Yüzbaşı
27 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar yaklasım 8.000 TL olan KYK borcum ve trafik borcumu peşin kapatcam.Vergi dairesinin sitesinden kredi kartı ile ödeme yapcan.En çok puanı hangi kredi kartı verir ?
Arkadaslar merhaba, 2010-2013 arasıv2.0 cdtia insignia düşünüyorum ama bu aracın cosmo olup olmadıgını nerden anlarız
Arkadaslar merhaba, e devlet üzerinden baktıgımda Yayaya yol vermedigim için 598 TL ceza gelmiş.karakola gittim sordum ellerinde herhangi bi kanıt (fotograf ve mobese kaydı) yok.ceza yazılan yerde kesinlikle yaya yoktu ve buna itiraz etmek istiyorum. İnternetten arastırdıgımda ise itiraz için 10 gün süre var fakat “Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı Fotokopisi” ile itiraz edin diyor ama evime halen gelmedi bu tutanak.Nasıl itiraz edebilirim konu hakkında bilgisi olan var mi
Arkadaslar merhaba,

Sizce suan paycell kart alınır mı ? Yardımcı olur musunuz
Arkadaslar merhaba,

iPhone için fotograftaki sandisk’in harici hafızasını almayı düşünüyorum ama kullananlar var mıdır? iOS 13 de herhangi bi arıza felan veriyor mu ? Yorumlarınız için teşekkürler
Arkadaslar oyun bilgisayarı almak istiyorum.İnstagramda gezerken böyle bişey karsıma çıktı ne dersiniz alınır mı ? Yardım eder misiniz

Arkadaslar kardeşime oyun bilgisayarı alıcaz bütçemiz 5500-6000₺ arasıdır.Hangi bilgisayarı tercih edelim sizce ? Öneriniz var mıdır ?
Astra 1.3 CDTİ Sport almayı düşünüyorum.Bu araç hakkındaki görüşleriniz neler ve tavsiye eder misiniz
OPEL ASTRA 1.3 CDTİ SPORT SEDAN almayı düşünüyorum sizce bu araç nasıldır tavsiye eder misiniz ?
Arkadaslar merhaba,

2.el Araç alacagım fakat plakayı değiştirmek istiyorum.Bunun için nasıl bi yol izleyecegim yardımcı olur musunuz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 796
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 3.178 (Bu ay: 771)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 201 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.