim.Biraz arasitirma yaptim kimisi coil whine demis ama kimiside onun olmadigini farkli bir sorun oldugunu soylemis.Elektirik kacagi gibi ses cikariyor ornek olarak bir video buldum ses ile ilgili fan cok ses yaptigindan ve kaliteli mikrofonum olmadigindan cekemiyorum cikan sesi ama birebir ayni ses videodakiyle.Ciddi bir sorun olup olmadigini bilen varsa soylerse cok sevinirim simdiden tesekkurler.

ytube
Arkadaslar ipad air 2 almaya karar verdim.Fikir ve dusunceleriyle yardimci olan arkadaslara tek tek tesekkur ederim bu ayin 15 inde siparisi veririm (Malum maas zamani). O zamanda optimize etmek icin rahatsiz edicem sizi
Yardimlariniz icin tekrar tesekkurler.
@Master_Evil @Tekin G. @Ac4601 @flowerhorn @Issız adanalı01 @BuseTunc @Mar00N
Hakkında
Meslek: Avionic Technician
İlgi Alanları: Rock - Tech - Memories
Forum İmzası:
Ryzen 5 5600X || Asus Rog Strix B550-E|| G.SKILL Ripjaws DDR4 2X16GB 3600Mhz CL18 || Red Devil RX 6800 XT 2470-2570Mhz 1.15V || Corsair MP510 NVMe M.2 960GB (R:3.5GB/s / W:2.7GB/s) || WD Blue SN550 NVMe M.2 1TB (R:2.2GB/s / W:1.9GB/s)|| FSP Hydro G Pro 80+ Gold 850W || Phanteks P400A + 4x Cooler Master Sickle Flow 120mm || Noctua NH-D15 chromax || Gigabyte G32QC VA 31.5'' 1ms 165Hz 2K
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Mobil cihaz
One Plus 7 Pro
Operatör
turkcell
Steam
Daffice
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 181
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 912 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.