Yüzbaşı
20 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, BF4 ve BF Hardline oyunlarını benle oynamak isteyen olursa mesaj atabilirsiniz. Ayrıca battelepacks hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Selamun aleyküm millet.

Şuan kullandığım monitör kırıldığı için acilen yeni bir monitör almam lazım.
Sizden de tavsiye istiyorum fakat özellikle linkteki monitörün iyi olup olmadığını yorumlarsanız sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/m/samsung-s22d300b-21-5-5ms-analog-dvi-full-hd-led-monitor-p-BD801208?productId=bd801208&categoryId=3002879&utm_source=display&utm_medium=donanimhaber&utm_campaign=gunun-teklifi-m&utm_content=pp&utm_term=kategori-genel&wt_ds=donanimhaber.pp.kategori-genel.gunun-teklifi-m

Ayrıca analog dvi hdmi vesaire gibi terimler oluyor bunlar hakkında bilgim yok. Açıklama yaparsanız iyi olur ve pc oyun amaçlı da kullanılıyor.

Cevaplar için teşekkürler.
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-m3-1tb-usb-3-0-tasinabilir-harddisk-123738407

Bu ürün nasıldır, tavsiye eder misiniz ? Fiyat olarak en uygun bu görünüyor.
Selamun aleyküm millet. Öncelikle herkese ''Hayırlı Ramazanlar''

1 hafta içinde 5-6 günlüğüne İstanbul'a gideceğiz. Daha önce gitmişliğimiz var fakat çok iyi bilmiyoruz İstanbul'u. Sizce nereleri gezmeliyiz, nasıl bir plan-program hazırlamalıyız ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Öncelikle herkese merhabalar.
Bir televizyon alınırken nelere dikkat edilir bu konuda fazla bilgiye sahip değilim, yardımcı olursanız sevinirim. 2000 TL ve altı fiyat aralığında nasıl bir televizyon önerirsiniz ?
Teşekkürler.
Şuan BF3 oynamak isteyen varsa online olarak mikrofon-kulaklık ile taktik yaparak oynayabiliriz.
Aynen hocam katılıyorum size. Bu arada herhangi bir gelişme var mı ?

@xHuNTERTuRKx
Çok acelem olduğu için yeni onu açıyorum. PS3'ten oyun çıkarma nasıl oluyordu PSN olarak ?
Merhabalar. Aranızda ''Zeytindağı'' kitabını okuyan var mı acaba ? Varsa acil cevap yazabilir mi ? Performans ödevim var bu kitapla ilgili onunla ilgili sorular vs. var. Şimdiden teşekkürler.
Bana birisi originden indirdiğim fifa14'ün tuş ayarlarının nasıl yapıldığını anlatabilir mi ? Resimli olursa iyi olur.
Teşekkürler..
Hakkında
Meslek: Hukukçu
İlgi Alanları: FUTBOL, BASKETBOL, PS4, KİTAP, DÖVÜŞ SPORLARI vb.
Forum İmzası:
Hakkımda:
En sevdiğiniz yazar ? Cenâb-ı Allah.. En son çıkan kitabına hayran kaldım.. Münib Engin Noyan
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
nightforcer
Steam
nightforcer
Steam
dikduregilme
TV
TV
Notebook
Asus
PSN ID
exterminating67
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 795
İkinci El Bölümü Mesajları: 207
Konularının görüntülenme sayısı: 18.903 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.