Teğmen
04 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Filmde başta ve sonda çalan şarkının adını bilen var mı ? Galiba queensryche sarkısı ama adını unutmuşum cıkaramadım.Yardım edin yau :)
Arkadaşlar bir türlü yükleyemiyorum.Steam diye birşey cıktı masaüstüne online bişey zannedersem tam anlayamadım o nedir.FM 2009 yuklendi gozukuyo ama simgesi yok, program files den 09 logosuna tıklıyorum cd key gibi bi alan çıkıyo yine yapamıyorum.Buna benzer bir sorunla karşılaşan var mı ? Ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Yoksa farklı bir yükleme yöntemi mi var ?
Arkadaşlar Ankaradayım kablolu tv var uydularda şifreye giriyor şampiyonlar ligi maçı başladığı zaman star tv acaba kablo tv de de aynı sorun olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.Teşekkürler...
Arkadaşlar 3 gün evvel HP compact cq50 aldım ama alt tarafı bazen o kadar sıcak oluyo ki ''lan noluyo'' diyesi geliyo insanın.Öte yandan şarjı da 1,5 saat civarı anca gidiyo..Sizce bu normal mi ?
FM 2009 ne zaman piyasaya çıkacak arkdaşlar haberiniz var mı ? Kasım civarı falan mı olur ??
Arkadaşlar laptop alıcam ama şu anda o kadar param yok.Biraz beklemem lazım bu süre zarfında da sadece internete girebilmek için ikinci el bilgisayar arıyorum laptop tercihim ama masaüstü de olabilir.Piyasası nasıldır mesela dediğim gibi internet için sadece arıyorum...Fiyat olarak filan ne kadara bulabilirim ?
Arkadaşlar bilgisayarda böyle bi hata verdi daha demin bende Nod 32 ve Ad- aware 2007 var onlarla virüs taratıyorum başka bildiğiniz güzel virüs programı varsa söyler misiniz bi de başka ne yapmam gerekir ?
Yarın bir arkadaşımdan sony nin çakması bi mp4 alıcam 70 liraya piyasa fiyatlarından da haberim yok arkadaşım kendisinin 100 liraya aldığını söylüyor ama dediğim gibi piyasadan pek haberim yok bir de sahtesini alsam bir sene idare eder mi ya da direk bozulma ihtimali olur mu diye çekincedeyim...Sizce ne yapmalıyım ?

Düzeltme: Arkadaşlar 100 liraya kadar mp3 player tavsiyelerinizi bekliyorum...
Başkent Üniversiteliler Buraya...http://forum.donanimhaber.com/m_25701243/tm.htm

Eğitim-Sınavlar bölümüne fazla rağbet olmadığından dolayı buraya link attım herkes bakabilsin diye yöneticiler anlayışla karşılasınlar lütfen...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 644
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 60.719 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.