Binbaşı
18 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese iyi forumlar

Öncelikle konu doğru yerde mi bilmiyorum, yanlışsa herkesten özür dilerim.

Sistem özelliklerim :

i3 6100 işlemci

8 gb 2133 mhz kingston hyperx fury ddr4 ram

msi h110m pro vd anakart

zalman zm 600w psu

deep cool smarter kasa

Deep Cool Gammaxx S40 işlemci soğutucu

asus r9 380 2gb ekran kartı

Arkadaşlar 2016 yaz aylarında topladığım bu sistem ne kadar eder ? HDD dahil değildir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese iyi forumlar

Şu anda fat kasa one'ım var. Önümüzdeki aylarda series s alacam ve kendi oyun grubumun pc'ye kaymasından dolayı hardcore oyun oynayan xbox gamer grubu arıyorum :D

GT: CaptainBackup ekleyebilirsiniz, party chat kullanması tercihim olur.

selamlar
Yaklaşık 6 aydır Almanca öğreniyorum.B2 sertifikası almam lazım fakat şu aralar motivasyonum düştü biraz,birde oturup kelime ezberlemesi zor geliyor.Varsa şu anda öğrenenler veya bilipte yardımcı olmak isteyenler özelden veya yorum kısmına yazsın, whatsapp grubu falan kuralım.Hem birbirimize yardımcı oluruz hem de arkadaş oluruz.
Herkese iyi forumlar
Yaklaşık olarak oyunun çıkışından 1-2 hafta sonra g2a dan aldığım rdr 2 oyunu şu an açılmıyor,xbox sitesi üstünden kontrol ettiğimde rdr 2 iptal edildi diyor yani bunun sebebi nedir ? Ne para iadesi vs var ne bi açıklama direk iptal edildi yazıyor oyunun karşısında.
Bilen arkadaşlar lütfen yazsın yarın gündüz supportla da bi konuşacam.
Herkese iyi forumlar
Bugün yani pazartesi izinliyim hesabımda 4.85tl var :) Hayrına veya çay parasına 2 günlük gold kodu olan varsa pm ye beklerim GT: CaptainBackup
herkese iyi forumlar
cumartesi günü konsolum gelecek rdr 2 için aldım.rdr 2 ve online ı çıktığı zaman gold üyelik alınacak kişi arıyorum.en ucuz g2a dan bulabildim farklı ucuz güvenilir yerlere de açığım.zamanla beraber farklı oyunları da alabiliriz.düşününler pm den iletişime geçebilir.
herkese merhabalar
yeri değil ama konuyu nereye açacağımı bilemedim forumda retail key satan var mı windows 10 pro 64 bit için ? bilen varsa link atabilir mi öm den veya yorum olarak
herkese merhabalar
başlıkta da belirttiğim üzere r5 1600 için en iyi oc anakartı hangisi b350m chipsetlerde ? birde sorun çıkartmayan hangi modeller asus da sorun olabiliyormuş sanırım ?
herkese iyi forumlar dilerim
ilk kez ygs ye girecem ygs 6 için neler gerekli eşit ağırlık olarak sadece türkçe matematik mi ? yoksa diğerleri de etki eder mi tarih coğrafya bilgim daha iyi türkçe matematiğe oranla.
herkese merhabalar
google dan baktım araştırdım baya bütün denediklerim sonuç vermedi hepsinde de oyunu baştan indirmeye çalışıyor bir türlü c den d ye geçiremedim oyunları güncel bir yöntemi yok mu acaba bunun ?
Hakkında
Meslek: Hemşire
Forum İmzası:
İ3 6100 3.7 GHZ with GAMMAXX S40 / MSI H 110M-PRO VD / KINGSTON HYPERX FURY 8 GB DDR4 2133 MHZ / ASUS R9 380 2 GB STRIX / 1 TB WD BLUE / ZALMAN 600LE PSU
Xbox 360 & Xbox One GT:CaptainBackup
Steam ID:MaGNoFLeX
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.237
İkinci El Bölümü Mesajları: 63
Konularının görüntülenme sayısı: 16.013 (Bu ay: 885)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 504 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.